معرفی و دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ

عکس جلد کتاب جادوی فکر بزرگ
قیمت:
۷۵,۹۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب جادوی فکر بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جادوی فکر بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ

در هر یک از فصل‌های کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته دیوید جی. شوارتز، ده‌ها فکر، شیوه و اصل سودمند و منطقی می‌یابید که به شما توانایی می‌دهند تا نیروی عظیم فکر بزرگ را به‌ کار گیرید؛ تا موفقیت، شادکامی و رضایتی را که بسیار دوست دارید، برای خود کسب کنید.

هر شیوه با شرح یک سرگذشت واقعی فوق‌العاده برای شما توضیح داده شده است. بنابراین، شما نه فقط در می‌یابید که چه کار کنید، بلکه حتی مهم‌تر از آن، متوجه می‌شوید که چگونه هر اصلی را در موارد و موقعیت‌های واقعی اجرا کنید.

راهکارها و اصول مقدماتی که کتاب جادوی فکر بزرگ (The magic of thinking big) را تأیید می‌کنند از اصیل‌ترین منابع، بهترین و بزرگ‌ترین مغزهای متفکری سرچشمه می‌گیرند که هنوز روی سیاره‌ی زمین به زندگی ادامه می‌دهند. مغزهایی مثل داوود نبی که فرمود: «آدمی همان است که در دلش فکر می‌کند»؛ مغزهایی مثل امرسون که گفت: «مردان بزرگ آنانی هستند که می‌بینند افکار بر دنیا حکومت می‌کنند.»

مغزهایی مثل میلتون که در بهشت گمشده نوشت: «ذهن جایی است خاص خودش، و به خودی خود می‌تواند از جهنم بهشت و از بهشت جهنم بسازد.» به‌ طور شگفت‌آوری آدم‌های متفکر باهوش، شکسپیر را دوست دارند که مشاهده کرد، «چیزی به عنوان خوب یا بد وجود ندارد، مگر این‌که تفکر آدم آن را این‌ گونه بسازد.»

ولی این دلیل از کجا سرچشمه می‌گیرد؟ ما از کجا بدانیم که متفکران چیره‌دست راست می‌گفتند؟ چه سؤال‌های خوبی! این دلیل از زندگی‌های افراد برگزیده‌ی اطراف ما سرچشمه می‌گیرد که از طریق کسب موفقیت، پیشرفت و خوشبختی، ثابت می‌کنند که فکر بزرگ جادو می‌کند.

مراحل ساده‌ای که در این‌جا تذکر داده‌ایم، نظریه‌های آزمایش‌ نشده نیستند. این‌ها عقاید و حدسیات یک فرد نیستند. رویکردهای اثبات‌ شده در موقعیت‌های زندگی هستند، و مراحلی‌اند که به‌ طور عموم کاربرد پذیر و مثمر ثمرند و مثل جادو عمل می‌کنند.

همین که شما این مطلب را می‌خوانید ثابت می‌کند که به کسب موفقیت بیشتر علاقه‌مندید. شما دوست دارید خواسته‌های خود را برآورده کنید. شما دوست دارید از سطح زندگی بهتری برخوردار شوید. شما می‌خواهید این زندگی همه‌ی چیزهای خوبی را که لایق شماست، به شما بدهد. به موفقیت علاقه‌مند بودن ویژگی بسیار فوق‌العاده‌ای است.

چه بسا یک صفت عالی دیگر هم داشته باشید. در حقیقت، حال که کتاب جادوی فکر بزرگ در دست‌های شماست نشان می‌دهد که آن‌قدر باهوش هستید که به دنبال ابزاری می‌گردید تا شما را به جایی برساند که دوست دارید بروید. ما برای ساختن هر چیزی، خودرو، پل، موشک ابزار لازم داریم.

مردمان بی‌شماری در تلاش خود برای ساختن یک زندگی موفقیت‌آمیز فراموش می‌کنند که ابزاری برای کمک به آن‌ها وجود دارد. شما فراموش نکرده‌اید. پس شما دو صفت عمده‌ی لازم برای به‌ دست آوردن سود واقعی از این کتاب را دارید: اشتیاقی برای موفقیت بزرگ‌تر، و هوش انتخاب ابزاری که به شما کمک کند تا آن اشتیاق را تشخیص دهید.

بزرگ فکر کنید تا بزرگ زندگی کنید. در شادمانی، بزرگ زندگی خواهید کرد. در پیشرفت، بزرگ زندگی خواهید کرد. بزرگ در درآمد، بزرگ در میان دوستان و بزرگ در احترام به‌ سر خواهید برد.

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با به کارگیری شاهکار ادبی خودیار جادوی فکر بزرگ زندگی‌های خود را بهتر کرده‌اند. دکتر دیوید جی. شوارتز (David Joseph Schwartz)، یکی از برجسته‌ترین کارشناسان در باب انگیزش، به شما کمک می‌کند تا بهتر بفروشید، بهتر اداره کنید، پول بیشتر به دست بیاورید و مهم‌تر از همه، شادی بیشتر و آسودگی خاطر بیابید.

کتاب جادوی فکر بزرگ روش‌های عملی به شما می‌دهد، نه وعده‌های تو خالی دکتر شوارتز برنامه‌ای طراحی شده برای زیستن بر اساس مقیاسی بزرگ در کار، خانواده و زندگی اجتماعی به شما ارائه می‌دهد. او ثابت می‌کند که شما به هوشی سرشار یا استعدادی درخشان نیاز ندارید تا به آدمی بسیار بزرگ در میان افراد تبدیل شوید؛ بلکه به عادت بزرگ فکر کردن و عمل کردن نیاز دارید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
این کتاب برای شما چه خواهد کرد
1. باور کنید می‌توانید موفق شوید و موفق خواهید شد
2. خود را از بهانه‌تراشی، بیماری افراد ناموفق، نجات دهید
3. اعتمادسازی کنید و ترس را از بین ببرید
4. چگونه بزرگ فکر کنید؟
5. چگونه خلاقانه فکر و آرزو کنیم؟
6. شما همانی هستید که فکر می‌کنید هستید
7. محیط خود را مدیریت کنید: برای هر کاری درجه‌ی یک باشید
8. نگرش‌های خود را به حامیان خویش تبدیل کنید
9. راجع به اشخاص درست فکر کنید
10. عادتِ عمل پیدا کنید
11. چگونه شکست را به پیروزی تبدیل کنیم؟
12. بهره‌گیری از اهداف در پیشرفت مؤثر است
13. چگونه مانند یک رهبر بیندیشیم؟
خلاصه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جادوی فکر بزرگ
نویسنده
مترجممهین خالصی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات344
زبانفارسی
شابک978-964-236-487-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جادوی فکر بزرگ

مسلم احمدی
۱۳۹۷/۱/۱
این کتاب رو سال‌ها پیش خوندم. بشدت تحت تاثیر کتاب قرار گرفتم. فکر میکنم آثار بسیار عمیقی بر شخصیت من گذاشته. خیلی از ویژگی‌های شخصیتی مثبتی که در حال حاضر دارم مثل داوطلب بودن بلند و با اعتماد بنفس صحبت کردن اقدام کردن رو مدیون این کتاب هستم.
روح اله فیاض
۱۳۹۸/۱۱/۴
فراتر از عالی. فکر بزرک و جادویش چیزی هست که من در همه دوستان و همکاران موفق و فوق العاده خودم دیدم و با به کار بردن ایده‌های این کتاب عاااالی راحت تر درک کردم. خواندن این کتاب فوق العاده رو به همه به خصوص کسانی که به دنبال رشد شخصی هستند توصیه میکنم. تشکر ویژه از نویسنده ‌؛ کتابراه؛ مترجم و همه دست اندرکاران شاد و موفق باشید.
Mohammad S
۱۳۹۹/۹/۱۳
خیلی مفید و سازنده است. افقهای جدیدی در ذهن انسان باز میکنه. شدیدا مطالعه این کتاب رو پیشنهاد میکنم. یه بار برای یه دانشجوی ناامیدی که توی مسیری تصادفا همسفر شدیم کمی از این کتاب گفتم. یادمه وقتی پیاده شد جوری رفت که انگار تا بحال کلی وقت از دست داده و داشت میرفت که ایده‌های جدیدش رو عملی کنه. 😊✌
مصطفی متولی
۱۳۹۸/۶/۹
سلام شصت درصد کتاب رو خوندم تا الان هر صفحش مفیده واقعا عالیه کوین ترودو در سمینار خودش اولین کتابی که توصیه کرد بخونیم این کتابه
میرویس احمدی
۱۴۰۱/۹/۶
خواندن این کتاب خیلی واسم مفید بوده که خواندم
با مطالعه این کتاب می‌تونید در بد‌ترین شرایط ممکن به بهترین شکل ممکن فکر کنید و از بند همه چیز خلاص بشید.
می تونه نگرش مارو بابت همه چیز در زندگی بهتر بهتر کنه.
با خواندن این کتاب می‌تونید خیلی بزرگ تر و بهتر از قبل فکر کنید و عمل کنید.
Soroush ansari
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه اگه یه تخم مرغ از بیرون بشکنه میشه مرگ اما اگر از درون بشکنه میشه زندگی (تولد)
کتابی بسیار عالی در زمینه روانشناسی هستش که توصیه میکنم حتما بخوانید و تحول رو خودتون در زندگیتون میبینید ممنونم از کتابراه که این بستر رو برای من و بقیه دوستان فراهم کرده
Zahraw Hosseini
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
همه‌ی کتاب‌ها چیزی برای اموختن دارند، به شرطی که یاد بگیریم!نه که فقط بخونیم و بگذریم...
بهمن محمودی
۱۳۹۹/۱۰/۹
اصلا خوب نیست من نزدیک به بیست و پنج کتاب تو کتابراه خواندم همگی روانشناسی بودن اکثر کتابها بی دلیل طولانی هستن برای هر عملی چندین داستان گفته شده ووقت وخوصله خواننده راسر می‌بره نه فقط این کتاب بیشتر کتابهای که خواندم شبیه داستان ورمان بودن تا کتاب روانشناسی وموفقیت حالا هم این کتاب به دلیل طولانی بودن وداستانی بودن خوصله من را سر برد. توصیه به کتابراه که این چنین کتابها میکرو کتاب بشه خیلی بهتره انتظار داشتم کتاب روانشناسی باشه نه داستان وخاطره واقعا بدترین کتاب بود بیشتر کتاب داستانه تا موفقیت باید برای وقت دیگران ارزش قائل شد که نویسنده ومترجم این کتاب نشدن
ایرج حافظی
۱۳۹۹/۶/۳
به اعتقاد من بهترین و کامل‌ترین و کابردی‌ترین کتاب حوزه‌های انگیزشی و موفقیت هست.
به طوری که هر صفحه‌ش میتونه حاوی یک نکته مفید باشه که وااااقعا فکر انسان رو جادویی میکنه چنانچه بهش معتقد باشیم و عمل کنیم...
عالی
افسانه میرزایی
۱۳۹۷/۶/۲۲
سال‌ها پیش این کتاب رو از کتابخونه امانت گرفتم‌خیلی عالی بود... بعد چند مدت رفتم دوباره امانت بگیرم نبودش که نبودش... خیلب دنبال این کتاب گشتم... تا اینکه الان اینجا دیدمش واقعا خوشحال شدم... کتاب فوق العاده اییه
Yasaman
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
یکی از بهترین و جامع‌ترین کتاب‌ها در زمینه موفقیت. من کتابهای موفقیت زیادی خوندم. به نظرم این یکی از کامل ترینشون بود. می‌تونید جای ده کتاب موفقیت، این کتاب رو ده بار بخونید. ترجمه ساده و روونی هم داره. فوق العاده لذت بردم از مطالعش...
Bahram Behnam
۱۳۹۸/۸/۳
من هم مدتها قبل چاپ اول یادوم این کتاب رو خوندم، کتابیست که در حجمی کم بیشترین راهکارهای موفقیت و بزرگ اندیشی رو در اختیار خواننده میگذاره و ترجمه بسیار خوبی هم شده
Sadegh Ktch
۱۴۰۱/۷/۱۴
بسیار بسیار کتاب فوق العاده فنی و دقیق و علمی بود خوندنشو به هرکی که ارزوی موفقیت و کامیاب شدن داره توصیه میکنم کتاب طولانیه ولی همین طولانی بودش باعث میشه تو مسیر درستی که باید باشین قرار بگیرین و ازش لذت ببرین
امیرحسن ابراهیم زاده
۱۳۹۹/۲/۹
عالی بود به نظرم این قاعده (که یک کتاب رو چند بار خوندن بهتر از چند کتاب رو یک بار خوندن است؛) درباره‌ی این کتاب صدق می‌کنه. و ارزش چند بار خوندن رو داره چون چیز‌های جدیدی ازش یاد می‌گیریم.
سمانه محمدی
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
احسنت بر همتتان کتاب بسیار عالی را ارائه داده اید
این کتاب در زمینه مدیریت و خودشناسی و... به من راهکارهای ارزشمندی داده است و با عمل کردن به آن موفیقیت‌های بیشتری به دست آورده ام
توفیق رفیقتان باد
مشاهده همه نظرات 242

راهنمای مطالعه کتاب جادوی فکر بزرگ

برای دریافت کتاب جادوی فکر بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.