دانلود کتاب زندگیتو خوب کن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگیتو خوب کن

میکروکتاب زندگیتو خوب کن به قلم لوئیز ال هی، به شما نشان می‌دهد هرگونه درباره‌ی خود فکر کنید، همان فکر به واقعیت تبدیل می‌شود و هر فکری که از ذهنتان می‌گذرد، آینده‌ی شما را رقم می‌زند.

هر یک از انسان‌ها با تفکرات و احساساتشان تجربه‌هایی نو، برای خود خلق می‌کنند. اندیشه‌هایی که به ذهن شما راه می‌یابند و همچنین کلماتی که بر زبان می‌آورید، سبب آفرینش تجربه‌های شما می‌شوند. این خود انسان است که چگونگی شرایط زندگی‌اش را رقم می‌زند اما هنگام ناکامی، دیگران را ملامت می‌کند.

نفرت، احساس گناه، ترس و... بیشتر از هر چیز دیگری در زندگی شما مشکل ایجاد می‌کنند. این حس‌ها که مسائل عمده‌ای را در زندگی تغییر می‌دهند، حاصل سرزنش دیگران و همچنین فرار از بار مسئولیت است. هر اتفاقی که در زندگی شما بیافتد از تفکر درونی شما سرچشمه می‌گیرد.

اگر می‌بینید کسی می‌گوید: همه با من چنین و چنان می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هرگز مطابق خواسته‌ام رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی آن فرد است و باعث می‌شود در زندگی واقعی او نیز چنین مسائلی پیش بیاید. این یعنی در وجود او اندیشه‌ای وجود دارد که انسان‌هایی را به سویش می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. زمانی که دیگر اینگونه فکر نکند آن‌ها به جای دیگری می‌روند و این کارها را با فرد دیگری می‌کنند زیرا او دیگر آن‌ها را جذب خود نمی‌کند.

این میکروکتاب را به طور کامل مطالعه کرده و تمرینات آن را گام به گام انجام دهید. زمانی که تمام مطالب ذکر شده را رعایت کردید، یک هدیه‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد. اینکه در در چه موقعیتی قرار دارید، اهمیتی ندارد. به کمک این کتاب قادر خواهید بود زندگی‌تان را دگرگون کنید.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

جملات برگزیده‌ی میکروکتاب زندگی‌تو خوب کن:

- درون‌نگری خطری ندارد.
- حقیقت جزء دگرگونی‌ناپذیر من است.
- گذشته کوچک‌ترین اقتداری بر من ندارد.
- من لایق بهترین هستم و اکنون بهترین را می‌پذیرم.
- الگوهای خود را می‌بینم و دگرگونی‌ها را انتخاب می‌کنم.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش بسیار، سخنران، مدرس علوم ماورای طبیعت و همچنین از جمله پیشگامان در حوزه‌ی خودیاری و رشد شخصی است. وی چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی و موفقیت به چاپ رسانده و یکی از بزرگ‌ترین رهبران تفکر نوین محسوب می‌شود.

در بخشی از میکروکتاب زندگی‌تو خوب کن می‌خوانیم:

در مورد ثروت اعتقادات مختلفی وجود دارد که اگر شما به آن باور داشته باشید، ثروتمند نمی‌شوید. مثال: «پول چرک کف دسته، پول راحت میاد راحت‌تر میره، هر کی پولداره کلاهبرداره، هیچ وقت به کسی نگو چقدر پول داری». اگر به این افکار اعتقاد دارید، ثروت را از خودتان دور می‌کنید.

مهم نیست چگونه این اعتقادات را آموخته و یاد گرفته‌اید، باید آن را رها کنید تا همه چیز درست شود. هر احساسی که نسبت به پول داشته باشید آن را به واقعیت تبدیل می‌کنید. باید بپذیرید که شما استحقاق توانگری را دارید. اعتقادات خود را محدود نکنید. فکر نکنید که ثروت فقط برای دیگران است. شما هم لایقش هستید.

همانطور که ذهن خود را پاکسازی می‌کنید به خانه تکانی زندگی هم بپردازید تا ثروت را در هر قسمت از زندگی‌تان وارد کنید. سراغ یخچال بروید و هر چیزی که مدتی زیادی در یخچال مانده را دور بریزید. سراغ کمد لباس‌هایتان بروید و هر چیزی که کهنه است را از کمد خارج کنید.

جا را برای هر چیز تازه‌ای باز کنید. همانطور که ذهنتان را پاکسازی می‌کنید، به محیط اطراف خود هم اهمیت بدهید. خودتان را آماده‌ پذیرش ثروت، نیکی و فراوانی کنید. سعی کنید هر کسی که ثروتمند است را دوست بدارید و از اینکه در دنیا ثروتمندان زیادی وجود دارند خوشحال باشید. از هر منبعی که پول را وارد زندگی‌تان می‌کند سپاسگزار باشید.

ثروت فقط بُعد مالی ماجرا نیست، همین که می‌توانید در نهایت سلامت کار کنید و از زندگی‌تان لذت ببرید، ثروتمند هستید. وقتی بتوانید ثروت‌های عظیم و بی‌شمار زندگی خودتان را تشخیص دهید و به خاطر آن از خداوند سپاسگزار باشید، گردش پولی و معنوی دارایی‌های شما افزایش خواهد یافت.

 ۱۴۹ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول
آنچه معتقدم
جلسه‌ای با لوییز
مشکل چیست؟
مشکل از کجا پدید می‌آید
آیا حقیقت دارد؟
حالا چه کار می‌کنیم؟
فصل دوم
مقاومت در برابر تحول
روش تحول
نوسازی
تمرین روزانه
فصل سوم
به کار بردن آرمانها
روابط
کار
موفقیت
ثروت
جسم
فهرست بیماری‌ها
داستان من
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب زندگیتو خوب کن

برای دانلود کتاب زندگیتو خوب کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگیتو خوب کن

نظرات کتاب زندگیتو خوب کن

ن ب
۱۳۹۹/۶/۱۱
کتابی که کامل و جامع و روان و تاثیرگذار
Lili .Lili
۱۳۹۹/۲/۱۴
عالی بود و ارزش خوندن و داشت واقعا
آیلار مقدم
۱۳۹۹/۱/۲۴
واقعا عالی بود و جامع و کامل و تاثیر گذار
مشاهد همه نظرات (۵)