دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای، اثری پرفروش به قلم یکی از برجسته‌ترین چهره‌های دنیای کسب و کار، جیم ران، سعی بر این دارد تا با ارائه تکنیک‌هایی فوق‌العاده شما را در مسیر رسیدن به موفقیت‌های بزرگ کاری یاری کند.

بهای کتاب اهمیتی ندارد، بهایی که در صورت نخواندن کتاب، پرداخت خواهید کرد، اهمیت دارد. این سخنی است که جیم ران (Jim Rohn) در صفحه نخست کتاب جادوی کار پاره وقت (Building your network marketing business) در مقابل دیدگان شما قرار خواهد داد.

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد، بازاریابی شبکه‌ای خواهد بود. مبحثی که جیم ران از آن به عنوان جادوی کار پاره وقت یاد می‌کند. در طی سال‌های اخیر این صنعت در کشور ما نیز پیشرفت چشم‌گیری داشته است.

امروزه قوانین و مقررات نظارتی بسیاری برای ایجاد کسب‌ و کاری درست و قانونی تصویب شده و به اجرا درآمده است. البته این بدان مفهوم نیست که منفعت طلبان در این زمینه دیگر فعال نیستند، اما با آگاه‌تر شدن مردم و فراهم شدن بستر قانونی می‌توان گفت که این صنعت اکنون در مسیر درست و مناسب خود قرار دارد.

کتاب حاضر حاوی دوازده گفتار از زبان جیم ران است. او با بیانی بسیار ساده کلیه چیزهایی که در طول زندگی‌اش در رابطه با بازاریابی شبکه‌ای یاد گرفته است را به شما آموزش می‌دهد. در آخر کتاب جادوی کار پاره وقت مصاحبه‌ای بسیار کاربردی با جیم ران قرار داده شده است که بخش زیادی از محتوای این کتاب را شامل می‌شود و نکات جذاب و جالب فراوانی دارد.

جیم ران را بیشتر بشناسیم:

شاید به گفته‌ی خود جیم ران، او تنها کودکی کشاورز بوده است. اما همین کودک کشاورز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نتورکرهای عصر حاضر شناخته می‌شود. او با سخنان بسیار ساده و کاربردیش، تاثیر شگفت‌انگیزی بر بسیاری از نتورکرهای مشهور دنیا داشته است تا جایی که اریک ووری از او به عنوان یکی از اثرگذارترین مربیان در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای یاد می‌کند.

در بخشی از کتاب جادوی کار پاره وقت می‌خوانیم:

در کسب ‌و کار شما سرمایه‌ی مادی اصلاً اهمیتی ندارد. این پول نیست که با آن آینده‌ا‌ی را می‌خواهید بسازید. بلکه این مهارت شما است که آینده‌تان را می‌سازد. پول داری و مهارت نداری، پس من به شما می‌گویم هنوز فقیر هستید. پول داری و جاه‌طلبی نداری، اصلاً جایگاه تو چیست؟ پول داری، شهامت نداری، پس ورشکسته‌ای. چیزی که ما می‌خواهیم اندکی پول و کلی شهامت است. به گذشته که برمی‌گردم به یاد می‌آورم زمانی را که به دنبال جذب افراد جدید و عضوگیری بودم و پول اصلاً برایم اهمیت نداشت. در عوض چیزی که برایم مهم بود اراده‌ی فرد، ابتکار فرد و شهامت آزمودن بود. اگر یک دلار برای سرمایه‌گذاری داشتند، به نظر من بسیار زیاد بود. اگر دارایی‌ات یک دلار بود و کمی هم جاه‌طلبی داشتی، می‌توانستم به تو نشان دهم چگونه ثروتمند و تبدیل به یکی از نمونه‌های درجه یک شرکت شوی.

به سراغ جذب کسی می‌رفتم که می‌گفت: «من هیچ پولی در بساط ندارم.» من می‌گفتم: «شش ماه است که به دنبال تو می‌گردم! بگذار نشان بدهم بدون پول، چگونه می‌توانی انجامش دهی.» چون قانونی در سرمایه‌داری وجود دارد و آن را یادداشت کنید که شما می‌توانید بخرید و بفروشید و یا تحت شرایطی خاص بفروشید و بخرید، به شرطی که جاه‌طلب باشید. حال اگر جاه‌طلبی ندارید ما نمی‌توانیم آن را درمان کنیم، پول هم نمی‌تواند کمبود جاه‌طلبی را درمان کند. اما اگر یک دلار پول دارید و کمی جاه‌طلبی، من می‌توانم به شما نشان دهم چگونه ثروتمند شوید. و اگر حتی یک دلار هم ندارید، من می‌توانم به شما نشان دهم چگونه ثروتمند شوید، چون می‌توانید بخرید و بفروشید.

 ۱۵۲ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-118-210-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۶۰۰۰ ت (۴۰%) - 2.09€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار مترجمان
گفتار 1: یافتنِ یک فرصتِ کاری
گفتار 2: سود بُردن بهتر از مُزد گرفتن است
گفتار 3: جادوی کارِ پاره‌وقت
گفتار 4: تنظیمِ بادبان
گفتار 5: قانونِ میانگین‌ها
گفتار 6: قانونِ کاشت و برداشت
گفتار 7: پرورشِ مهارت‌ها
گفتار 8: بیایید با هم کار کنیم!
گفتار 9: ارتباط، مُعرفی، تَمجید
گفتار 10: سزاواری در برابرِ نیازمندی
گفتار 11: مهارت‌های شما آینده‌تان را رقم می‌زند
گفتار 12: خوب زندگی کنید

راهنمای دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

برای دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جادوی کار پاره وقت: رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای
رامین م
۱۳۹۹/۸/۲۶
خیلی خوبه نتورک شغلی از آینده اس خصوصا ایران که مردمش هم فرق میکنه و خیلی به هم برای تغییر زندگی کمک میکنن. رسالت نتورک تغییر زندگی خود و دیگران است حتما کتاب رو بخونید. قبل انقلاب ترامپ میخوایت بیاره ایران ولی خیلی ایران تحت بحث‌های سیاسی بود نشد والی ایران خیلی قوی میشد
Salar Sheikhnazari
۱۳۹۹/۸/۲۰
یکی از بهترین کتاب‌های جیم ران!
بنفشه محمدی
۱۳۹۹/۸/۱۵
کتاب خوبیه به خصوص برای نتورکرها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)