دانلود کتاب خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری

هیچ ‌کس نیست که قصه‌ای برای گفتن نداشته باشد. بله، همه قصه‌ای برای گفتن دارند. اما یکی می‌تواند قصه‌اش را بگوید و دیگری قصه‌اش ناگفته می‌ماند؛ چون قصه‌گو نیست. برخی هم قصه‌های زیادی برای گفتن دارند؛ اما همه‌ کس، حتی او که قصه‌های زیادی برای گفتن دارد، حتماً داستان‌نویس نمی‌شوند.

کسی داستان‌نویس می‌شود که قصه‌گوی خوبی است و می‌تواند قصه‌هایش را خوب بازگو کند. بله، او می‌تواند داستان‌نویس خوبی بشود. اما به نظر من حتی او که قصه‌اش را خوب تعریف نمی‌کند هم، می‌تواند با شرکت در کلاس‌های ادبیات خلاقه و فراگیری اصول و شگردهای داستان‌نویسی و با تلاش و پشت‌کار داستان‌نویس شود. نمی‌گویم داستان‌نویس خوبی می‌شود؛ اما داستان‌نویس می‌شود و او که قصه‌های زیادی برای گفتن دارد و خوب هم قصه می‌گوید، می‌تواند با یادگیری شگردهای داستان‌‌نویسی نویسندۀ خوبی شود و البته این روشن است که همه می‌توانند با شرکت در این کلاس‌ها و کارگاه‌ها، خوانندة حرفه‌ای ادبیات داستانی بشوند تا از خواندنشان لذت بیشتری ببرند. به نظر من حتی این کارکرد هم خوب است.

این کتاب کوچک حاصل یک سال کار و تلاش هنرجویان کارگاه داستان مرکز ری حوزة هنری استان تهران است؛ هنرجویانی که بسیاری از آن‌ها داستان‌نویسی را از همین کارگاه‌ آغاز کرده‌اند و هنوز در ابتدای راه دشوار اما لذت‌بخش آفرینش‌اند.

 ۷۶ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-885-9 

چاپ ۱۳۸۹: ۱۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
کاج‌ها همیشه کوتاه‌ترند/ فاطمه موسوی
خاطر‌ة ظهر فردا/ مسعود دانش منش
رضا، مینا، علی و ناهید/ مسعود دانش‌منش
زشت/ زهره لطفی
گربة بامرام/ زهره لطفی
جای خالی/ رقیه افروزی
شب‌ها  و لوستر/ مرضیه حاجیان
چنگ در باد/ سید حسین موسوی‌نیا
دل تاریکی /سید حسین موسوی‌نیا
کاش روز این ‌قدر روشن نبود/ سودابه فرضی‌پور
شوخی‌بردار/ حسین کرمانی
صاد مثل صورتی/ فروزان میرزایی

راهنمای دانلود کتاب خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری

برای دانلود کتاب خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاطره ظهر فردا: داستان جوان شهر ری