دانلود کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟

  • از: فرزاد میراحمدی
  • ناشر: انتشارات ذهن موفق
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟

کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟ نوشته‌ی فرزاد میراحمدی، راهنمایی جامع به شمار می‌آید تا شما بتوانید با کمک آن مشکلات و قفل‌های زندگی را از سر راه بردارید و به هدف اصلی خود برسید.

معرفی کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف:

چگونه هدف اصلی خود را در زندگی پیدا کنم؟ آرامش چیست و از چه طریقی می‌توان به آن دست یافت؟ آیا راهی وجود دارد که ذهنم را از شر افکار منفی و خاطرات ناخوشایند خلاص کنم؟ با استرس‌های روزمره چه می‌توان کرد؟ چگونه اعتماد به نفس خود را بالا ببرم؟

اگر شما هم در گروه کسانی قرار دارید که در جستجوی پاسخی برای پرسش‌های بالا هستید، دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید. چرا که کتاب «ذهن در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟» به تمامی این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد و شما را به سوی زندگیِ بهتر، راهنمایی می‌کند. این کتاب علاوه بر مقدمات، 12 منزل‌گاه و درس دارد که هر کدام دارای یک یا چند کلید هستند. در این منزل‌گاه‌ها بمانید، زندگی کنید و خود را حس نمایید و سپس کلیدها را یکی یکی بردارید تا به یمن الهی به شاه‌کلیدی که در آخرین منزل است دست پیدا کنید. زمانی که به این جایگاه برسید، کل هستی را در درون خود احساس خواهید کرد و دیگر فردی خوشبخت قلمداد می‌شوید. لازم به یادآوری است؛ آن چه در کتاب «ذهن در جستجوی هدف» می‌خوانید، براساس فطرت بشر است و در تمام تاریخ و برای تمام فرهنگ‌ها کارآیی دارد و جهان‌شمول محسوب می‌شود. بنابراین، شما نیز استثناء نیستید و حتماً بهره کافی خواهید برد.

جملات برگزیده کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف:

- موفقیت در ذات بشر نهفته است.
- قدرت درونم را سپاس می‌گویم که مرا اشتیاق دنبال کردن رویاهایم بخشیده است!
- خداوند در جهان هستی قوانینی برای زندگی آفرید و ما در درون این قوانین هستیم.
- در زندگی من فقط یک نیروی مطلق وجود دارد و آن هم نیروی بی‌کران الهی است. همه‌ی حوادث به خاطر این هستند که من در پناه این نیرو باشم.

در بخشی از کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف می‌خوانیم:

ذهن ناخودآگاه تو جزیی از هوش بی‌کران است و متصل به آن است. اگر از آن بخواهی به تو می‌دهد؛ چون توان‌مند است. هرچه بخواهی می‌دهد. چه بلا بخواهی و چه آسایش. او فقط انجام می‌دهد. در اصل او مغلوب فرمان توست. هر آن چه فرمان دهی برایت اجرا می‌کند. ناخودآگاه دستورات را به بدن ارائه می‌کند و بدن نیز انجام می‌دهد. به خاطر همین است که افراد موفق در لحظات سرنوشت‌ساز عکس العمل‌های مناسبی را انجام می‌دهند.

تو باید تحقق اندیشه‌ها و آرزوهایت را به ذهن ناخودآگاهت بسپاری تا او با بهره‌گیری از هوش بی‌کران آن‌ها را عملی سازد. اگر تو به عاقبت کار مطمئن باشی دیگر برای برآورده شدن آرزویت بی‌قراری نمی‌کنی، چون می‌دانی که آن همین اکنون برآورده است و در فرصت مناسب خود را متجلی می‌سازد.

ذهن ناخودآگاه منبع نیرویی است که تو را به قدرت لایزال و هوش بی‌کران می‌رساند. همین ناخودآگاه و قدرت عظیم آن است که شخصی مثل حافظ را به سرودن اشعاری می‌کند که انسان را به شگفتی وا می‌دارد. تمام اختراعات بشر با الهام از همین قدرت به دست آمده‌اند. از انشتین پرسیدند چگونه توانستی سرعت نور را محاسبه کنی؟ گفت در خیال خودم سوار بر نور شدم و آن را محاسبه کردم. بله! ما از نظر مادی محدود هستیم، ولی از نظر غیر مادی نامحدود هستیم. زیرا متصل به هوش بی‌کران هستیم.

 ۳۱۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-99514-1-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در سبب نوشتن این کتاب
آخرین پیام و اولین بشارت
فرمانروایی آسمانها
ساختار درس‌ها و منزلها
منزل‌گاه اول: گنج پنهان درون
منزل‌گاه دوم: یک راز؛ یک قانون شگفت
منزلگاه سوم: لحظه‌های سرنوشتساز
منزل‌گاه چهارم: خودت را دوست بدار
منزل‌گاه پنجم: قدرت باورهای تو
منزل‌گاه ششم: قدرت کلام
منزل‌گاه هفتم: قدرت شگرف افکار
منزل‌گاه هشتم: قدرت بی‌کران احساسات
منزل‌گاه نهم: مقصد کجاست؟ هدف
منزل‌گاه دهم: ارتباط بیشتر با ذهن ناخودآگاه: تجسم خلاق
منزل‌گاه یازدهم: کلانتصویر: روش عقاب
منزل‌گاه دوازدهم: و خدایی که در این نزدیکی‌هاست

راهنمای دانلود کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟

برای دانلود کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟

نظرات کتاب ذهن آبی در جستجوی هدف: چگونه با گذر از دوازده منزل، رسالت زندگی را پیدا کنیم؟

Baran Jafari
۱۳۹۹/۶/۴
کتاب خوبیه و آموخته وچکیده از چند کتاب، حشیه و تکرار زیاد داره، یکم مبهمه چون یه جا میگه هر چی تو ذهن و فکر و احساست بیاری و روش تمرکز کنی بدستش میاری، ولی یه جا نوشته دنبال هدفت برو تلاش کن و دست از تلاش برندار تا به هدفت برسی، ولی در کل کتاب خوبیه و من ازین کتابا خیلی زیاد میخونم واین کتابم تاثیر گذار بود، ممنونم از نویسنده محترم
مشاهد همه نظرات (۱)