دانلود کتاب دلبر (معشوقه)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دلبر (معشوقه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دلبر (معشوقه)

کتاب دلبر (معشوقه) نوشته دانیل استیل معروف‌ترین رمان‌نویس آمریکایی، ماجرایی است عاشقانه با شخصیت‌هایی از ملیت‌های مختلف، که بر روی یک کشتی در فرانسه به وقوع می‌پیوند.

دانیل استیل (Danielle Steel) که به عنوان پرکارترین نویسنده شناخته می‌شود، با وجود نوشتن داستان‌های عاشقانه بی‌شمار، هیچ‌گاه نتوانست عشق واقعی را در زندگی خود تجربه کند. او به قدری پرکار است که حتی گاهی به طور هم‌زمان بر روی پنج رمان کار کرده و جالب اینکه بیشتر کارهایش هم پرفروش بوده است.

او خط داستانی مشابهی در تمامی کتاب‌هایش داشته و قصه خانواده‌های ثروتمندی را بازگو کرده که دچار بحران می‌شوند. خرده‌روایت‌های دیگری مثل زندان، خودکشی، تقلب و باج‌خواهی را نیز همواره در کتاب‌هایش می‌گنجاند. استیل تجربه نوشتن کتاب‌هایی برای کودکان و همین‌طور شعر را هم دارد. آثار او تا به حال به 28 زبان ترجمه شده و بارها از آن‌ها اقتباس سینمایی یا تلویزیونی تهیه شده است.

از دیگر آثار دانیل استیل می‌توان به دختری با چشم‌های آبی، بازی قدرت، جادو، الان وقتشه، فصل اشتیاق، یک غریبه کامل، حالا و همیشه، پیمان عشق، دایره کامل، آلبوم خانوادگی، عشق دوباره و پدر اشاره کرد.

در بخشی از متن کتاب دلبر (The Mistress) می‌خوانیم:

ناتاشا همین‌طور که در کابین زیبای کشتی راه می‌رفت زیبایی خیره‌کننده‌ای داشت. این کابین چند ماه از سال خانه آن‌ها محسوب می‌شد و ناتاشا بودن در کشتی همراه ولادمیر را دوست داشت و آزادی که در اختیار آن‌ها می‌گذاشت باعث می‌شد در هر لحظه مکان‌شان را عوض کنند. به هر جا که دوست دارند بروند و هر چه آرزو دارند انجام دهند. هنگامی که سر ولادمیر شلوغ بود یا برای جلسه‌هایش به شهرهای دیگر پرواز می‌کرد، ناتاشا طبق خواسته خودش عمل می‌کرد. گاهی اوقات برای خرید از کشتی بیرون می‌رفت یا همان جا می‌ماند. ناتاشا به خوبی شاخصه‌های زندگی با ولادمیر را درک می‌کرد. یاد گرفته بود ولادمیر از او چه می‌خواهد و آن‌ها را به خوبی انجام می‌داد. در عوض ولادمیر عاشق زیبایی بی نقص او بود و خودنمایی می‌کرد. ناتاشا همواره در حین بیرون رفتن‌شان توی چشم بود، درست مثل فِراری ولادمیر یا یک تکه جواهر نایاب. برعکس زنانی که موقعیت او را داشتند، ناتاشا سخت نمی‌گرفت. زیاد اصرار نمی‌کرد و زود رنج نبود. او تبدیل به مایه‌ی حسادت هر مردی شده بود. از روی غریزه می‌دانست کی باید سکوت کند و چه موقع سخن بگوید و هم‌چنین تشخیص می‌داد کی فاصله بگیرد و چه هنگام فاصله‌اش را کم نماید. او به خوبی با خصوصیات روحی ولادمیر آشنایی داشت و برای کنار آمدن با آن‌ها انعطاف‌ بالایی داشت. ناتاشا از ولادمیر چیزی مطالبه نمی‌کرد. بنابراین ولادمیر چیزهای زیادی در اختیارش می‌گذاشت و برای او بسیار ولخرجی می‌کرد. گرچه ناتاشا قدردان چیزهایی بود که ولادمیر به او ارزانی می‌داشت و از آن‌ها لذت می‌برد، اما به کم نیز قانع می‌شد که برای زنی با موقعیت او بسیار عجیب بود.

 ۳۵۱ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-075-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دلبر (معشوقه)

برای دانلود کتاب دلبر (معشوقه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دلبر (معشوقه)

نظرات کتاب دلبر (معشوقه)

Nooshdokht Bayat Afshary
۱۳۹۹/۵/۵
چندمین کتابی بود که از این نویسنده می‌خواندم. کتاب زیبایی بود. قلم این نویسنده بسیار گیرا و قوی است و شما را آنقدر جذب می‌کند که دوست دارید بدون زمین گذاشتن کتاب آن را تمام کنید. امیدوارم کتاب‌های بیشتری از دانیل استیل قرار دهید.
فرشته طاهرخانی
۱۳۹۹/۶/۲
کتابی بسیار جذاب بود و نمیتونستم از خواندنش دست بکشم و پایان بسیار خوب و تاثیرگذار بود
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۹/۸/۲۰
مثل بقیه کتابهای دنیل استیل برای سرگرمی خوبه و اونقدر جدی نیست.
مشاهد همه نظرات (۶)