دانلود کتاب جز عشق راهی نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جز عشق راهی نیست

دکتر برایان ال. وایس در کتاب جز عشق راهی نیست، نشان می‌دهد که چطور سفر درمانی به آینده می‌تواند باعث تغییر و اصلاح ما در زمان حال شود.

تا به حال چند بار دلتان خواسته است که به آینده سرک بکشید؟ دکتر برایان ال. وایس که پیش از این با بردن بیمارانش به زندگی‌های گذشته‌شان پیشگام در امر گذشته‌ درمانی بوده است، اکنون بیمارانش را به زندگی‌های آینده می‌برد و خواص شفابخش آینده‌ درمانی را در کتاب جز عشق راهی نیست (Same Soul، Many Bodies)، نشان می‌دهد.

دکتر برایان ال. وایس (Brian Leslie Weiss) از طریق ده‌ها پرونده مستند شامل خاطرات زندگی‌های گذشته و آینده نشان می‌دهد که در آینده هر یک از ما ده‌ها زندگی محتمل وجود دارد که عملکردهای ما در زندگی فعلی‌مان تعیین می‌کند کدام احتمال در زندگی آینده ما شانس بیشتری بیابد. او پس از سه دهه تجربه گذشته و آینده‌ درمانی به این نتیجه می‌رسد که همه روح‌ها با یکدیگر مرتبطند و در واقع همه از یک منشا هستند و روزی همگی به «یکتا» خواهند پیوست. ما به زمین می‌آییم تا شفقت و همدلی یاد بگیریم و به سطح بالاتری از آگاهی منتقل شویم.

اینکه آینده انعطاف‌پذیر است و اینکه ما در آن آینده حضور خواهیم داشت، مفاهیمی هستند که در کتاب جز عشق راهی نیست به آن‌ها پرداخته می‌شود. شفقت، همدلی، اجتناب از خشونت، شکیبایی و معنویت درس‌هایی هستند که همه‌ی ما ناگزیر به یادگیری آن‌ها هستیم. این کتاب از طریق ارائه‌ی نمونه‌های برخی از قابل ‌توجه‌ترین بیماران دکتر وایس، به شما نشان خواهد داد که چرا این درس‌ها تعیین‌کننده هستند و تمرین‌های ساده‌ای یاد خواهید گرفت که بتوانید آموختن این درس‌ها را در زندگی‌ شروع کنید. شاید عده‌ی کمی از شما تاکنون بازگشت به زندگی‌های گذشته یا آینده را تجربه کرده باشید. اما اگر تجربه نکرده‌اید، ناامید نباشید. اگر در این درس‌ها مهارت پیدا کنید، در این زندگی و زندگی‌های آینده‌تان شادتر، راحت‌تر، از نظر عاطفی غنی‌تر و موفق‌تر خواهید بود. دیگر چه می‌خواهید. اگر همه‌ی ما این درس‌ها را یاد بگیریم. آینده‌ی بهتری در انتظار همه‌ی ما خواهد بود. زیرا چه دانسته و چه ندانسته، همه‌ی ما در تلاش هستیم تا به هدف نهایی یعنی محبت، دست پیدا کنیم.

در بخشی از کتاب جز عشق راهی نیست می‌خوانیم:

ما جاودانه هستیم. ما ابدی هستیم. روح‌های ما هرگز نخواهند مُرد. بر این مبنا باید جوری رفتار کنیم که نشان دهد می‌دانیم جاودانگی موهبت است. به زبان ساده‌تر، {باید آماده‌ی جاودانگی شویم}، اینجا، اکنون، امروز و فردا و هر روز از همه‌ی زندگی‌های‌مان. اگر آماده باشیم، روح‌ها‌یمان در مسیر تکامل صعود خواهند کرد، به شفا و به سطوح متعالی‌تر نزدیک‌تر خواهند شد. در غیر این صورت، دوباره به نقطه‌ی شروع زندگی فعلی‌مان برمی‌گردیم، در واقع درجا می‌زنیم و ناگزیر درسی را که می‌توانستیم در همین زندگی یاد بگیریم. در زندگی‌های بعدی یاد خواهیم گرفت.

 ۲۵۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5527-82-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه‌ی نویسنده
مقدمه‌ی مترجم
پیش‌گفتار
فصل اول: جاودانگی
فصل دوم: جورج: سامان‌دهی خشم
فصل سوم: ویکتوریا، اوِلین و میشل: سلامتی
فصل چهارم: سامانتا و مکس: همدلی
فصل پنجم: هیو و چیترا: شفقت
فصل ششم: پل: صبر و ادراک
فصل هفتم: امیلى، جویس، روبرتا و آنى: عدم خشونت
فصل هشتم: بروس: روابط
فصل نهم: پتریک: امنیت
فصل دهم: جان: جبر و اختیار
فصل یازدهم: تفکر و مراقبه
فصل دوازدهم: دیوید: معنویت
فصل سیزدهم: جنیفر و کریستینا: محبت
فصل چهاردهم: گری: آینده

راهنمای دانلود کتاب جز عشق راهی نیست

برای دانلود کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جز عشق راهی نیست

نظرات کتاب جز عشق راهی نیست

مهسا شکرنژاد
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
این سومین کتاب از نویسنده اس که خوندم، راستش اولش به شدت هیجان داشتم براش، ولی بعد از پایان کتابها وقتی با کتاب دکتر مایکل نیوتن مقایسه‌اش کردم به نظرم خیلی ضعیف اومد. مثلا انتظار داشتم از تجربیات روح تو دنیای ارواح کمی بنویسه اینکه مابین زندگی‌ها تو دنیای ارواح چه خبره؟ همونطور کع مایکل نیوتن تو هر صفحه از کتاباش کلیییی مطالب میگه، من نمیگم صد درصد درسته ولی بع نظرم خیلی بیشتر به تفکر وامیداشت خواننده رو تا کتابهای ال وایس
ندا اکبری
۱۳۹۹/۸/۲۶
به نظرم مهم نیست که به تناسخ اعتقاد داشته باشید یا نه. به نظرم حتی اینکه تناسخ با آموزه‌های اسلام در تضاد هست هم اهمیت نداره.
مهم گرفتن اصل مطلب هست. اینکه دین واحد بشریت محبت است و همه یکی هستیم.
این کتاب واقعا عالی هست. نگاهمون رو گسترش میده. روح رو صیقل میده. و کمک می‌کنه به فطرت پاک خودمون برگردیم و خصوصیات منفی رو از خودمون پاک کنیم.
فاطیما نافعی
۱۳۹۸/۹/۲
عالی بود نوشته‌های دکتر وایس زندگی منو عوض کرد پیشنهاد میکنم کتاب استادان بسیار زندگی بسیار، عشق حقیقت دارد و معجزه وجود دارد از همین نویسنده را حتما مطالعه بفرمایید و البته سفر روح اثر دکتر نیوتن هم بسیار در زمینه درک زندگی متوالی تاثیر گذار خواهد بود
مشاهد همه نظرات (۲۷)