دانلود کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون

کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای بوفالویی را به تصویر می‌کشد که علاقه‌ی زیادی به موسقی دارد اما گاهی صدای سازش خیلی بلند و گوش‌خراش است به همین دلیل معلم آلفا بتی و همکلاسی‌هایش تصمیم می‌گیرند تا کار هیجان‌انگیزی برای او انجام دهند که باعث خوشحالی‌اش شود.

موضوع کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون چیست؟

خاویر بوفالو پسر کوچولویی بود که موسیقی و نوازندگی را خیلی دوست داشت. زمانی که خاویر به مدرسه آلفا بتی رفت یک نوازنده‌ی عالی و تمام عیار بود. روزی معلم آلفا بتی در حال آموختن آواز الفبا به بچه‌های کلاس بود که خاویر با انگشتانش شروع به بشکن زدن کرد و بعد از اجازه گرفتن از معلم طبل هم زد، طبلی که خاویر داشت با کفگیر و ملاقه بود. به همین دلیل معلم و همکلاسی‌هایش تصمیم می‌گیرند تا برای او یک ساز واقعی بسازند.

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون مناسب چه کسانی است؟

این داستان با بیانی شیرین برای کودکان دبستانی دلنشین و دوست‌داشتنی است و مفاهیم مهمی مانند کمک کردن به یکدیگر را به آن‌ها می‌آموزد. در پایان کتاب اطلاعاتی در مورد بوفالو‌ها به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون می‌خوانیم:

روز بعد، سایلوفون آماده بود. همه بچه‌ها دور خاویر جمع شدند. او اول به نرمی و آهستگی، نواختن آهنگ الفبا را آغاز کرد. سپس، ضربه‌هایی کوبنده‌تر و بلندتر نواخت. همه کلاس با صدای آهنگ او آواز الفبا را با خوشحالی بسیار می‌خواندند. ناگهان صدای غیرمنتظره‌ای به گوششان رسید...

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7323-00-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون

برای دانلود کتاب خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاویر بوفالو و نوازندگی سایلوفون
آزاده نخستین
۱۳۹۹/۹/۷
کاش یه کتاب هم در‌مورد حرفهای بی ادبی هم مینوشتن. حتی این سری از کتابها هم این موضوع رو نداره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)