معرفی و دانلود کتاب تمرکز قدرتمند: یک برنامه هفت روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی

عکس جلد کتاب تمرکز قدرتمند: یک برنامه هفت روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تمرکز قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تمرکز قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تمرکز قدرتمند: یک برنامه هفت روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی

آیا از حواس‌پرتی و سرک کشیدن ذهنتان به هر جایی خسته شده‌اید؟ کتاب تمرکز قدرتمند اثر محبوب تیبو موریس شما را از این وضعیت نجات خواهد داد! با خواندن این کتاب و انجام تمرین‌های آن در 7 روز، می‌توانید شیوه صحیح تمرکز را بیاموزید و ذهنتان را از آشفتگی رها کنید.

درباره کتاب تمرکز قدرتمند:

حتما تابه‌حال برایتان پیش آمده که در بسیاری از شرایط زندگی خود، احساس کنید افسار ذهنتان پاره شده است و دیگر در اختیار شما نیست. یا هنگام انجام کارها احساس کرده‌اید که با هیچ روشی نمی‌توانید روی موضوع مورد نظرتان تمرکز کنید. این اتفاق و تجربیات می‌توانند بسیار آزاردهنده باشند و درنهایت خستگی شدید ذهنی را برایتان ایجاد کنند.

کتاب تمرکز قدرتمند (Powerful Focus) یک اثر موفق و بسیار کارآمد در زمینه پرورش تمرکز عمیق است که تیبو موریس (Thibaut Meurisse) آن را نوشته است. با خواندن این کتاب جذاب متوجه می‌شوید که تمرکز یکی از مهم‌ترین دارایی‌های شماست که باید در جهت پرورش آن حرکت کنید. موریس به‌سادگی دلایل حواس‌پرتی و راه‌های مقابله با آن را به شما نشان می‌دهد و یادآوری می‌کند که تفاوت یک فرد معمولی با یک شخص موفق، در میزان تمرکز آن‌هاست. چراکه در بسیاری از مواقع، رسیدن به اهداف در گرو داشتن تمرکز است و زمانی که ندانید چگونه باید این مهارت را در خود پرورش دهید، دستیابی به آنچه در ذهن دارید نیز برایتان سخت‌تر خواهد بود. بنابراین اگر می‌خواهید در زندگی خود به‌عنوان یک فرد موفق شناخته شوید، بهتر است با این کتاب و تمرین‌های روزانه آن همراه شوید.

کتاب تمرکز قدرتمند شما را به سطوحی از موفقیت می‌رساند که هرگز فکرش را هم نمی‌کردید و زمانی که پس از انجام تمرین‌های آن، دوباره به خودتان نگاه می‌کنید، تصویر یکی از متمرکزترین افراد دنیا را در خود می‌بینید. موریس در این کتاب و طی یک هفته با شما همراه می‌شود و مانند یک استاد تمام‌عیار هر آنچه را که برای دستیابی به تمرکز صحیح و کارآمد نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد. پس اگر می‌خواهید از شر افکار مزاحم و حواس‌پرتی‌های دردسرساز رها شوید، بهتر است همین حالا خواندن این کتاب را شروع کنید و زندگی شخصی و کاری‌تان را یک تکان اساسی دهید.

کتاب تمرکز قدرتمند مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای همه کسانی که از حواس‌پرتی و پراکندگی فکر و ذهنشان رنج می‌برند و به‌دنبال راهی برای رسیدن به تمرکز قدرتمند و پیش رفتن به سمت اهدافشان هستند، مناسب است.

با تیبو موریس بیشتر آشنا شویم:

وجود یک راهنمای قوی در هر مسیری که قرار است به آن وارد شوید، می‌توانید سریع‌تر شما را به هدفتان برساند. تیبو موریس بلاگر و نویسنده خلاق در زمینه موفقیت‌های شخصی است که روش صحیح خودآگاهی را به شما می‌آموزد. این نویسنده تاکنون بیش از 20 عنوان کتاب نوشته است که به انواع زبان‌های زنده دنیا ازجمله فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی، تایلندی و روسی ترجمه شده است. موریس تلاش می‌کند که افراد عادی را برای رسیدن به تجربیات شگفت‌انگیز در زمینه خودآگاهی و موفقیت همراهی کند.

جملات برگزیده کتاب تمرکز قدرتمند:

- بدانید که چه می‌خواهید. شفافیت، قدرت است و اهداف مبهم، نتایج مبهم در پی دارند.
- نبود شفافیت، دلیل اصلی ناکامی در کسب‌وکار و زندگی شخصی است.
- شفافیت است که موجب تمرکز می‌شود.

در بخشی از کتاب تمرکز قدرتمند می‌خوانیم:

یک مدل ساده که می‌توانید از آن استفاده کنید تا تشخیص دهید که آیا کار درستی را انجام می‌دهید یا نه، مدل مبتنی بر عشق در مقابل مبتنی بر ترس است. در هر زمان، ما یا از روی عشق عمل می‌کنیم یا از روی ترس.

وقتی از روی عشق عمل می‌کنیم، تمرکز ما بر بخشیدن است. ما تلاش می‌کنیم با صرف زمان، پول یا توجه خود یا با اشتراک‌گذاری دانش و تلاش برای کمک به دیگران، چیزی را به جهان اضافه کنیم.

از طرف دیگر، وقتی از روی ترس عمل می‌کنیم، تمرکز ما بر روی گرفتن است. ما سعی می‌کنیم چیزی از دنیا بگیریم. ما می‌خواهیم پول دیگران را بگیریم، از کار آنها استفاده کنیم و مغز آنها را به کار بگیریم، بدون اینکه در ازای آن چیزی بدهیم و یا به دنبال کسب شهرت، یا به دست آوردن شخص مورد علاقه‌مان هستیم.

در سطحی عمیق‌تر، رفتارهای مبتنی بر عشق از نوعی طرز فکر «فراوانی» ناشی می‌شود. وقتی از روی عشق عمل می‌کنیم، به دنیا می‌گوییم که به اندازة کافی داریم، کافی هستیم و خوشحالیم که به دنیای اطرافمان کمک می‌کنیم. برعکس، رفتارهای مبتنی بر ترس ناشی از کمبود هستند. وقتی از روی ترس عمل می‌کنیم، به دنیا (و خودمان) می‌گوییم که کافی نیستیم و به اندازة کافی نداریم، بنابراین باید قبل از اینکه دیر شود تا آنجا که می‌توانیم از دنیای اطرافمان استفاده کنیم. وقتی این کار را انجام می‌دهیم، در حال کنترل از سوی خود هستیم.

از آنجایی که اهداف مبتنی بر ترس تلاشی برای به دست آوردن رضایتمندی و تأیید از دنیای بیرونی هستند، اهداف محقّر و بی‌اهمیتی را محقق می‌کنند. از سوی دیگر، اهداف مبتنی بر عشق از درون سرچشمه‌ می‌گیرند و به این ترتیب، بسیار قدرتمندتر هستند. آنها ما را قادر می‌سازند تا خودمان را ابراز کنیم و با جهان به اشتراک بگذاریم که واقعاً چه کسی هستیم و به چه چیزی اعتقاد قلبی داریم.

برای مثال، عمل کردن از روی عشق می‌تواند کار کردن روی چیزی باشد که از آن لذت می‌برید و با قصد کمک به دیگران انجامش می‌دهید. اقدام از روی ترس می‌تواند دنبال کردن هدفی برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران باشد. تفاوت را می‌بینید؟ بسیار مهم است.

این دو هرگز شبیه هم نیستند. در حقیقت ما تمایل داریم در طول روز بین رفتارهای مبتنی بر ترس و رفتارهای مبتنی بر عشق تناوب داشته باشیم. بر این اساس اگر متوجه شُدید که از روی ترس اقدام می‌کنید، خودتان را سرزنش نکنید. به آن توجه کنید و سعی کنید دوباره روی رفتار مبتنی بر عشق تمرکز کنید.

فهرست مطالب کتاب

دربارۀ نویسنده
این کتاب برای چه کسی نوشته شده است؟
مقدمه
بخش اول: به چنگ آوردن شفافیت و وضوح
روز اول: 15 سؤال برای شناسایی آنچه خواهانش هستید
روز دوم: دربارۀ آنچه خواهانش هستید، شفاف‌سازی کنید
روز سوم: دربارۀ‌ آنچه باید انجام شود، شفاف‌سازی کنید
روز چهارم: دربارۀ‌ چگونگی انجام آن، شفاف‌سازی کنید
بخش دوم: از بین بردن حواس‌پرتی‌ها و موانع
روز پنجم: ساده‌سازی
روز ششم: کاهش ورودی‌های بی‌فایده
روز هفتم: حذف اصطکاک و اتلاف انرژی
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تمرکز قدرتمند: یک برنامه هفت روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی
نویسنده
مترجملطیف احمدپور
ناشر چاپینشر ترنگ
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۷
زبانفارسی
شابک978-622-7741-42-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تمرکز قدرتمند

صمد منتظری
۱۴۰۱/۴/۶
خیلی مفید و سودمند من کل آثارش رو گرفتم خوندم و طرح کلی رو بهتون ابلاغ می‌کنه ولی اگر میخواهید بهتر متوجه بشید و به دنبال یه کتابی هستید که می‌تونه در شما قدرت تمرکز و برنامه ریزی و...... پرورش این مجموعه کتاب بعلاوه کتاب انضباط شخصی بسیار سودمند
Mehran Tajmiri
۱۴۰۱/۳/۲۹
کتاب بشدت خوب با راهکارهای عملی هست
بصورت خلاصه و مفید درمورد مشخص کردن اهداف و تمرکز روی اونها صحبت میکنه که واقعا تاثیرگذار هستن
ممنون از تیبو موریس و مترجم کتاب، واقعا توصیه هاش به کارم اومد
الهه قاسمی
۱۴۰۱/۳/۱۰
سلام بر همگان، کتاب فوق العاده عالی است پیشنهاد می‌کنم به جهت چگونگی تمرکز داشتن و
ارائه راهکارهایی برای حذف افکار مزاحم حتما بخوانید👏🌷
مجید وجدی
۱۴۰۱/۳/۹
کتاب خوب برای کسانیکه میخواهند قدرت تمرکز خود را بالا ببرند ولی مطالب ان جدید نبود تکرار کتابهای دیگر بود
It's Me
۱۴۰۱/۳/۶
15 سوال داره جواب دادن به این سوالات و راهکار هاش خیلی به من کمک کرد تا شفافیت لازم رو به دست بیارم پیشنهادش میکنم👌
پگاه آریایی
۱۴۰۱/۴/۷
کتاب مفیدی هست. مخصوصا راهکارهایی که از نیمه کتاب ارائه شده، به خواننده کمک میکند تا قدرت تمرکز خود را بیشتر کند.
امیرحسین فتحی
۱۴۰۱/۳/۷
عالی است و کمک کننده برای افراد است.
اسدمقدم
۱۴۰۱/۴/۱
بجهت تصمیم گیری در کارها مفید بود.
آتوسا انصاری
۱۴۰۱/۳/۲۷
کتاب راخیلی دوست داشتم
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب تمرکز قدرتمند

برای دریافت کتاب تمرکز قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.