دانلود کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید

کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید نوشته مارکوس باکینگهام اثری منطقی و خردمندانه و جواهری اصل است که ارزش نگهداری و لمس کردن را دارد.

با توجه به پیکره‌ی وسیع پژوهش، شامل مصاحبه‌های عمیق با افراد مشهور باکینگهام نشان می‌دهد که در قلب هر ویژگی، نگرش کنترل کننده‌ای نهفته است. با بی‌توجه‌ای به این یک مورد، همه‌ی تلاش شما را در زمینه‌ی مدیریت، رهبری یا پیشرفت فردی از بین می‌رود.

تلاش ما در کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید (The one thing you need to know) این بود تا تعدادی از چشم‌اندازها را آشکار کنیم یا آن‌ها را به گونه‌ای دیگر بیان کنیم تا آرزوی داشتن نگرشی شفاف همچنین دوری از زیاده‌روی در سادگی را برآورده کنیم. ما به سه موضوع چند جانبه فکر کرده‌ایم؛ مدیریت، رهبری، موفقیت فردی پایدار.

برای این که یک مدیر عالی باشید، فراموش نکنید که هر یک از گزارش‌های مستقیم شما منحصر به فرد است و مسئولیت اصلی شما این نیست که این منحصر به فردی را ریشه‌ کن کنید ‌بلکه باید وظایف، مسئولیت‌ها و انتظارات را سازمان دهید؛ به طوری که بتوانید بر آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید. هر چه در این مهارت کامل‌تر باشید، به طور مؤثرتری می‌توانید استعداد‌های خود را عملی کنید. برتری یافتن همچون یک رهبر به مهارت عکس این نیاز دارد. شما باید در درک نیازهای مشترک دیگران استاد شوید. یک نیاز مشترک شامل نیاز به امنیت، اجتماع، اقتدار و احترام است، اما‌ برای شما که رهبر هستید، ‌قدرتمندترین نیاز جهانی، نیاز به شفافیت است. برای تبدیل ترس خود از ناشناخته و اعتماد به آینده، باید خود را عادت دهید که آینده‌ی مشترک را شاد و دقیق برای ما توصیف کنید. وقتی مهارت شما در این زمینه افزایش می‌یابد، اعتماد ما به شما نیز زیاد می‌شود.

رهبر، آینده‌ی بهتر را به شما نشان می‌دهد. مدیر می‌تواند شما را در گروهی ثبت‌ نام کند و به شما نقش مناسبی در آن گروه بدهد. اگر چه این مسئولیت شما است که اصلاحات کوچک اما مهمی را انجام دهید و به شما اجازه می‌دهد، بالاترین و بهترین جایگاه خود را در گروه حفظ کنید و برای داشتن آینده‌ای بهتر، این نوآوری، تغذیه و تقویت شود. هر چه در این کار ماهرتر باشید، با ارزش‌تر، ‌کامل‌تر و موفق‌تر خواهید شد.

مارکوس باکینگهام (Marcus Buckingham) سخنران انگیزشی، مشاور مالی و نویسنده اهل بریتانیا است. او بر پایهٔ داده‌ها و آمارهای مبسوطی که از طریق گفتگو با کارگران و کارمندان گوناگون در سرتاسر دنیا بدست آورد به این عقیده و بینش رسید که انسان‌ها از طریق یافتن و تکیه بر توانمندی‌هایشان است که می‌توانند به بهترین نتیجه‌های دلخواه زندگی‌شان برسند، نه از طریق تمرکز و تکیه بر روی ضعف‌ها و کمبودهای خود دانسته.

 ۳۲۳ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-315-5 

چاپ ۱۳۹۰: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: چند نکته که باید درباره‌ی «یک موضوع» بدانید
جان کلام را به من بده
قسمت اول: تنها موردی که لازم است، درباره‌ی موفقیت سازمانی پایدار بدانید
فصل دوم: مدیریت و رهبری: تفاوت آن‌ها با هم چیست؟
فصل سوم: مبانی مدیریت عالی؛ موردی که باید درباره‌ی مدیریت عالی بدانید
فصل چهارم: تنها موردی که باید درباره‌ی رهبری عالی بدانید
قسمت دوم: تنها موردی که باید درباره‌ی موفقیت فردی پایدار بدانید
فصل پنجم: بیست درصدی‌ها
فصل ششم: سه حریف اصلی
فصل هفتم: موفقیت را چگونه حفظ می‌کنید اگر...
نتیجه‌گیری: عدم تعادل عمدی

راهنمای دانلود کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید

برای دانلود کتاب تنها نکته‌ای که لازم است بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تنها نکته‌ای که لازم است بدانید