دانلود کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی

  • از: نرگس علی مردانی
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی

مجموعه کتاب زلال حکمت: زندگی و جملات قصار در باب اخلاق و سیروسلوک عرفانی

جلد دوم: زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی از عرفای معاصر در اخلاق آداب زندگی و سیروسلوک

کتاب حاضر می‌کوشد به جای تمرکز و تأکید وی‍ژه بر شرح کرامات و حکایت‌های زندگی این بزرگواران که در جای خود  لازم و مفید است به اصل تعالیم و سیره عملی ایشان که خود مشتاق ترویج آن در بین مردم بودند پرداخته و سخنان، پندها، دستورالعمل‌ها و نصایح آنها را در قالب جملات کوتاه و مختصر ارائه دهد تا هم خواننده به سهولت به جوهره کلام دست یافته و هم از تطویل ملال آور جلوگیری شود. در واقع خواننده با گزیده‌ای از کلام که بایسته و چکیده مبحثی طولانی است روبرو می‌شود. گزیده‌ها گرچه کوتاه اما بسیار پر مغز و آموزنده‌اند.

 ۱۱۳ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6323-01-5 

چاپ ۱۳۹۰: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
زندگی نامه
زلال حکمت- حکمت عملی، نصایح، آداب زندگی و دستورالعمل‌ها
منابع و مأخذ

راهنمای دانلود کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی

برای دانلود کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی

نظرات کتاب زلال حکمت - زندگی و سلوک عارف بالله حاج اسماعیل دولابی

رها Khd
۱۳۹۹/۲/۱
سلام این کتاب از نظر محتوایی بسیار غنی هست و ارزش خوندن رو صد در صد داره و حقیقتا خود من از خوندنش لذت بردم مشتاق کننده بود و مثل غذای روح بود انصافا خیلی به دل می‌نشست و نه تنها پیشنهاد میکنم بخونیدش بلکه میگم ارزش چندین بار خوندن رو داره و مناسبه برای هر کسی که میخواد زیبایی‌های دین خدارو بدونه و همینطور درخواستی که از مسئولین کتابراه دارم اینه که اگر میشه کتاب "طوبای محبت" رو هم به لیست کتاب‌ها اضافه کنند ممنونم
maede m
۱۳۹۹/۹/۱۰
در قسمت دوم کتاب، یکسری از سخنان ایشان که در سخنرانی هایشان داشتند در این کتاب جمع آوری شده.. که این قسمت کتاب خوب است فقط چون این سخنان از دل سخنرانی گرفته شده، گاهی احتیاج به جملات قبل و بعد آن هست تا منظور ایشان را واضح فهمید... قسمت اول کتاب مختصری از زندگینامه ایشان بود که متاسفانه بسیار ضعیف بود.
کتاب طوبی محبت که مجموعه کامل سخنرانی‌های ایشان است رو هم لطف کنید بذارید... ممنونم✌👏
سحر دینی
۱۳۹۹/۲/۲۲
حاج آقا دولابی نمونه بارز افرادیه که ثابت میکنن برای قدم گذاشتن در مسیر سیر و سلوک نیاز به تحصیلات حوزوی نیست و هر کسی میتونه خدارو عمیقا درک کنه، کافیه ایمان داشته باشیم خدا در دل هاست
مشاهد همه نظرات (۸)