دانلود کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره!

گرگ برندت و لیز تاچیلو در کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره!، می‌خواهند به شما نشان دهند مردها آنقدر هم که فکر می‌کنید پیچیده نیستند؛ حتی اگر بخواهند که شما اینطور فکر کنید.

قرن‌هاست که زن‌ها دور هم جمع می‌شوند و به هنگام صرف قهوه یا چای درباره رفتار گیج‌ کننده مردها با یکدیگر صحبت می‌کنند تا از آن سر در بیاورند. گرگ برندت (Greg Behrendt) و لیز تاچیلو (Liz Tuccillo)‌ کوشیده‌اند تا تمامِ حرف‌هایی که ممکن است در یک رابطه زده شود و برای خانم‌ها ایجاد دودلی یا شبهه کند را بیان کنند.

سبک نگارش و لحن طنز‌آمیز و گاه تند و نیش‌دار، طعنه‌آمیز و در‌عین‌حال رُک و پوست‌ کنده و صمیمی نویسندگان کتاب ظاهرا تنها وسیله و ابزاری بوده که به قول خود آن‌ها «به منظور باز کردن چشم و گوش دختران و زنان زیبا و باهوش، و گاه ساده‌لوح و احیانا بیش از حد خوش‌بین و خوش‌باور» در اختیار داشته‌اند. دختران و زنانی که خودشان را دست‌ کم می‌گیرند و ارزان می‌فروشند.

کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره! (He's Just Not That into You: The No-Excuses Truth to Understanding Guys)، می‌تواند برای همیشه زندگی شما را تغییر دهد. پیدا کردن نامزد یا شوهر آسان‌تر از پیدا کردن یک نسخه از این کتاب است.

در بخشی از کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوسِت نداره! می‌خوانیم:

باور کنین عشق «فوبیای تعهد» و نیز ترس از ازدواج رو معالجه و درمان می‌کنه!
این رو هیچ‌وقت فراموش نکنین: تمامی پسرها یا مردهایی که مدام برای ازدواج با شما عذر و بهانه می‌یارن، مثلا می‌گن قصد ازدواج ندارن یا اساسا به ازدواج اعتقادی ندارن یا از ازدواج می‌ترسن، یه روز همه‌شون ازدواج می‌کنن. مطمئن باشین. احتمالا خودتون هم به این حقیقت پی بردین. چند سال (یا حتی چند ماه!) بعد می‌بینیدشون و می‌بینین که همون‌هایی که اینقدر مخالف ازدواج بودن و لعن و نفرینش می‌کردن، حالا متأهل‌اند و احتمالا بچه ‌هم دارن. از اینجاست که می‌شه نتیجه گرفت پس می‌خواستن ازدواج کنن اما فقط نه با شما. البته خیلی عذر می‌خوام، اما حقیقت داره!

وقتی مردی می‌گه که قصد ازدواج نداره، معنیش این نیست که هیچ‌وقت نمی‌خواد با هیچ‌کس ازدواج کنه و تا ابد «عزب اغلی» باقی بمونه. معنیش اینه ‌که قصد ازدواج با شما رو نداره. قصد ازدواج داشتن هیچ‌ مشکل و ایرادی هم نداره. هیچ‌وقت احساس نکنین مشکلی دارین که دوست دارین ازدواج کنین. تمایل به ازدواج هرگز به معنای نیازمند بودن، وابسته بودن، متکی بودن و رشد نیافته بودن نیست. فقط مراقب باشین کسی ‌رو برای خودتون انتخاب کنین که اهداف، خواسته‌ها و برنامه‌ریزی‌هاش برای آینده با شما مشترک و مشابه باشه. چنانچه اشتباه کردین و طرف‌تون تعهد‌گریز و «ضد ازدواج» از آب دراومد، زود بی‌خیال بشین و وقت خودتون ‌رو تلف نکنین. به خاطر داشته باشین اهداف و آرزوهای بزرگ مستلزم برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های بزرگ‌اند.

 ۲۴۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-898-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخنی با خواننده
یادداشت مترجم
مقدمه لیز تاچیلو
مقدمه گِرِگ برندت
همواره به یک مرد علاقه‌مند می‌شوید!
1: وقتی به شما پیشنهاد نمی‌ده یعنی شما رو نمی‌خواد!
2: خیلی عذر می‌خوام: اما اونقدرها هم که شما فکر می‌کنین شما رو دوست نداره چون اگه داشت بهتون زنگ می‌زد!
3: اگه نمی‌خواد از حد «سلام علیک» جلوتر بره، پس خیلی عذر می‌خوام، اون‌قدرها هم که شما فکر می‌کنین عاشق دلخسته شما نیست!
4: مخصوص متأهل‌ها! اگه دوست نداره با شما مهر‌ورزی کنه، پس یعنی: «خیلی عذر می‌خوام، اما اون‌قدرها هم که شما فکر می‌کنین براش جذاب و خواستنی نیستین.»
5: اگه چشمش دنبال یکی دیگه‌س پس یعنی خیلی عذر می‌خوام: چشمش دنبال شما نیست!
6: اگه فقط وقتی که «کله‌ش داغه» شما رو می‌خواد، پس یعنی خیلی عذر می‌خوام، اون‌قدرها هم که فکر می‌کنین شما رو نمی‌خواد!
7: اگه نمی‌خواد با شما ازدواج کنه، پس یعنی خیلی عذر می‌خوام، اون‌قدرها هم که فکر می‌کنین شما رو دوست نداره؛ چون اگه دوست داشت، حتماً پیشنهاد می‌داد.
8: اگه باهاتون به‌هم زده، پس خیلی عذر می‌خوام، خیلی هم شما رو نمی‌خواسته!
9: اگه یه‌دفعه گذاشته رفته و غیبش زده پس یعنی اون‌قدرهام که فکر می‌کردین دوستتون نداشته. البته خیلی عذر می‌خوام!
10: خیلی عذر می‌خوام اما: اگه زن داره یعنی پس شما رو نمی‌خواد
11: خیلی عذر می‌خوام اما: مردهای خودخواه و از خودراضی و مردهایی که ضعیف‌کُشن و گردن کلفت‌بازی درمیارن و مردهایی که خُل و چِلن، اون‌قدرهام که فکر می‌کنین شما رو دوست ندارن.
12: بشنوین و باور نکنین!
13: حالا چیکار باید کرد؟
14: پرسش و پاسخ با گِرِگ برندت
15: سخن آخر با گِرِگ
16: سخن آخر با لیز
درباره نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره!

برای دانلود کتاب خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خیلی عذر می‌خوام اما... دروغ می‌گه، دوست نداره!
Hami Afra
۱۳۹۷/۵/۹
سلام،
کتاب بسیار مفید است، به نظر من خواندنش برای زنان و دختران واجب و لازمه.
shareghi shareghi
۱۳۹۸/۸/۲۳
به این کتاب امتیاز 5 دادم بخاطر موضوع فوق العاده‌ای که انتخاب کرده ولی گاهی باید از دید مردها هم به قضیه نگاه کرد که فریب زنهای فریبکار رو نخورند
مريم توكلى
۱۳۹۸/۷/۱۶
کتاب خوبی بود باعث میشه دیگه کسی نخواد خودش رو گول بزنه و با واقعیت رو به رو شه قبل این که سیلی واقعیت بخوره تو صورتش و قربانی بازی‌های یه پسر که نیت جدی نداره بشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)