دانلود کتاب راز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز

راندا برن به شما می‌گوید، مهم نیست که هستید و کجا زندگی می‌کنید کتاب راز می‌تواند هر آنچه می‌خواهید را به شما بدهد.

احتمالا تا به حال از خودتان پرسیده اید که راز چیست‌؟

همگی ما با نیروی پایان ناپذیری کار می‌کنیم. همگی ما خودمان را با قوانین کاملا یکسانی هدایت می‌کنیم. قوانین طبیعی جهان آنچنان دقیق هستند که ما حتی در ساخت سفینه‌های فضایی دچار کمترین مشکلی نمی‌شویم. می‌تواینم انسان را به ماه بفرستیم و زمان فرود آمدن را با دقت کسری از ثانیه محاسبه کنیم.

ساکن هر جایی که هستید هندوستان استرالیا نیوزیلند استکهلم لندن تورنتو مونترال یا نیویورک تمامی ما با یک نیرو کار می‌کنیم. یک قانون وجود دارد و آن قانون جذب است!

راز همان قانون جذب است!

هر آنچه در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد و شما را به زندگی‌تان جذب می‌کنید و آن چیز به واسطه‌ی تصویری که شما در ذهنتان دارید به سوی شما جذب می‌شود. پس موضوع مربوط می‌شود به اینکه شما در مورد چه چیزی فکر می‌کنید. هر آنچه در ذهنتان می‌گذرد به سویتان جذب می‌کنید.

"هر فکری از جانب شما یک چیز واقعی است یک نیروست"

هدف راندا برن (Rhonda Byrne) از خلق کتاب راز این بوده که برای میلیاردها نفر در سراسر جهان شادی به ارمغان آورده شود. تیم راز هر روز در پی تحقق این هدف است و هر روز هزاران نامه از سراسر جهان در یافت می‌‌شود از تمامی سنین، نژاد‌ها و ملیت‌ها، افراد سپاس خود را بابت آگاه شدن از راز ابراز می‌کنند. با دانستن راز دیگر چیزی نیست که نتوانید انجام بدهید. مهم نیست که کجا هستید و کجا زندگی می‌کنید راز می‌تواند هر آنچه می‌خواهید به شما بدهد.

نظرات 24 معلم فوق العاده در کتاب راز (The secret) گنجانده شده است. کتاب حاضر حاوی گفته‌های این اساتید است و نیز داستان‌هایی معجزه وار از به کار بستن راز در آن وجود دارد. تمامی روش‌های آسان، نکته‌ها و میان بر‌هایی که خود راندا یاد گرفته‌، آن‌ها با شما در میان گذاشته‌ تا بدین ترتیب بتوانید زندگی‌ای که آرزویش را دارید داشته باشید.

وقتی صفحات را مطالعه کنید و راز را بدانید متوجه می‌شوید که چگونه می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را داشته باشید انجام بدهید یا آن باشید که می‌خواهید. خواهید دانست که واقعاً چه کسی هستید و شکوه حقیقی‌ای را که در انتظارتان است خواهید یافت.

راندا برن (Rhonda Byrne) سفر معنوى خود را با فیلم راز آغاز کرده، فیلمى که مورد استقبال میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار گرفت. به دنبال این فیلم، کتاب راز را منتشر کرد. کتابى که به 47 زبان زنده‌ى دنیا ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفت.

 ۲۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8406-80-1 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۴۸۰۰ ت (۴۰%) - 1.79€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
راز آشکار می‌شود
راز چیست‌؟
دو چیز مشابه همدیگر را جذب می‌کنند
خوب را به جای بد جذب کنید
قدرت ذهن شما
خلاصة راز آشکار می‌شود
راز ساده می‌شود
عشق: زیباترین احساس
خلاصة راز ساده می‌شود
چگونه از راز استفاده کنیم؟
روند آفرینش
راز و جسم شما
چقدر طول میکشد‌؟
روزتان را پیشاپیش خلق کنید
خلاصهی چگونه از راز استفاده کنیم؟
روش مؤثر
روند موثر سپاسگزاری
روش موثر تصور
اجرایی شدن روش موثر
خلاصة روش مؤثر
راز پول
فراوانی را جذب کنید
تمرکز بر خوشبختی
پول را ببخشید تا پول بدستتان برسد
خلاصة راز پول
راز روابط اجتماعی
خلاصة راز روابط اجتماعی
راز سلامتی
خنده بهترین درمان است
به ایده‌آل‌ها فکر کنید
هیچ بیماری لاعلاج نیست
خلاصة راز سلامتی
راز جهان
جهان محل فراوانی است
خلاصة راز جهان
راز شما
ذهن منحصر به فرد جهان
شما آنچه در گذشته بودید نیستید
از افکارتان آگاه باشید
خلاصة راز شما
راز زندگی
عظمت خود را پذیرا شوید
خلاصة راز زندگی
بیوگرافی

راهنمای دانلود کتاب راز

برای دانلود کتاب راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز

نظرات کتاب راز

علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۳/۵
کتاب راز راندا برن، و اصولا همه کتابهای راندا برن اساسا راهگشا هستند. راندا برن همچنین تهیه کننده فیلم راز است که برای اولین بار در قرن بیستم مفهوم کهن راز رو برای مخاطب جدید قرن بیست و بیست و یک به تصویر کشید. خواندن چندین و چندباره کتاب راز و شنیدن کتاب صوتی ان بصورت هرروزه رو به همه دوستان عزیزم اکیدا توصیه میکنم.. برای همتون ارزوی شادی دارم.
Sami Sami
۱۳۹۸/۵/۵
کنکورم رو خراب کرده بودم از نظر روحی داغون بودم این کتاب اتفاقی به دستم رسید و خوندمش و خیلی خیلی توی روحیه م موثر بود و واقعا آروم شدم و انرژی کائنات رو حس کردم. اتفاقا نتیجه‌ی انتخاب رشته م اومد و عالی هم شد. شاید واقعا ربطی به کتابه نداشت ولی خاطره‌ی خوش خواندن این کتاب تا ابد تو ذهنم موند
mani ashoori
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
این کتاب رو برای بار اول خوندم و احساس می‌کنم هزاربار باید بخونمش وکلی تمرین کنم تا بتونم موفق بشم و پر از ریزترین و کلیدیترین جملاتی بود که در زندگی خوندم ممنونم بابت ارائه‌اش ازخداوند سپاسگزارم که من رو به این مسیر و این کتاب باارزش هدایت کرد
مشاهد همه نظرات (۹۶)