معرفی و دانلود کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

عکس جلد کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی
قیمت:
۲۱۹۰۰ تومان - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی کله‌خرها نمی‌ترسند، پیش می‌روند و موفق می‌شوند. تو دل و جرات داری، نترس برو پیش. تو می‌توانی از هیچ و با دست خالی شروع کنی و از جایی که امید نداری برایت گشایشی حاصل می‌شود.

برای ایجاد تغییر و تحول در زندگی‌ات باید کارهایی کنی که هرگز تصور انجام آن را نمی‌کردی تا مثلاً اگر دوستی تو را موقع انجام آن کار دید، یا از بابت آن پولی خرج کردی، یا دیگران نگرانت شدند، یا به دلیل اینکه از نظر آن‌ها عجیب و غریب و متفاوت شده‌ای با تو قطع رابطه کردند، مایه شرمندگی‌ات نشود. تو باید غیرممکن‌ها را هم باور داشته باشی. باید ترس را از خودت دور کنی و به انجام کارهایی که برایت زیاد راحت نیستند، عادت کنی. باید باورهای دست‌وپاگیر و قدیمی را رها کنی و برای خلق زندگی آرمانی‌ات عزمی راسخ داشته باشی، طوری که انگار زندگی‌ات به آن وابسته است.

ما به افرادی شجاع و دلیر و هدفمند نیاز داریم که بتوانند الگو و الهام‌بخش کسانی باشند که دلشان می‌خواهد به موفقیت برسند.

اولین تقاضایم از تو این است که خودت را باور داشته باشی و بدانی که در دنیایی سرشار از امکانات بی‌حدوحصر زندگی می‌کنی. برایم مهم نیست که هزاران دلیل و برهان بیاوری و بگویی دنیا به تو روی خوش نشان نداده است، مردم شیطان صفت شده‌اند یا آدمی درست حسابی که بخواهی با او ازدواج کنی در دنیا پیدا نمی‌شود.

تو باید بر این باور باشی که همه چیز امکان‌پذیر است.

اصلاً تو چه چیزی داری که از دست بدهی؟ اگر این کتاب (you are bad ass) را خواندی و به نظرت مشتی چرندیات بود، برگرد سر جای اول خودت در زندگی. اما امکان دارد باورهای قدیمی را کنار بگذاری، آستین همت را بالا بزنی، خطر کنی و به دنبال زندگی جدیدی بروی. یک روز چشمانت را باز می‌کنی و می‌بینی همان‌طور زندگی می‌کنی که زمانی در حسرت آن بودی.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول. چگونه به خواسته‌هایت برسی
فصل 1. مقصر اصلی ضمیرناخودآگاه خودم است
فصل 2. کلمه‌ خدا
فصل 3. حضور در لحظه
فصل 4. چُرت اساسی
فصل 5. درک از خود، دنیایی بلبشو است
بخش 2. چگونه دل و جرئت خود را درک کنی
فصل 6. به همین کسی که هستی، عشق بورز
فصل 7. من می‌دانم تو کی هستی، اما من کی هستم؟
فصل 8. تو اینجا چه می‌کنی؟
فصل 9. مرد لُنگ پوش
بخش 3. چگونه به شاهرگ خود تلنگر بزنی
فصل 10. مراقبه مقدماتی
فصل 11. ذهن تو ارباب سرنوشتت است
فصل 12. دل به دریا بزن
فصل 13. بخشش و دست‌ودلبازی
فصل 14. شکرگزاری: مسیر دستیابی به شکوه و عظمت انسانی
فصل 15. ببخش یا دل‌چرکین باش
فصل 16. عصا قورت‌داده نباش
بخش 4. خلاصی از شر چرندیات
فصل 17. به محض اینکه بفهمی سخت نیست، خیلی آسان می‌شود
فصل 18. طفره رفتن و کمال مطلوب
فصل 19. الم‌شنگه به پا کردن بابت عقب افتادن کارها
فصل 20. ترس مخصوص احمق‌هاست
فصل 21. میلیون‌ها آیینه
فصل 22. زندگی دوست‌داشتنی
بخش 5. چگونه انگیزه پیداکردن برای انجام امور
فصل 23. تصمیم مقتدرانه
فصل 24. پول، صمیمی‌ترین دوست جدید تو
فصل 25. یادت باشد به خدا توکل کنی
فصل 26. عمل کردن در مقابل حرف زدن
فصل 27. اجتماع، مرا شاد و شنگول کن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی
نویسنده
مترجمنفیسه معتکف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-834-1
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۹۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

Elmira Dadras
۱۳۹۶/۵/۹
این کتاب بسیار عالی هستش و به خود من شخصا خیلی کمک کرد... کتابیه که ما رو با این باور که رسیدن به هر آرزو و خواسته‌ای غیر ممکن نیست اگر همراه با باوری قلبی و در عین حال درونی و همراه با تصمیمی قاطعانه و مقتدرانه و عزمی فوری و قوی و همچنین شوق و انگیزه و توکل به خداوند باشه تقویت می‌کنه و اینکه رو و شیوه‌های مناسبی جهت تغییر تحول و بالابردن کیفیت زندگی ارائه می‌ده که همه و همه زمانی میسر واقع میشه که با چشم پوشی از ترس، نگرانی، باورهای ذهنیه کاذب و محدودکننده و بازدارنده همراه باشه. اگر ایمان به قدرت و توانایی خارق العاده‌ای که خداوند متعال به تک تک بنده هاش عنایت فرموده‌اند رو یقینا بپذیریم و تلاش کنیم اعجاز الهی رو میبینیم.
fateme khaleghi
۱۳۹۶/۹/۲۱
واقعا کتاب مفیدی برای من بود خیلی ممنون بابت کتاب! من کنکوریم و نا امید شده بودم ب قول نویسنده‌ی کتاب تو خودم استعداد زیادی میدیدم ولی نمیتونستم کاری کنم و قانع هم نبودم ب جایگاهی ک هستم! حتی گاهی وقت‌ها فکر میکردم ک شاید این قانع نبودن من اشتباه هس! ولی واقعا این کتاب برام مفید بود بازم تشکر میکنم بابت همه چی🌹
سعید افشار
۱۳۹۶/۹/۲۰
نسخه جدید این کتاب بنام تو کله خر هستی برو به پیش ثروتمند میشوی توسط همین انتشارات و مترجمی خانم معتکف به چاپ رسیده است. لطفا اون رو هم قرار بدید.
مجید نیکوکلام
۱۳۹۶/۴/۲۵
سلام. بسیار عالی و پر از انرژی مثبت. توصیه میکنم حتما بخونید. منکه با خواندن کتاب نگرش و مسیر زندگیم عوض شد. امیدوارم دوستان دیگه هم به موفقیت برسن. وای که من چقدر خوشبختم. خدایا شکرت بخاطر همه‌ی چیزهایی که داره. دستتون درد نکنه. واقعا دست مریزاد موفق باشید
مرتضی نصرتی
۱۳۹۸/۵/۲۱
مثل بیشتر کتابهای خودشناسی تاکید این کتاب هم روی نکته "خودتو عوض کن تا دنیات عوض بشه" است. تهور یه نویسنده خانم در این سطح در دنبال کردن هدف‌ها، ستودنیه مخصوصا وقتی این جمله رو چند بار تکرار میکنه "مهم نیست چی پیش میاد، میرم دنبالش"
مشاهده همه نظرات ۱۰۷

راهنمای مطالعه کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

برای دریافت کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.