معرفی و دانلود کتاب دو قدم مانده تا جهنم

عکس جلد کتاب دو قدم مانده تا جهنم
قیمت:
۲۰,۸۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دو قدم مانده تا جهنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دو قدم مانده تا جهنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دو قدم مانده تا جهنم

کتاب دو قدم مانده تا جهنم به قلم آمنه موسی زاده شیرازی، رمانی تخیلی و هیجان‌انگیز است که در هیچ ‌کجای داستان نمی‌توان از خواندن آن دست کشید، ماجرایی که حتی تا اواخر کتاب شما را از تکاپوی پی بردن به ادامه داستان باز نمی‌دارد.

در بخشی از کتاب دو قدم مانده تا جهنم می‌خوانیم:

این اولین باری بود که خواهرش از خانه قدم به دنیای بیرون گذاشته بود، اولین بار بعد از بیماری‌اش. درحالی که دست اشکان را گرفته بود با خوشحالی و قدم‌هایی با فاصله روی برگ‌های پاییزی می‌پرید. لباس گرم آستین بلند صورتی پوشیده بود و زخمش را زیر لباس پنهان کرده بود.

شاید سرما فصل مخصوص به او بود. فصلی که بیماری‌ها و درد‌ها را می‌توان پشت پلیوری ضخیم پنهان کرد و هیچ‌کس هم بویی نبرد. اما زیاد نمی‌توانست این بیرون بماند. اگر شکارچی‌ایی او را می‌دید و با دستگاهش بیماری‌اش را تشخیص می‌داد، بلبشویی به راه می‌افتاد. آن وقت شورا می‌فهمیدند که خانواده‌ی فخاری در مورد مرگ فرزند دومشان دروغ گفته‌اند و معلوم نبود چه مجازاتی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

در دور دست ماشین شکارچیان را دید و متوقف شد. باید همین جا و در همین لحظه از خانواده‌اش خداحافظی میکرد. زانوهایش زمین سرد و نمدار را لمس کردند تا خودش را هم تراز سارا کند. آن لبخند مهربان و دوست داشتنی‌اش را رو کرد و با اشاره گفت: «دیگه وقتشه خداحافظی کنیم. زودی برمی‌گردم، باشه؟» قول می‌دی؟

به نشانه مثبت سرش را تکان داد و چشمکی زد. «قول می‌دم زیاد طول نمی‌کشه. اصلا شاید همین فردا برگشتم!» مادرشان جلو آمد و نگاه خیسش را به پسرش انداخت. اشکان بلند شد و دست مادرش را گرفت و گفت: «مامان نگران نباش. جوری رفتار می‌کنی که انگار قراره برم جنگ!» فرقی با جنگ نداره. می‌دونم هر چقدر هم اصرار کنم نری، گوشت بدهکار نیست، پس فقط می‌گم مراقب خودت باش.

گونه‌ی مادرش را بوسید و سپس سارا را به آغوش کشید. سارا دستانش را دور گردن اشکان قفل کرده بود و سعی داشت این لحظه را در ذهنش حک کند. اشکان از فرصت استفاده کرد و به مادرش گفت: «مامان مثل قبل باهاش رفتار کن و تنهاش نگذار.» مادرش در سکوت حرف پسرش را پذیرفت. حلقه‌ی عاشقانه‌ی آغوش خواهرش را شکست و از آن‌ها فاصله گرفت. هر چند دلش نمی‌خواست بیرون آن دیوار را ببیند و به این ماموریت برود اما فقط این کار را به خاطر سارا انجام میدهد تا مطمئن شود به سرنوشت آن وحشی‌ها مبتلا نمی‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دو قدم مانده تا جهنم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات358
زبانفارسی
شابک978-622-247-148-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دو قدم مانده تا جهنم

Reyhane Rst
۱۳۹۹/۶/۲۶
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده محترم بنده نظرم را با توجه به تعداد صفحاتی که خوانده‌ام میگویم و هنوز موفق نشده‌ام کتاب را تمام کنم، البته باید بگویم که من نسخه فیزیکی کتاب را تهیه کرده ام. باید بگویم اوایل کتاب کمی درباره شخصیت‌ها سردرگم بوده‌ام و تفکیک انها برایم سخت بود اما با خواندن این صفحات بیشتر مشکل حل شد، برای افرادی مثل من که متاسفانه در کتاب خواندن تنبل هستند کمی حجم کتاب زیاد است، در کل داستان کتاب بسیار مهیج است و خواننده را وادار به ادامه دادن میکند که این خیلی خوب است من احساس میکنم با توجه به بیان جزئیات در کتاب و توصیف همه حالت‌ها و مکان‌ها این کتاب بسیار مناسب فیلمنامه است و قابلیت ساختن فیلم را نیز دارد.
با تشکر از شما
علی رضائی
۱۴۰۱/۶/۱۴
کتاب آخر الزمانی بسیار جذابی بود، فضا سازی جالبی داشت اما شبیه شیراز نبود و ایرادی که داشت این بود که با توجه به پوشش و لباس و رفتار شخصیت‌های دختر داستان که کاملا بر گرفته از رمان‌های خارجی بود من نتونستم درطول داستان این رخداد رو در ایران تصور کنم انگار که داستان داشت تو کالیفرنیا اتفاق میافتاد
Forough F
۱۳۹۹/۶/۲۰
موضوع کتاب و انتخاب سوژه جالب و خوب بود، ولی دیالوگ‌ها خیلی در هم و برهمه!! خیلی جاها مشخص نیست کی داره فکر میکنه یا صحبت میکنه!!! کاش نویسنده یه کم بیشتر روی این موضوع وقت میذاشت تا وسط هیجان داستان مجبور نباشی تازه به این فکر کنی که الان این جمله از دهن کی دراومد؟؟!!!!!
Negar Sharifian
۱۴۰۰/۳/۱۵
کتاب خیلی نکته‌های جذابی داره و مثل همه کتاب‌های دیگه نقاط ضعفی هم داره اما اگر بخوام نگاه کلی روش داشته باشم ارزش خوندن رو داره و کتاب مهیجی هستش.
Asma Gh
۱۳۹۹/۹/۱۱
سلام وقت بخیر
میتونم بگم یکی از بهترین‌هایی بوده که تو این ژانر خوندم فقط‌ای کاش یه خورده قسمت‌های هیجانی آب تاب بیشتری داشت
رضا طبیبی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
کتاب خوبی هست. ارزش خوندن داره. به امید کتابهای بیشتر از خانم موسی زاده
محمد اسلامی
۱۴۰۰/۱/۱۷
من خیلی خوشم اومد از رمان، هم از نوع نگارش و همچنین مضمون
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب دو قدم مانده تا جهنم

برای دریافت کتاب دو قدم مانده تا جهنم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.