دانلود کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی به رویکردهای مختلف و تفاوت‌های درس مطالعات اجتماعی در نظام آموزشی قدیم و جدید و همچنین چگونگی تدریس و ویژگی‌های معلم این درس پرداخته است.

این کتاب تعریف و درک درستی از مطالعات اجتماعی و ویژگی‌های آن دارد و به ایجاد فهم وسیعی از موضوعات علوم اجتماعی و وحدت در یادگیری آن تأکید می‌کند.

روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی، کتابی است که روش‌های یادگیری علوم اجتماعی و انسانی را با توجه به ویژگی‌های مخاطبان خود، به روش‌های ساده‌ای بیان می‌کند و همچنین درباره ضرورت و اهمیت برنامه درسی مطالعات اجتماعی حرف‌های مهمی می‌زند.

در بخشی از کتاب روش‌ های تدریس در مطالعات اجتماعی می‌خوانیم:

وظیفه آموزش و پرورش هر جامعه، در دوره آموزش عمومی پرورش افرادی است که به مهارت‌های کلامی، جسمی، علمی و مهارت‌های اجتماعی مجهز شده باشند و فرد را آماده ورود به اجتماع کند. ابعاد اساسی و کلیدی این مهارت‌ها که تعیین کننده شخصیت فرد می‌باشد، در ارتباط و تعامل با دیگران شکل می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت تربیت اجتماعی و آماده ساختن فرد برای زندگی، اساسی‌ترین بعد نظام تعلیم و تربیت هر کشوری محسوب می‌شود. مطالعات اجتماعی، با مطالعه‌ی روابط انسانی برای ایجاد مسئولیت اجتماعی در مدرسه و جامعه، در راه نیل به این هدف از اهمیت خاصی برخوردار است.

 ۱۲۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6411-86-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی

برای دانلود کتاب روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روش‌های تدریس در مطالعات اجتماعی
مریم حسینی
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
سلام. این که همون کتاب روش آموزش مطالعات اجتماعی ویژه تربیت معلم هست منتهی خیلی خلاصه و نباید بعنوان کتاب عرضه میشد اونهم با این مبلغ گزاف چون این فقط یک جزوه است. حداقل فهرست مطالب کتاب رو برای رویت بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)