دانلود کتاب زنان توانمند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زنان توانمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زنان توانمند

لوئیز ال هی در کتاب زنان توانمند، از ایده‌های قدیم و جدید برای افزودن بر توانمندی‌های زنان بهره گرفته است. توانمند کردن زنان بهترین کار است که در این کره خاکی می‌توانیم انجام دهیم. وقتی زنان سرکوب شده و کسل باشند، همه متضرر می‌شویم، وقتی زنان برنده باشند، همه برنده می‌شویم.

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) در این کتاب تصریح می‌کند وقتی ما در مقام زن مشتاق تغییر حیطه درون‌مان و زمین خودمان باشیم، آنگاه در سطح وسیع‌تر در زندگی عمل خواهیم کرد. هدف آن است که همه زنان خود شیفتگی، خود ارزشی، عزت نفس و جایگاهی قدرتمند در جامعه را تجربه کنند. او با شیوه‌ی بی‌مانند و صریحش دیدگاه‌های تاثیرگذاری را ارائه می‌دهد که تصریح می‌کند چگونه زنان در سنین گوناگون و پس زمینه‌های مختلف می‌توانند به این هدف دست یابند و سال‌های آتی را بارورتر، شکوفاتر و قدرتمندتر از همیشه سازند.

همچنان که به خواندن کتاب زنان توانمند (Empowering Power) ادامه می‌دهید، به خاطر داشته باشید که تغییر دادن باورهای خود به زمان احتیاج دارد. چه مدتی طول می‌کشد؟ به چه سرعتی می‌توانیم عقاید و باورهای جدید را بیاموزیم؟ باید گفت این مطلبی است که درباره هر کسی تفاوت دارد. قدم‌ به‌ قدم، لحظه‌ به‌ لحظه، روز به‌ روز، تمرین و ممارست ما را به جایی که می‌خواهیم می‌رساند.

در بخشی از کتاب زنان توانمند می‌خوانیم:

ما زنان مجبور نیستیم بیمار شویم تا استراحت کنیم. به اعتقاد من بسیاری از ناراحتی‌های زنان برای این است که به استراحت احتیاج دارند. بیمار شدن فقط بهانه‌ای است تا زنان به خود اجازه استراحت بدهند. باید به پشت روی زمین یا تخت‌خواب درازکش شوند تا جرأت نه گفتن پیدا کنند.

ما زنان به‌ راستی باید بدانیم که شهروند درجه دوم نیستیم. اینکه بعضی اقشار جامعه زنان را شهروند درجه دو می‌دانند، افسانه است؛ حرفی بی‌معنی می‌زنند. روح انسان کهتری و مهتری ندارد. روح انسان حتی جنسیت ندارد. باید بیاموزیم که برای زندگی و توانمندی‌های خود ارزش قائل شویم، به همان اندازه که به ما آموخته‌اند برای زندگی دیگران ارزش قائل شویم. می‌دانم زمانی‌ که جنبش برابری‌ طلبی زنان شکل گرفت، زنان از بی‌عدالتی‌هایی که در معرض آن قرار داشتند به‌ قدری خشمگین بودند که مردان را بابت همه‌چیز سرزنش می‌کردند. در آن زمان این موضوع اشکالی نداشت. زنان باید از ناراحتی و دلخوری بیرون می‌آمدند. این برای‌شان نوعی روان‌ درمانی بود. اگر به روان‌ درمانگر مراجعه می‌کنید به این دلیل که در دوران کودکی مورد بهره‌کشی و بدرفتاری واقع می‌شدید، همه‌چیز را به روان‌ درمانگر بگویید تا بتوانید درمان شوید.

در هر حال، وقتی به ما فرصت بدهند که این احساسات را بیان کنیم، آونگ در نقطه تعادل قرار می‌گیرد. این همان موردی است که برای زنان امروز پیش می‌آید. زمان آن رسیده است که خود را از خشم برهانیم، از سرزنش خود دست برداریم و خود را قربانی و ناتوان ندانیم. امروز زمانی است که ما زنان قدرت خود را تأیید و مطالبه کنیم. باید تصدیق کنیم که موجودی توانمند هستیم. زمان آن رسیده است آن برابری را که خواهانش هستیم، به‌دست آوریم.

 ۱۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-896-9 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره کتاب «زنان توانمند»
مقدمه
فصل 1: نقطه شروع: کارهای زیادی برای انجام دادن و مطالب فراوانی برای یاد گرفتن داریم
فصل 2: تبلیغات: هدف‌گیری عزت‌نفس زنان
فصل 3: انتخاب اندیشه‌ها و باورهای مثبت
فصل 4: رابطه شما با خودتان
فصل 5: فرزندان، فرزندپروری و عزت‌نفس
فصل 6: سلامتی را برای خود به ارمغان آورید
فصل 7: بررسی جنسیت
فصل 8: آزار جنسی و اقرار به آن
فصل 9: پیرتر شدن: بهبود کیفیت زندگی شما
فصل 10: آینده مالی امیدبخش
فصل 11: حمایت زنان از زنان
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب زنان توانمند

برای دانلود کتاب زنان توانمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زنان توانمند

نظرات کتاب زنان توانمند

Leila Shadmani
۱۳۹۸/۱/۲۳
خوندن این کتاب برای همه‌ی خانوم‌ها مفید خواهد بود. لطفا کتاب صوتیش رو هم بزارید. تشکر
سیده معصومه اولشکری
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
عالی هست وزنان لازمه به اقتدار برسن
عبدالرسول زمانی
۱۳۹۷/۶/۲۵
من این کتاب خوندم. کتاب جالبی هست اگه به گفته هاش عمل بشه
مشاهد همه نظرات (۷)