معرفی و دانلود کتاب جز عشق راهی نیست

عکس جلد کتاب جز عشق راهی نیست
قیمت:
۲۶۵۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جز عشق راهی نیست

دکتر برایان ال. وایس در کتاب جز عشق راهی نیست، نشان می‌دهد که چطور سفر درمانی به آینده می‌تواند باعث تغییر و اصلاح ما در زمان حال شود.

تا به حال چند بار دلتان خواسته است که به آینده سرک بکشید؟ دکتر برایان ال. وایس که پیش از این با بردن بیمارانش به زندگی‌های گذشته‌شان پیشگام در امر گذشته‌ درمانی بوده است، اکنون بیمارانش را به زندگی‌های آینده می‌برد و خواص شفابخش آینده‌ درمانی را در کتاب جز عشق راهی نیست (Same Soul، Many Bodies)، نشان می‌دهد.

دکتر برایان ال. وایس (Brian Leslie Weiss) از طریق ده‌ها پرونده مستند شامل خاطرات زندگی‌های گذشته و آینده نشان می‌دهد که در آینده هر یک از ما ده‌ها زندگی محتمل وجود دارد که عملکردهای ما در زندگی فعلی‌مان تعیین می‌کند کدام احتمال در زندگی آینده ما شانس بیشتری بیابد. او پس از سه دهه تجربه گذشته و آینده‌ درمانی به این نتیجه می‌رسد که همه روح‌ها با یکدیگر مرتبطند و در واقع همه از یک منشا هستند و روزی همگی به «یکتا» خواهند پیوست. ما به زمین می‌آییم تا شفقت و همدلی یاد بگیریم و به سطح بالاتری از آگاهی منتقل شویم.

اینکه آینده انعطاف‌پذیر است و اینکه ما در آن آینده حضور خواهیم داشت، مفاهیمی هستند که در کتاب جز عشق راهی نیست به آن‌ها پرداخته می‌شود. شفقت، همدلی، اجتناب از خشونت، شکیبایی و معنویت درس‌هایی هستند که همه‌ی ما ناگزیر به یادگیری آن‌ها هستیم. این کتاب از طریق ارائه‌ی نمونه‌های برخی از قابل ‌توجه‌ترین بیماران دکتر وایس، به شما نشان خواهد داد که چرا این درس‌ها تعیین‌کننده هستند و تمرین‌های ساده‌ای یاد خواهید گرفت که بتوانید آموختن این درس‌ها را در زندگی‌ شروع کنید. شاید عده‌ی کمی از شما تاکنون بازگشت به زندگی‌های گذشته یا آینده را تجربه کرده باشید. اما اگر تجربه نکرده‌اید، ناامید نباشید. اگر در این درس‌ها مهارت پیدا کنید، در این زندگی و زندگی‌های آینده‌تان شادتر، راحت‌تر، از نظر عاطفی غنی‌تر و موفق‌تر خواهید بود. دیگر چه می‌خواهید. اگر همه‌ی ما این درس‌ها را یاد بگیریم. آینده‌ی بهتری در انتظار همه‌ی ما خواهد بود. زیرا چه دانسته و چه ندانسته، همه‌ی ما در تلاش هستیم تا به هدف نهایی یعنی محبت، دست پیدا کنیم.

در بخشی از کتاب جز عشق راهی نیست می‌خوانیم:

ما جاودانه هستیم. ما ابدی هستیم. روح‌های ما هرگز نخواهند مُرد. بر این مبنا باید جوری رفتار کنیم که نشان دهد می‌دانیم جاودانگی موهبت است. به زبان ساده‌تر، {باید آماده‌ی جاودانگی شویم}، اینجا، اکنون، امروز و فردا و هر روز از همه‌ی زندگی‌های‌مان. اگر آماده باشیم، روح‌ها‌یمان در مسیر تکامل صعود خواهند کرد، به شفا و به سطوح متعالی‌تر نزدیک‌تر خواهند شد. در غیر این صورت، دوباره به نقطه‌ی شروع زندگی فعلی‌مان برمی‌گردیم، در واقع درجا می‌زنیم و ناگزیر درسی را که می‌توانستیم در همین زندگی یاد بگیریم. در زندگی‌های بعدی یاد خواهیم گرفت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی نویسنده
مقدمه‌ی مترجم
پیش‌گفتار
فصل اول: جاودانگی
فصل دوم: جورج: سامان‌دهی خشم
فصل سوم: ویکتوریا، اوِلین و میشل: سلامتی
فصل چهارم: سامانتا و مکس: همدلی
فصل پنجم: هیو و چیترا: شفقت
فصل ششم: پل: صبر و ادراک
فصل هفتم: امیلى، جویس، روبرتا و آنى: عدم خشونت
فصل هشتم: بروس: روابط
فصل نهم: پتریک: امنیت
فصل دهم: جان: جبر و اختیار
فصل یازدهم: تفکر و مراقبه
فصل دوازدهم: دیوید: معنویت
فصل سیزدهم: جنیفر و کریستینا: محبت
فصل چهاردهم: گری: آینده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جز عشق راهی نیست
نویسنده
مترجمزهره زاهدی
ناشر چاپیانتشارات آینده درخشان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۵۲
زبانفارسی
شابک978-600-5527-82-7
موضوع کتابکتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه الکترونیک
۲۶۵۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جز عشق راهی نیست

مهسا شکرنژاد
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
این سومین کتاب از نویسنده اس که خوندم، راستش اولش به شدت هیجان داشتم براش، ولی بعد از پایان کتابها وقتی با کتاب دکتر مایکل نیوتن مقایسه‌اش کردم به نظرم خیلی ضعیف اومد. مثلا انتظار داشتم از تجربیات روح تو دنیای ارواح کمی بنویسه اینکه مابین زندگی‌ها تو دنیای ارواح چه خبره؟ همونطور کع مایکل نیوتن تو هر صفحه از کتاباش کلیییی مطالب میگه، من نمیگم صد درصد درسته ولی بع نظرم خیلی بیشتر به تفکر وامیداشت خواننده رو تا کتابهای ال وایس
ندا اکبری
۱۳۹۹/۸/۲۶
به نظرم مهم نیست که به تناسخ اعتقاد داشته باشید یا نه. به نظرم حتی اینکه تناسخ با آموزه‌های اسلام در تضاد هست هم اهمیت نداره.
مهم گرفتن اصل مطلب هست. اینکه دین واحد بشریت محبت است و همه یکی هستیم.
این کتاب واقعا عالی هست. نگاهمون رو گسترش میده. روح رو صیقل میده. و کمک می‌کنه به فطرت پاک خودمون برگردیم و خصوصیات منفی رو از خودمون پاک کنیم.
بهاره رحیمی
۱۴۰۰/۴/۳۱
کتاب در خصوص زندگی‌های متوالی هست، و نویسنده که یک روانشناس هست با این روش درمانی، یعنی بازگشت به زندگیهای گذشته از طریق هیپنوتیزم سعی داره مشکلات فعلی مراجعان رو ریشه یابی کنه. کتاب رو دوست داشتم و برام مفید بود. چون هر بار باید به خودم یادآوری کنم زمین هم تنها یک مدرسه هست که اومدیم آگاهی روحمون رو بالا ببریم.
Parisa Mohamadi
۱۴۰۰/۳/۱۴
کتابای دکتر برایان ال وایس که درمورد زندگی‌های متوالی هستن، روی من که خیلی تاثیر داشت. اصلا واقعا جوری که نگرش آدمو عوض میکنه خیلی بنیادیه. البته درسته که نمیشه گفت قطعا واقعیت همینه که ایشون استناد میکنن، ولی باور پذیر و قابل قبوله. زندگی و پذیرش رویدادهای و وضعیتش بعد از خوندن این کتاب خیلی راحت تر میشه.
فاطیما نافعی
۱۳۹۸/۹/۲
عالی بود نوشته‌های دکتر وایس زندگی منو عوض کرد پیشنهاد میکنم کتاب استادان بسیار زندگی بسیار، عشق حقیقت دارد و معجزه وجود دارد از همین نویسنده را حتما مطالعه بفرمایید و البته سفر روح اثر دکتر نیوتن هم بسیار در زمینه درک زندگی متوالی تاثیر گذار خواهد بود
مهران بابایی
۱۴۰۱/۲/۲۹
کتاب درباره این بود که توسط هیپنوتیزم افراد را به زندگی گذشته خود می‌برد و آنچه که افراد از زندگی گذشته به یاد می‌آوردند را جمع آوری کرده بود. ودرباره زمان حال مو مراقبه کردن هم توضیح داده بادکش روش هیپنو تیزم کردن افراد برای رفتن به زندگی گذشته هم آموزش می‌داد
zahra panji
۱۳۹۸/۵/۱۴
این کتاب دید جدیدی به زندگیم داد. خیلی بی‌عدالتی‌هایی که به نظر وجود داره مثل معلولیت، بیماری و... دلیلش برام روشن شد. واقعا به همه توصیه میکنم فقط قبل از این کتال استادان بسیار زندگی‌های بسیار رو بخونید.
نرگس صالحی
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
خیلی عالی مثل دوکتاب قبلی که از دکتر وایس خواندم تاثیر گذار بودکتب استادان بسیار وتنها عشق حقیقت دارد. کسانی که به بحث زندگی‌های متوالی علاقمندند حتما ابن کتاب رو مطالعه کنند
Ano Nefilim
۱۳۹۹/۶/۱۹
تشکر میکنم از اساتید برجسته‌ای که عمر خودشونو برای علم معنوی هدیه میدن و ۲۰ تا ۳۰ سال زحمت میکشند و با این کارشون میلیون‌ها نفر رو اگاه میکنن و به راه خدایی و عشق وجود در عالم دعوت میکنند
میثم احمدی
۱۳۹۹/۳/۱۳
بی نظیر. برایان ال وایس و مایکل نیوتون روانشناسی را صد مرحله ارتقا دادند و به جای تئوی‌های پوچ و دردسر ساز. دانش عملی و آرامش بخشی را گسترش داده‌اند که فرد در حال سقوط در امتداد آن به معراج میرسد
عاطفه خانم
۱۳۹۸/۴/۱۱
کتابهای دکتر وایس عالی هستن. قبل از این کناب، بهتره کتاب «تنها عشق حقیقت دارد» و قبل از همه هم اولین کتابش ینی «استادان بسیار زندگی‌های بسیار» رو بخونید.
محی حسینی
۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اگه به تناسخ اعتقاد دارید حتما این کتاب رو مطالعه کنید. فوق العاده س و دیدگاه جدیدی به خواننده میده و بسته به میزان اعتقادتون میتونه شما رو تغییر بده.
فاٸزه یادگار
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خوشحالم که این کتابو تموم کردم درهر صورت هر کتابی میتونه به نوبه‌ی خودش مفید باشه ولی واقعا نمیشه خیلی ازادعاها و حرفهای دکتر رو درک کرد و نظریه تناسخ کاملا با دین اسلام منافات داره با اون چیزی ک تو قران میخونیم (معاد)
لیلی محسنی
۱۳۹۸/۶/۲۶
کتاب دیگری از این نویسنده، مجذوبم کرد که این کتاب او را هم مطالعه کنم، این نویسنده دریچه‌ای جدید به ذهنم و افق تازه‌ای به زندگیم گشوده است
پریسا رییسی
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
پیشنهاد میکنم کتاب دیگر این نویسنده با نام استادان بسیار زندگی‌های بسیار رو هم مطالعه کنید. خیلی مفید هست و دید تازه ایی به زندگی میبخشه
مشاهده همه نظرات ۳۸

راهنمای مطالعه کتاب جز عشق راهی نیست

برای دریافت کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.