دانلود کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها

کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها نوشته مگان روث و لیز مارشام از سری داستان‌های مشهور اسباب بازی‌ها، ماجرای پسر بچه‌ای به نام بانی به همراه اسباب بازی‌هایش را بازگو می‌کند. ماجرای این قسمت درست بعد از تعطیلات کریسمس اتفاق می‌افتد، هنگامی که اسباب بازی‌ها در یک سرزمین غیر عادی با یک سری اسباب بازی‌های جدید و عجیب گیر افتاده‌اند.

مگان روث (Megan Roth) و لیز مارشام (Liz Marsham) در کتاب داستان اسباب بازی‌ها: زمان فراموشی (Toy story that time forgot) روایت کننده داستانی‌ست جالب، جذاب و کودکانه که با زبانی ساده و تصاویری رنگی برای کودکان گروه سنی (ب) به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بخشی از کتاب زمان فراموشی می‌خوانیم:

بانی همان‌طور که عروسک وودی سانتایش را از زیر درخت کریسمس برمی‌دارد، با شادی فریاد می‌زند: «واقعاً یک کریسمس عالی بود!» او اوقات خوبی با اسباب بازی‌هایش دارد و ناگهان فریاد می‌زند: «هی، آنجا، بچه گوزن‌های شمالی!»

اما آن گوزن شمالی نیست... آن تریکسی است، از دایناسورهای تریسراتوپس، با شاخی مانند شاخ گوزن‌های شمالی. الان او با بچه گوزن شمالی بازی می‌کند، با یک پری، روح دلقکی، و حتی مادر آقای رئیس سیب زمینی هم بازی می‌کند! بازی بعدی او چه خواهد بود؟

بانی فریاد می‌زند: «وای نه! دایناسورم فرار کرده است!» حالا تریکسی هیجان زده است: «این را می‌شنوی رکس؟ برای اولین بار من می‌خواهم با یک دایناسور بازی کنم!»

 ۳۴ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-99731-3-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها

برای دانلود کتاب زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زمان فراموشی: داستان اسباب بازی‌ها