دانلود کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی

کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی به استادانه‌ترین شکل ممکن، موضوعاتی نظیر عادات افراد موفق و پیدا کردن جایگاه مالی مناسب را بررسی می‌کند. کیوساکی در این کتاب مواردی را مطرح می‌کند که در دیگر آثار او کمتر به آن اشاره شده است.

قطعاً هیجان و شوق شب‌های قبل از روز تولد یا روز کریسمس را در دوران کودکی به خاطر دارید. غالبا کودکان در آن شب‌ها آنقدر شور و شوق دارند که تا ساعت‌ها به خواب نمی‌روند. اما علی‌رغم اینکه دیر می‌خوابند صبح زود با هیجان خاصی از خواب بیدار می‌شوند. زیرا قرار است شاهد اتفاقات خوبی در آن روز باشند. کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی معتقد است که شما امروزتان را با این هیجان از خواب بیدار نمی‌شوید.

شاید علت آن ترافیک کاری روز گذشته یا مشکلات پیش آمده باشد. این در حالی است که دیروز را با روحیه شروع کرده بودید. اما در عصر تمامی نقشه‌های خود را نقش بر آب یافتید در این حالت شما فقط می‌خواستید به خانه برسید و در رختخواب بیهوش شوید. کیوساکی قصد دارد راه بهتری را به شما نشان دهد. این راه نه بهتر بلکه عالی است. با استفاده از این روش شما با یک تیر چند نشان می‌زنید، فقط کافیست تا تمرین‌های ارائه شده در این کتابچۀ نقلی را حداقل 21 روز به صورت مداوم تمرین کنید تا آن‌ها کاملاً در وجودتان نهادینه شود.

وقتی شما این کتاب را می‌خوانید یعنی با تمام وجود می‌خواهید که پیشرفت کنید و در این کار شور دارید. پس با گفتن و شنیدن حرف‌های بی‌ سر و ته خود را ناامید نکنید. راستی این جمله را نیز از کیوساکی به یاد داشته که: موفقیت همه چیز نیست. این جمله به آن معنی است که اگر موفقیت همراه با رشد شخصیتی در زندگی نباشد ارزش زیادی ندارد. موفقیتی به خوشبختی منجر می‌شود که در شخصیت شما هم تأثیر‌گذار باشد.

یکی از رویه‌های مستمر رابرت کیوساکی و شرکت پدر پولدار، انتشار کتابچه‌های کم حجمی است که به مناسبت‌های مختلف به علاقمندان عرضه می‌گردد. کتاب حاضر ترجمه‌ی دو کتابچه با عنوان "Change Your Life Before Breakfast" و "Get your financial house in order" ‌از مجموعه آثار رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) است که در قالب یک کتاب کم حجم تقدیم شما شده است.

در بخشی از کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی می‌خوانیم:

زندگی سراسر انتخاب است. زمانیکه من فقط 9 سال داشتم ثروتمند شدن را انتخاب کردم. در آن زمان من دو پدر داشتم، یک پدرپولدار و یک پدر بی‌پول. پدر واقعی من که دارای تحصیلات عالیۀ دانشگاهی و هوش بالایی داشت پدربی‌پولم بود. اما پدر بهترین دوستم مایک که حتی کلاس هشتم را هم تمام نکرده بود پدر‌پولدارم بود. این دو نفر در شغل خود بسیار موفق بودند و در تمام طول عمر سخت کار می‌کردند.

در آن زمان هر دو درآمد خوبی داشتند با این حال یکی از آن‌ها همیشه درگیر امور مالی بود و دیگری در حال تبدیل شدن به یکی از ثروتمند‌ترین مردان هاوایی بود.

یکی از آن‌ها پس از مرگ ده‌ها میلیون دلار برای خانواده‌اش، موسسات خیریه‌ و کلیسای شهر به ارث گذاشت؛ اما دیگری تنها چیزی که پس از مرگ برای خانواده‌اش به ارث گذاشت مجموعه‌ای از قبض‌های پرداخت نشده بود. هر دو نفر به نوبۀ خود مرا نصیحت می‌کردند، اما مسیر یکسانی را برای یادگیری توصیه نمی‌کردند. اگر من فقط یک پدر داشتم ناچار بودم تنها نصیحت او را بپذیرم و یا رد کنم.

 ۵۲ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95620-5-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
مقدمۀ ناشر
اثر اول: قبل از صبحانه زندگی خود را متحول کنید
اثر دوم: جایگاه مناسب مالی خود را خلق کنید

راهنمای دانلود کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی

برای دانلود کتاب دو اثر از رابرت کیوساکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو اثر از رابرت کیوساکی
علی کیا
۱۳۹۸/۸/۳۰
واقعا کنابهای کیوساکی به ادم انگیزه و اعتماد بنفس میده و حتما جزو کتابهایی هست که هر ادمی برای اینکه راه موفقیت رو بره بهش احتیاج خواهد داشت
فرامرز صادقی
۱۳۹۸/۸/۲۹
واقعا با رعایت مطالبی که که در کتاب گفته شده زندگی هر شخصی متحول میشه
ناصر عرفانیان
۱۳۹۸/۸/۱۲
بسییییار عالی. ممنون از شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)