دانلود کتاب دعاهای من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دعاهای من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دعاهای من

کتاب دعاهای من به قلم مایکلین ماندی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با بیانی ساده و دلنشین با کودکتان درباره‌ی خداوند صحبت کنید و باورها و تجربه‌های خودتان را با او در میان بگذارید. وقتی ایمان و اعتقادتان را با او سهیم ‌شوید، شاهد ایمان پاک و بی‌ریای کودکتان نیز خواهید بود.

موضوع کتاب دعاهای من چیست؟

این کتاب اولین جلد از مجموعه‌ی مهارت‌های زندگی است که می‌خواهد به کودکان نشان دهد خداوند بسیار به آن‌ها نزدیک است و همه می‌توانند با کلمات خودشان با او حرف بزنند. مایکلین ماندی (Michaelene Mundy) در این کتاب به طیف وسیعی از موضوعات معنوی مهم مربوط به کودکان پرداخته‌ است، از دعا هنگام غم و اندوه یا خشم و عصبانیت گرفته تا دعا در لحظه‌هایی که خسته و دلزده شده‌اند یا احساس نادانی می‌کنند.

با وجود اینکه در کتاب دعاهای من (A Book of Prayers for All your care) صحبتی از دعاهای سنتی به میان نیامده، اما این مجموعه دعاها بی‌شک بسیار مهم‌اند. ارائه‌ی الگویی برای دعا کردن از جانب بزرگترها بسیار مهم است. برای رسیدن به این باور صادقانه که دعا کردن می‌تواند کمک حال و مفید باشد، لازم است کودکان دعا کردن بزرگترهایشان را ببینند و بشنوند.

کتاب دعاهای من مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی راهنمایی کامل و مفید است. اگر این کتاب را برای کودکتان انتخاب کرد‌ه‌اید، اطمینان داشته باشید که دعا کردن تا چه اندازه می‌تواند به لحظه‌های دشوار پایان دهد و مایه‌ی آسودگی خاطر شود. دعا کردن و ارتباط با معبود، علاوه بر کمک به خودشناسی کودک در مجموعه رفتارهای او و همچنین آینده‌اش نیز اثرگذار بوده و او را به انسانی شایسته‌تر و مهربان‌تر در جامعه تبدیل می‌کند.

در بخشی از کتاب دعاهای من می‌خوانیم:

خواهش می‌کنم به من صبر بده!
خدایا، من برای داشتن چیزهایی که دوستشان دارم، خیلی عجله می‌کنم. حتماً تو هم متوجه این موضوع شده‌ای. می‌خواهم همین حالا تکالیفم انجام شود. می‌خواهم خودرویی که مرا به خانۀ دوستم می‌برد، تندتر برود. حتی خیلی دوست دارم زودتر بزرگ شوم و اینکه دلم می‌خواهد وقتی حرفی می‌زنم، بزرگترها به من توجه کنند. وقتی آن‌ها می‌گویند: «اوه، قشنگه، حالا برو» خوشم نمی‌آید. خواهش می‌کنم برای اینکه بچه باشم به من صبر بده! بچه بودن خیلی طول می‌کشد.

 ۳۴ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0631-6 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

احساس می‌کنم عصبانی هستم
دوست ندارم غمگین باشم
کمک! من می‌ترسم!
کسی که دوستش داشتم، از دنیا رفت
یک هدیه‌ی مخصوص!
حوصله‌ام سر رفته است
خدایا، به خاطر این جهان بزرگ و پهناور از تو ممنونم
دعوای مامان و بابا
امروز خیلی ناراحتم!
کمکم کن درس‌هایم را یاد بگیرم!
باید خانه‌مان را عوض کنیم
مریض بودن اصلاً خوب نیست!
خدایا مرا ببخش!
خواهش می‌کنم به من صبر بده!
سخنی با بزرگترها

راهنمای دانلود کتاب دعاهای من

برای دانلود کتاب دعاهای من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دعاهای من

نظرات کتاب دعاهای من

elahe khanjari
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عالی بود😘😘😘😘
مشاهد همه نظرات (۱)