معرفی و دانلود کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

عکس جلد کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده
قیمت:
۳۳,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

گاهی دنیا و رخدادهای آن، مانند دستی عمل می‌کند که به صورت ما سیلی می‌زند تا بیدارمان کند. گری جان بیشاپ نیز کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده را با همین هدف و در همین راستا به نگارش درآورده است. او در این اثر خود که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز محسوب می‌شود، به ما تلنگری می‌زند تا توانایی‌هایمان را کشف کنیم، خودمان را به فنا ندهیم و با خودسازی و تغییر در سبک زندگی، به بهترین نسخه‌ی خودمان تبدیل شویم.

درباره‌ی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

هیچ‌وقت با خودتان فکر کرده‌اید که دقیقاً مثل یک همسترِ در حال دویدن روی یک چرخ، تمام مسیر زندگی‌ خود تاکنون را با عصبانیت و آشفتگی دویده‌اید و با این وجود همیشه در حال درجا زدن بوده‌اید؟ کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده (Unfu*k Yourself: Get Out of Your Head and into Your Life) اثر گری جان بیشاپ (Gary John Bishop)، به شما کمک خواهد کرد تا از این چرخه خارج شوید، تمام تنش‌ها و اضطراب‌‌های خود را فراموش کنید و با فراموش کردن آن‌ها، غرق در احساس آرامش شوید.

تمام مدتی که درگیر بگو‌مگو و قضاوت‌های درونی هستید، که البته هیچ‌وقت هم متوقف نخواهد شد، صدایی آرام زیر گوشتان زمزمه می‌کند: «خیلی تنبل و خرفتی و اصلاً به‌ درد هیچ‌کاری نمی‌خوری.» شاید شما حتی متوجه نباشید که چه‌اندازه این زمزمه را جدی می‌گیرید و این صدا تا چه حد بر شما تأثیر مخرب می‌گذارد. به همین دلیل گری جان بیشاپ تصمیم گرفته تا به مخاطبان کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، این هشدار را بدهد. شما تمام روز را کار می‌کنید تا بر استرس‌ها و فشارهای روحی خود چیره شوید و زندگی‌تان را نجات دهید. در نهایت نیز اگر نتوانید چرخ لعنتی زندگی را بچرخانید، تن به تسلیم می‌دهید و شاید هرگز به جایی که در زندگی می‌خواستید نرسید. شاید هیچ‌گاه به آن شادی، اندام ایدئال، شغل یا ارتباطی که آرزویش را دارید نرسید. اما نویسنده‌ی کتاب خودت را به فنا نده قصد دارد که شما را از درگیری در چنین وضعیتی خلاص کند.

کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، به مخاطبانی اختصاص دارد که چنین خودگویی‌های بی‌حاصلی را تجربه کرده‌اند. واقعیت این است که جریان بی‌پایان شک و بهانه، می‌تواند زندگی روزمره‌ی هر کسی را به گند بکشد. گری جان بیشاپ در کتاب حاضر، دست‌چینی از اظهارنظرهای شخصی مختلف درباره‌ی اختیار داشتن، زندگی‌ بخشیدن، متعالی‌ بودن و جسارت داشتن را جمع کرده‌ و در اختیار شما قرار داده تا با عمل به آن‌ها، هر روز بهتر و بهتر شوید. همچنین صحبت‌ها و گفتارهایی از فلاسفه، شخصیت‌های مهم تاریخی و نکته‌هایی از یافته‌های علمی را نیز در این کتاب خواهید یافت که همه‌ی آن‌ها به نگرش‌های شما پروبال بیشتری می‌دهند.

لازم به ذکر است که تنها راه مطالعه‌ی درست و ارتباط برقرار کردن با کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، این است که مطالب آن را در خود جست‌وجو کنید و گفته‌هایش را در تجربیات خود به‌کار بگیرید. برای مفید واقع شدن سخنان گری جان بیشاپ در این کتاب، باید وقت کافی برای تأمل در آن، اندیشیدن به خود در این حین و همچنین تجربه کردن حقایق نهفته در کتاب را کنار بگذارید. چراکه هیچ دانش و حکمتی بالاتر از دانشی که خودتان آن را تجربه کرده باشید نیست. با در نظر گرفتن تمام این شرایط می‌توان امید داشت که این اثر شما را در درک قدرت و پیچیدگی خودگویی‌های ذهنی و نحوه‌ی بهره‌برداری از آن‌ها برای بهتر شدن در زندگی‌، یاری کند.

مطالعه‌ی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، شما را با درکی جدید نسبت به برخی از حقایق نهفته در بطن زندگی روبه‌رو می‌کند. گری جان بیشاپ در این کتاب، شما را با این واقعیت مواجه می‌کند بسیاری از تجربیات ما در زندگی، به‌واسطه‌ی همین واگویه‌های ذهنی که درون خودمان جریان دارند، شکل می‌گیرند. این کتاب شما را ملزم به تفکر خواهد کرد و موجب خواهد شد که زبان و احساساتتان را در حالتی هوشیارانه و در کمال آگاهی، به زندگی روزمره‌ مرتبط سازید. زمانی‌ که ارتباط جادویی میان طرز حرف‌ زدن و چگونگی اندیشیدن را پیدا کردید، تصویر کاملی از زندگی عرضه‌شده به شما پیشِ رویتان قرار خواهد گرفت.

گفتنی‌ست که کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده، که جلد اول از مجموعه‌ای پنج‌جلدی به قلم گری جان بیشاپ محسوب می‌شود را انتشارات کتاب کوله پشتی با ترجمه‌ی حسین گازر به چاپ رسانده است.

جوایز و افتخارات کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

  • از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز
  • فروش بالغ بر دو میلیون نسخه در سراسر جهان
  • راه‌یافته به فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد

نکوداشت‌های کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

  • این کتاب خودیاری، حکم همان چکمه‌هایی را دارد که نیروهای ارتش حین تمرینات سختشان برای آمادگی جسمانی، زیر باران شدید، باید به‌پا داشته باشند. رویکردی که گری جان بیشاپ در این کتاب دارد، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. خودت را به فنا نده، کتابچه‌ی راهنمای جذابی برای علاقه‌مندان به این حوزه است. (تایمز)
  • کتاب خودت را به فنا نده، یک کتاب خودیاری معمولی نیست! وقت آن رسیده که به فنا دادن خود را متوقف کنید و انرژی نهفته در درون خود را آشاد سازید! (آمازون)

کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده را به تمام مخاطبان کتاب‌های موفقیت و خودسازی و کسانی که قصد ایجاد تغییری بزرگ و مثبت در زندگی خود دارند توصیه می‌کنیم.

با گری جان بیشاپ بیشتر آشنا شویم

گری جان بیشاپ سال 1984 در گلاسگوی اسکاتلند متولد شد، کودکی خود را در همان‌جا گذراند و در سال 1997 به ایالات متحده‌ی آمریکا رفت. او در روند کسب دانش و پژوهش و پیش از اینکه مدیربرنامه‌ی اصلی یکی از شرکت‌های مهم دنیا در حوزه‌ی توسعه‌ی شخصی شود، مسیر مطالعاتی خود را در همین زمینه و به‌خصوص در هستی‌شناسی و پدیدارشناسی یافت. گری جان بیشاپ سال‌های متمادی در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخت و پس از چند سال که برنامه‌ها و فعالیت‌هایش با اقتباس از فلاسفه‌ای همچون مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسرل، موجب رفاه حال جمعیت گسترده‌ای از مردم شد، بِرند شخصی خود را با نام «فلسفه‌ی محلی» را ایجاد کرد. تعهد همیشگی او به ارتقای توانایی‌های مردم برای اِعمال تغییر واقعی در زندگی‌شان، همیشه و همه‌جا انگیزه‌ی راه این مربی بود. روش بیشاپ ساده و بدون دنگ‌وفنگ است و همین موجب شده که هر روز بر تعداد مخاطبان او و آثارش اضافه شود. گری جان بیشاپ هم‌اکنون در کنار همسر خود و سه پسرشان، در فلوریدا زندگی می‌کند.

جملات برگزیده کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

  • شرایطْ مرد نمی‌سازد؛ فقط او را به خود باز می‌شناساند.
  • تقدیر افراد مشتاق را هدایت می‌کند و اشخاص بی‌میل را دنبال خود می‌کشد.
  • مرد عاقل برای چیزهایی که ندارد، عزا نمی‌گیرد، بلکه برای داشته‌هایش خشنود است.
  • تأثیر نوع حرف‌ زدن‌ ما، فقط مختص به همان لحظه نیست، بلکه می‌تواند در ناخودآگاه ما رسوخ کند و کاملاً نهادینه شود، و افکار، اندیشه و رفتار ما را در بلندمدت تغییر دهد.
  • اگر احساسات متأثر از تفکر باشد، پس می‌توان با کنترل دقیق افکار دیگران، یا با تغییر خودگویی‌های ذهنی که خالق احساسات هستند، احساسات افراد را تحت تسلط درآورد.

در بخشی از کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده می‌خوانیم

ما دائماً به خودمان رشوه می‌دهیم. ما انواع و اقسام بهانه را در دسترس داریم که به خودمان بگوییم: «نمی‌توانیم.»

نمی‌توانم، نمی‌توانم، نمی‌توانم؛ اما بدان که می‌توانی. این‌ها همه بهانه است. تو همه‌ی اقدامات مهم را به خودت وعده و وعید می‌دهی، و با فهرست بلندبالایی از دلایل، از انجام آن‌ها طفره می‌روی و تنها چیزی که پس از آن نصیبت می‌شود این است که تبدیل به یک آدم چرندگو می‌شوی. با این کار، تو بدتر از هرکس دیگری به خودت خیانت می‌کنی! تنها تفاوت تو و دیگرانی که همان زندگی رویایی تو را دارند، این است که آن‌ها عزم خود را جزم کرده‌اند و وارد عمل شده‌اند. آن‌ها آن زندگی را ساخته‌اند و آن را زندگی کرده‌اند.

آن‌ها باهوش‌تر، آگاه‌تر، قوی‌تر یا هرچیز دیگری نبوده‌اند. آن‌ها چیزی بیشتر از تو در اختیار نداشته‌اند. تنها تفاوت این است که مردم موفق منتظر نمی‌مانند. آن‌ها منتظر آن لحظه و حس خوب نمی‌مانند. منتظر الهام غیبی یا امداد آسمانی نمی‌مانند تا به‌ جلو هلشان دهد. آن‌ها بلند می‌شوند و به‌ جلو قدم برمی‌دارند. حتی قبل از اینکه احساس کنند که آماده‌ی شکست‌اند. آن‌ها با هواپیمایی پرواز می‌کنند که درحال ساختنش هستند. حتی اگر در آسمان از هم متلاشی شود، قطعاتش را دوباره به یکدیگر وصل می‌کنند و دوباره تلاش می‌کنند.

به شرایط درونی‌ات اشاره نکن. این هم بهانه‌ای بیش نیست که برای خودت می‌آوری تا از ریسک‌های زندگی خود را دور نگه داری. مشکل اینجاست که زندگی دقیقاً همان مکان‌ها و زمان‌های ریسک‌پذیر است! بقیه، فقط زنده‌ بودن است.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: شروع کار
فصل دوم: من بی‌نهایت مشتاقم
فصل سوم: من برای پیروزی بی‌تابم
فصل چهارم: من از پسش برمی‌آیم
فصل پنجم: من اتفاق‌ها را می‌پذیرم
فصل ششم: من حاصل افکارم نیستم، بلکه نتیجۀ اعمالم هستم
فصل هفتم: من مصمم هستم
فصل هشتم: من منتظر اتفاق خاصی نیستم و هر اتفاقی را می‌پذیرم
فصل نهم: قدم بعدی چیست؟
دربارۀ نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده
نویسنده
مترجمحسین گازر
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات136
زبانفارسی
شابک978-600-461-166-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

احمد پاکیزه
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این کتاب، کتاب قشنگیه ولی یک سوال دارم اینکه مگه ما قبل از این همچین کتاب‌هایی نخوندیم؟ (خودم همین کتاب رو دارم می‌خونم) تقریبا همشون چند تا چیز واحد رو میگن و ته خلاقیتشون اینه که به یه حیوون یا یه موقعیت که واقعا خیلی هاشون رو درک نمیکنیم شاخ و برگ میدن و ما رو جای اونا قرار میدن. خوب که چی؟! اگه قرار بود تبدیل به تاجر، دانشمند، شاگرد اول دانشگاه و... بشیم با همون کتاب اول می‌شدیم. این دیدگاه که آقا زندگی یک حقیقته که باید درش بجنگی و رویاهات رو بسازی و همچنین اینکه مرگ بلاخره میرسه پس ارزشمند باش رو باید از بچگی یاد بگیریم. سیستم آموزشی و تربیتی حتی داخله خانواده‌ها در این کشور خیلی بد مخصوصا آموزش و پرورش که میاد هر سال یکی رو میفرسته یک کشور که به اصطلاح نظام آموزشیشون رو بررسی کنه بعد خدا میدونه اونجا چیکار میکنه و چی میاره تحویل میده، اینم نتیجش که داریم میبینیم. هر روز بد تر از دیروز. خلاصه‌ی کار اینجاست یک سیستم با کیفیت آموزشی که به ما یاد بده چی میخوایم و امید و هدف رو در وجودمون زنده نگه داره.
عابده مخدومی درمیان
۱۴۰۲/۳/۱۴
اینکه هیچ توقعی نداشته باشید بدین معنی است که دارید در لحظه زندگی می‌کنید. نه نگران آینده‌اید و نه سعی می‌کنید گذشته را فراموش کنید، بلکه به‌ سادگی هر موقعیتی را که برایتان پیش می‌آید با آغوش باز می‌پذیرید.
اینکه همه چیز را بپذیرید به این معنی نیست که آن‌ها را قبول دارید یا هیچ مشکلی با آن‌ها است
ندارید، بلکه بدین معنی که همه چیز را از آن خود می‌کنید و مسئولیت آن‌ها را بر عهده می‌گیرید.
فراموش نکنید که با داشتن مالکیت و بر عهده گرفتن مسئولیت هر چیزی همیشه می‌توانید تغییرش دهید. گاهی اوقات تنها راه موثر حل مشکلاتتان این است که مالکیتشان را در دست بگیرید و آن‌ها را از آن خود کنید.
امیر جناب
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
هیچ چیز شبیه چیز دیگری نیست و میل به از هم گسستگی است که اینو به اثبات میرسونه ولی بااین وجود کلیت هستی از وجود یک واحد بوجود اومده واین شگفت انگیزترین درس زندگی کردنه ِِجنگیدن: برای بدست اوردن رقابت ;برای برنده بودن همون چیزهاییه که خودمون ساختیم اونم فقط بدلیل روشی که مدتهاست در اموزش داره به و و اجرا درمیاد نتیجه‌اش به کرات قابل ملاحظه بوده وهست. هرانسان متولد شده مهارتهاو تواناییه وطرز فکر مختص بخود. اینهمه ویژگی رو درقالب اموزش طی سالیان متمالی وقتی ازبین برده میشه دراخر میشه جامعه‌ای با شباهتهای زیاد واین تنها دلیل واسه جنگیدن رقابت و دراخر همه چیز جزانسانیت
این نظر شخصیه منه شاید هم درست نباشه عذرمیخوام
Sajad
۱۴۰۲/۹/۲۰
به نظر من کتاب بدی نیست ولی خب چیز بیشتر و بهتری هم از بقیه کتاب‌های انگیزشی و روانشناسی برای ارائه ندارد. نقطه ضعف کتاب از نظر من ترجمه آن بود، اصلا آنجور که باید نمیشه با متن کتاب ارتباط برقرار کرد و خیلی کلیشه‌ای و کلمه به کلمه ترجمه شده بود.
کاش یک قسمتی داخل نرم افزار بود که میشد به مترجم و
هم امتیاز بدهیم، تا نفر بعدی که بخواهد یک کتاب با ترجمه‌های مختلف را خریداری کند، راحت تر مطمئن تر بتواند از بینشان انتخاب کند.
Hamid Mashhady
۱۳۹۸/۵/۲۰
تو رو قرآن کلمه به کلمه معنی نکنید، مگه قرآن ترجمه میکنید اخه!؟ به خدا حروف چینی و ویرایش واسه اینجا هاست. اگه امتیاز کمی دادم واسه این بود که اصلاً یه جاهایی رو نمیشه فهمید با این روشِ ترجمه شما. 👎
فرهاد هیبتی
۱۳۹۸/۵/۱۶
قسمت چگونه کتاب را بخوانیم رو حتما کامل بخونید و پیشنهاداتش گوش بدید چون ممکنه بعدا هم بخواید دوباره این کتاب رو بخونید!! شعار کتاب، زیاد ربطی به موضوع‌های اصلی مطرح شده نداره و درباره‌ی گفتگو‌های درونی مطرح شده در اول کتاب، بحث کاملی نشده! و فقط چند جمله انگیزشی ذکر شده!! با این حال باز هم خوندن و این کتاب خیلی مفیده... بخش انتظارات بهترین بخش کتابه!! با دقت بخونیدش از دیگران انتظار الکی نداشته باشید
Parisa Esmaeili
۱۳۹۸/۶/۶
از خوندن کلمه به کلمه‌اش لذت بردم و به معنای واقعی تو فصلاش غرق شدم. برای من واقعا کتابه عمیقی بود و من لازم داشتم که بعد از خوندن هرفصل زمانی رو برای فکرکردن بهش و اون چیزایی که واقعا درحاله تجربشون هستم بذارم. از زمانیکه واسه خوندنش گذاشتم خوشحالم چون الان برعکس قبل، به خیلی چیزا فکرنمیکنم و احساس میکنم دارم یادمیگیرم چطور ذهنم رو تغییر بدم تا به فنا نرم.
هانیه ع
۱۴۰۲/۱/۵
کتابیه که راجع به قدرت تفکر، ضمیر ناخودآگاه و... صحبت میکنه
اگر به دنبال کتابی هستین تا به شما کمک کنه تا افکارتون رو تغییر بدین و از قدرت فکر اگاه بشین کتاب خوبیه.
راجع به عمل کردن و مهم بودنش برای برنامه ریزی توی کار و زندگی و... صحبت میکنه.
قلم نویسنده هم خیلی روون و خوبه و از اون دسته کتابا نیست ک فضای خشکش خستتون کنه✌🏻
Nazanin Nejatian
۱۴۰۲/۶/۱۱
به من و به طرز زندگی من خیلی کمک کرد اشتباهاتم رو‌متوجه شدم از وقتی هوشیارانه عمل کردم نتیجه‌ی بهتری دیدم
اگر واقعا مثل من کاراتون نیمه کارمیمونه سخته انجام کارا نمیتونید شروع کنید به هر دلیلی افکاری از ترس و تردید توی دلتون دارید یا (اما /اگر) توی کارا میارید یا تنبلی میکنید این کتاب به دردتون میخوره
Maryam Menbari
۱۳۹۸/۹/۳
با تموم انگیزشیهایی ک تا حالا دیده وخونده بودم فرق داشت. این کتاب قرار نیست شور حسینیتونو بیدار کنه تا برین دنبال هدفتون. قراره واقعیت رو سیلی بزنه تو گوشتوت و بهتون راه حل عملی بده. به شدت پیشنهاد میشه. ترجمه کمی بد بود ولی در کل کتاب محشره.
مریم اسدزاده
۱۳۹۹/۱/۱۶
به نظرم خیلی کلیشه‌ای و مثل 95 درصد کتابهای روانشناسی بود که امروز بخونی فردا دیگه هیچ اثری ازش رو شخصیتت باقی نمیمونه. و ترجمش هم خیلی بد بود یعنی کتاب فلسفی نیچه رو راحتتر از این میفهمیدم کلمه به کلمه ترجمه کردن انگار قرآنه 👎👎👎
saba Gh
۱۳۹۸/۸/۲۹
کتاب خوبی بود ولی عالی نبود!
باتوجه به پرفروش بودنش انتظار داشتم متن قوی تری داشته باشه که البته یه سهم زیادیش بخاطر روون نبودن ترجمه بود.
من نتونستم زیاد با کتاب ارتباط برقرار کنم و تاثیر خاصی روی من نداشت.
کتابهای ریچل هالیس رو ترجیح میدم.
hossein dashtbozorgi
۱۳۹۸/۸/۳
همونطور که بدن ما روزانه به ویتامین نیاز داره، ذهن ما هم به ویتامین مثبت نیاز داره که با ویروس‌های منفی مثل بدبینی، منفی بافی، نا امیدی، قربانی بودن و الی آخر، محدود و ضعیف نشه. این کتاب ویتامین قدرتمندی برای ذهنه که هر روز باید مرور شود.
masood ghasemi
۱۳۹۸/۵/۲۴
کتاب خیلی خوبیه، من نسخه چاپی رو مطالعه کردم، ولی تنها مشکل این کتاب ترجمه مترجم هست که توی یکسری موارد این ضعف رو حس می‌کنی و اینکه نتونسته منظور نویسنده رو برسونه، ولی در کل توصیه میکنم حتما این کتاب رو مطالعه کنید...
Reza Jafari
۱۳۹۸/۴/۷
کتاب خوبیه ولی تو یجایی برام تضاد پیش اومد. اونجا که میگه:انتظاری نداشته باش و همه چیز را بپذیر
بعدش گفته باید از حالت معمولی بودن دربیای
خب من اگه انتظاری از خودم نداشته باشم و شرایط الانم رو دوست داشته باشم، چجوری میتونم تغییر کنم و بهتر بشم!
مشاهده همه نظرات 204

راهنمای مطالعه کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

برای دریافت کتاب خودت را به فنا نده: کمتر فکر کن و دل به زندگی بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.