دانلود کتاب جدایی معنوی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جدایی معنوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جدایی معنوی

کتاب جدایی معنوی اثر دبی فورد مرهمی است برای قلب‌های شکسته پس از جدایی و راهنمایی ویژه که به شما کمک می‌کند زخم‌های خود را التیام بخشید و دوباره شهامت عاشق شدن پیدا کنید.

آیا پایان ازدواج می‌تواند شروع یک زندگی دوباره و بازستاندن رؤیاهایتان باشد؟ اگر فکر می‌کنید پاسخ این سؤال می‌تواند بله است، این کتاب شماست.

جدایی، پایه‌های وجود ما را سست می‌کند. پس از جدایی احساس تنهایی، ناامیدی، شکست، خود کم‌بینی و خلا وجود ما را پر می‌کند. دبی فورد در جدایی معنوی (Spiritual divorce)، یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به ما می‌گوید که چطور می‌توانیم این تجربه خانمان برانداز را به تجربه‌ای روشن‌گر بدل کنیم. در این کتاب می‌خوانیم چگونه از هم پاشیدن یک زندگی می‌تواند زنگ بیداری معنوی و فرصتی برای شناخت و رهایی باشد. پایان یک رابطه به هر شکل و دلیلی سخت و آزاردهنده است. فورد در صفحات این کتاب راهکارهایی به شما یاد می‌دهد که لحظه ویرانی را به لحظه حیات مجدد تبدیل کنید.

ممکن است خشم، ترس، دل‌شکستگی، احساس گناه، پوچی، غم، سرگردانی، ناتوانی یا رهایی برخی از حالاتی باشند که در همین لحظه احساس می‌کنید. افکاری مانند: «چطور در چنین مخمصه‌ای افتادم؟ آیا ممکن است این کابوس روزی تمام شود؟ چرا این اتفاق برای من افتاد؟ نمی‌توانم به‌تنهایی از پس زندگی برآیم. باید زودتر از او جدا می‌شدم. دیگر هرگز روی خوشی را نخواهم دید.» و از این قبیل افکار فقط بخشی از گفتگوهای تلخ و وسواس‌ گونه‌ای است که بعد از جدایی می‌تواند هر لحظه از ذهن‌تان بگذرد، خواب‌تان را بر هم بریزد، اجازه ندهد میان خانواده یا در محل کار حضور کامل داشته باشید و درنهایت ساعت‌ها و روزهای عمرتان را تباه کند.

آیا این افکار برایتان آشناست؟ این روند طبیعی طلاق یا جدایی است. روند جدا شدن از کسی که هنوز دوستش دارید یا روزی دوستش داشته‌اید. این زمان اوج تنهایی و خلا وحشتناکی است که همه انتخاب‌های شما را تحت تأثیر می‌گذارد و قدرت فکر کردن را از شما می‌گیرد. این زمانی است که بیش از هر وقت از خود می‌پرسید به‌راستی که هستید، کجا بوده‌اید، چه کسی را دوست داشته‌اید و چه انتخابی کرده‌اید. زمانی‌که به ارزش‌های خود می‌اندیشید، آن‌ها را ارزیابی می‌کنید و در خوشبینانه‌ترین حالت فکر می‌کنید سزاوار آن هستید که قلب‌تان را التیام بخشید و به زندگی‌تان ادامه دهید.

قلب‌های ما از ابتدا التیام یافته است. حقیقت این است که برخلاف آنچه به زبان می‌آوریم قلب ما هیچ‌گاه نمی‌شکند. قلب ما با وجود درد عمیق و احساسات تاریکی که عشق زنده در ما را زیر خود پنهان کرده‌اند، سالم است و به‌خوبی کار می‌کند. قلب ما حتی اگر مالامال غم و اندوه باشد، آکنده از عشق، آرامش و رضایت است.

بنابراین، چه چیزی سبب می‌شود ما احساس کنیم قلبمان شکسته است؟ چرا احساس غم‌ و اندوه و ناامیدی می‌کنیم؟ برای یک لحظه به خورشید و پرتو نور پرفروغ آن، که زمین را گرم و گیاهان را می‌رویاند، فکر کنید. خورشید همیشه کامل و بی‌نظیر است. می‌داند چه وقت و کجا بتابد. ما اغلب نمی‌توانیم به‌درستی آن را ببینیم زیرا زیر ابرها پنهان شده است. گاهی تابش نور را از خورشید تشخیص می‌دهیم، اما بیشتر اوقات گویی خورشیدی وجود ندارد. البته ما حقیقت را می‌دانیم؛ زیرا وجود خورشید حتی در بدترین تندبادها و کولاک‌ها نیز ثابت شده است.

قلب ما نیز درست به همین شکل است. در هر شرایطی محکم و استوار سر جای خود ایستاده است تا زندگی ما را روشن و آینده ما را آکنده از نور کند. همیشه آن‌جاست تا به ما عشق، التیام، امید، فرصت و از همه مهم‌تر آرامش ببخشد. قلب ما با همه حس‌های خوبی که در خود دارد زیر ابرهای عاطفی پنهان شده است و انتظار می‌کشد تا توفان به پایان برسد.

دردهای عاطفی با تجمع احساسات منفی همان ابرهای سیاه هستند. ابرهایی که شاید هرگز در زندگی ندیده باشید؛ اما فراموش نکنید که آن‌ها فقط ابر هستند و دیر یا زود حرکت می‌کنند و می‌روند. جدایی معنوی و فرایندهایی که در صفحات این کتاب آمده است به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شما کمک کنند این ابرها را کنار بزنید و زندگی پر معنا و رؤیایی خود را بسازید.

شما استحقاق آن را دارید که از هر درد و رنجی که متحمل شده‌اید، رهایی یابید. همه زخم‌هایتان باید التیام یابند. صرف‌نظر از هرچه کرده‌اید و هر اشتباهی مرتکب شده‌اید، صرف‌نظر از هرچه دارید و هر جا که هستید در همین لحظه زندگی در انتظار شماست. شاید این فرایند ساده به نظر نرسد، اما اگر به آن اجازه دهید می‌تواند تحول برانگیز و بی‌نظیر باشد. می‌تواند زمانی برای رشد و تغییر شما باشد، نقطه‌ای که با وجه دیگری از وجود خود آشنا می‌شوید، چیزی که هرگز با آن روبه‌رو نشده‌اید. این دوران می‌تواند زمانی باشد برای قدم گذاشتن به دنیایی متفاوت و آشنایی با خودی جدید که هرگز نمی‌شناختید.

دبی فورد (Debbie Ford) تجربه غم‌انگیزترین لحظه زندگی‌تان را به تجربه یک موهبت تبدیل می‌کند. فورد در تک‌تک صفحات این کتاب به شما آرامش می‌بخشد و شما را به یک تجربه معنوی، تجربه‌ای برای زدودن ابرهای غبارآلود از روی قلب عاشقتان دعوت می‌کند.

 ۲۶۴ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-803-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیشگفتار: یک لحظه مقدس
بیداری معنوی
یک جدایی معنوی
هفت قانون معنوی جدایی
ریسمان تقدیر
گام‌های عملی برای التیام
قانون پذیرش
فصل اول: چیزها آن‌طور نیستند که به نظر می‌رسند
خلسه انکار
گام‌های عملی برای التیام
فصل دوم: دستور الهی
گام‌های عملی برای التیام
قانون تسلیم
فصل سوم: مقاومت بس است
رنج مقاومت
قدرت تسلیم
یک چشم‌انداز وسیع
عبور از نفس
درآغوش‌گرفتن ناشناخته‌ها
ایمان به راه
گام‌های عملی برای التیام
قانون هدایت الهی
فصل چهارم: شما تنها نیستید
شناخت خدا
درخواست کمک
ایمان به معجزات
کمک طلبیدن
خاموش کردن ذهن
قدرت دعا
گام‌های عملی برای التیام
قانون مسئولیت
فصل پنجم: مسئولیت عاطفی
قدم گذاشتن در توفان
آیا می‌خواهی خود را التیام بخشی؟
تشخیص احساسات
تخلیه احساسات مسموم
ابراز احساسات
صورت‌برداری از رابطه
گام‌های عملی برای التیام
فصل ششم: با حقیقت خود آشنا شوید
افسانه متفاوت‌انگاری
تکامل عاطفی
آینه رابطه
شناخت دکمه‌های عاطفی
پایان بخشیدن به فرافکنی‌ها
نگذارید کاسه صبرتان لبریز شود
گام‌های عملی برای التیام
فصل هفتم: آشتی با خود
فرایند کامل شدن
کشف موهبات درون
شناخت زیرشخصیت‌های خود
جدا کردن شخصیت از نقاب
گام‌های عملی برای التیام
قانون انتخاب
فصل هشتم: راه رفتن با کفش‌های دیگری
تجربه‌ای متفاوت
تصمیم‌گیری آگاهانه
خلاقیت در تعبیر و تفسیر وقایع
گام‌های عملی برای التیام
فصل نهم: هدایای ازدواج
آموختن درس‌ها
احترام به ارتباط‌های خود
زیستن با قدرشناسی
انتخاب جاده آگاهی
ایمان به حضور خداوند
گام‌های عملی برای التیام
قانون بخشش
فصل دهم: راهی به سوی خدا
یک قلب معصوم
تو از آینده خبر نداری
قلب خود را به روی هدایای زندگی بگشایید
گام‌های عملی برای التیام
قانون آفرینش
فصل یازدهم: نور الهی خود را بازستانید
با روح خود هماهنگ شوید
طرح الهی زندگی‌تان را بپذیرید
نیمه روشن وجودتان را در آغوش بگیرید
گام‌های عملی برای التیام
فصل دوازدهم: خلق یک زندگی بی‌نظیر
مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید
فرشته درون‌تان را بیدار کنید
سوگندنامه جدایی
گام‌های عملی برای التیام

راهنمای دانلود کتاب جدایی معنوی

برای دانلود کتاب جدایی معنوی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جدایی معنوی
فاطمه ملایی
۱۳۹۸/۹/۲۱
کتاب هاشو دوست دارم، عین این میمونه که واقعا پیش یه روانکاو قوی و حرفه‌ای رفتیم، کاملا نزدیک و واقعی مسائل و چالش‌های جدایی و‌مطرح کرده، با تمرین‌ها و راهکاریی ک میده واقعا میشه با حرفایی ک میگه ارتباط برقرار کرد، روحش قرین رحمت
فاطمه اصالتی
۱۳۹۸/۲/۸
کاش این کتابارو زودتر میخوندیم فکر کنم زندگیمون خیلی تغییر میکرد عالی بود👌
ارمغان مقدم
۱۳۹۶/۱۰/۲۶
این کتاب نسخه‌ی چاپیشو دارم با ترجمه‌ی سوسن اورعی. خوندم فوق العادست. حتما بخونیدش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)