دانلود کتاب جز عشق راهی نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جز عشق راهی نیست

دکتر برایان ال. وایس در کتاب جز عشق راهی نیست، نشان می‌دهد که چطور سفر درمانی به آینده می‌تواند باعث تغییر و اصلاح ما در زمان حال شود.

تا به حال چند بار دلتان خواسته است که به آینده سرک بکشید؟ دکتر برایان ال. وایس که پیش از این با بردن بیمارانش به زندگی‌های گذشته‌شان پیشگام در امر گذشته‌ درمانی بوده است، اکنون بیمارانش را به زندگی‌های آینده می‌برد و خواص شفابخش آینده‌ درمانی را در کتاب جز عشق راهی نیست (Same Soul، Many Bodies)، نشان می‌دهد.

دکتر برایان ال. وایس (Brian Leslie Weiss) از طریق ده‌ها پرونده مستند شامل خاطرات زندگی‌های گذشته و آینده نشان می‌دهد که در آینده هر یک از ما ده‌ها زندگی محتمل وجود دارد که عملکردهای ما در زندگی فعلی‌مان تعیین می‌کند کدام احتمال در زندگی آینده ما شانس بیشتری بیابد. او پس از سه دهه تجربه گذشته و آینده‌ درمانی به این نتیجه می‌رسد که همه روح‌ها با یکدیگر مرتبطند و در واقع همه از یک منشا هستند و روزی همگی به «یکتا» خواهند پیوست. ما به زمین می‌آییم تا شفقت و همدلی یاد بگیریم و به سطح بالاتری از آگاهی منتقل شویم.

اینکه آینده انعطاف‌پذیر است و اینکه ما در آن آینده حضور خواهیم داشت، مفاهیمی هستند که در کتاب جز عشق راهی نیست به آن‌ها پرداخته می‌شود. شفقت، همدلی، اجتناب از خشونت، شکیبایی و معنویت درس‌هایی هستند که همه‌ی ما ناگزیر به یادگیری آن‌ها هستیم. این کتاب از طریق ارائه‌ی نمونه‌های برخی از قابل ‌توجه‌ترین بیماران دکتر وایس، به شما نشان خواهد داد که چرا این درس‌ها تعیین‌کننده هستند و تمرین‌های ساده‌ای یاد خواهید گرفت که بتوانید آموختن این درس‌ها را در زندگی‌ شروع کنید. شاید عده‌ی کمی از شما تاکنون بازگشت به زندگی‌های گذشته یا آینده را تجربه کرده باشید. اما اگر تجربه نکرده‌اید، ناامید نباشید. اگر در این درس‌ها مهارت پیدا کنید، در این زندگی و زندگی‌های آینده‌تان شادتر، راحت‌تر، از نظر عاطفی غنی‌تر و موفق‌تر خواهید بود. دیگر چه می‌خواهید. اگر همه‌ی ما این درس‌ها را یاد بگیریم. آینده‌ی بهتری در انتظار همه‌ی ما خواهد بود. زیرا چه دانسته و چه ندانسته، همه‌ی ما در تلاش هستیم تا به هدف نهایی یعنی محبت، دست پیدا کنیم.

در بخشی از کتاب جز عشق راهی نیست می‌خوانیم:

ما جاودانه هستیم. ما ابدی هستیم. روح‌های ما هرگز نخواهند مُرد. بر این مبنا باید جوری رفتار کنیم که نشان دهد می‌دانیم جاودانگی موهبت است. به زبان ساده‌تر، {باید آماده‌ی جاودانگی شویم}، اینجا، اکنون، امروز و فردا و هر روز از همه‌ی زندگی‌های‌مان. اگر آماده باشیم، روح‌ها‌یمان در مسیر تکامل صعود خواهند کرد، به شفا و به سطوح متعالی‌تر نزدیک‌تر خواهند شد. در غیر این صورت، دوباره به نقطه‌ی شروع زندگی فعلی‌مان برمی‌گردیم، در واقع درجا می‌زنیم و ناگزیر درسی را که می‌توانستیم در همین زندگی یاد بگیریم. در زندگی‌های بعدی یاد خواهیم گرفت.

فهرست مطالب

مقدمه‌ی نویسنده
مقدمه‌ی مترجم
پیش‌گفتار
فصل اول: جاودانگی
فصل دوم: جورج: سامان‌دهی خشم
فصل سوم: ویکتوریا، اوِلین و میشل: سلامتی
فصل چهارم: سامانتا و مکس: همدلی
فصل پنجم: هیو و چیترا: شفقت
فصل ششم: پل: صبر و ادراک
فصل هفتم: امیلى، جویس، روبرتا و آنى: عدم خشونت
فصل هشتم: بروس: روابط
فصل نهم: پتریک: امنیت
فصل دهم: جان: جبر و اختیار
فصل یازدهم: تفکر و مراقبه
فصل دوازدهم: دیوید: معنویت
فصل سیزدهم: جنیفر و کریستینا: محبت
فصل چهاردهم: گری: آینده

 ۲۵۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5527-82-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۳۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جز عشق راهی نیست

برای دانلود کتاب جز عشق راهی نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جز عشق راهی نیست
لیلی محسنی
۱۳۹۸/۶/۲۶
کتاب دیگری از این نویسنده، مجذوبم کرد که این کتاب او را هم مطالعه کنم، این نویسنده دریچه ای جدید به ذهنم و افق تازه ای به زندگیم گشوده است
zahra panji
۱۳۹۸/۵/۱۴
این کتاب دید جدیدی به زندگیم داد. خیلی بی عدالتی هایی که به نظر وجود داره مثل معلولیت، بیماری و... دلیلش برام روشن شد. واقعا به همه توصیه میکنم فقط قبل از این کتال استادان بسیار زندگی های بسیار رو بخونید.
نرگس صالحی
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
خیلی عالی مثل دوکتاب قبلی که از دکتر وایس خواندم تاثیر گذار بودکتب استادان بسیار وتنها عشق حقیقت دارد.کسانی که به بحث زندگی های متوالی علاقمندند حتما ابن کتاب رو مطالعه کنند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)