دانلود کتاب سایه‌ای زیر نور ماه

  • از: سوسن طاقدیس
  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سایه‌ای زیر نور ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سایه‌ای زیر نور ماه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سایه‌ای زیر نور ماه

کتاب سایه‌ای زیر نور ماه به قلم سوسن طاقدیس، داستان یک سایه را به تصویر می‌کشد که همیشه احساس تنهایی کرده و خود را هیچ می‌پندارد.

سایه در طول داستان شخصیت‌های متفاوتی مانند عصبانیت، تنهایی، غمگینی، خوشی و... را ملاقات می‌کند و هر یک از آن‌ها را با قصه خود همراه می‌سازد.

سوسن طاقدیس به کمک این داستان به کودکان می‌آموزد که که برای دستیابی به زندگی شاد و موفق، باید تلاش کنند اخلاق‌های بد و ناشایست خود را کنار بگذارند تا آرامش حقیقی نصیبشان شود.

هماهنگی بی‌نظیری که میان تصاویر آورده شده در کتاب با خود داستان وجود دارد، باعث شده کودکان از لحاظ بصری نیز با داستان همذات پنداری کرده و درک بهتری از محتوای داستان داشته باشند.

سوسن طاقدیس را بیشتر بشناسیم:

سوسن طاقدیس در سال 1338 در شیراز دیده به جهان گشود. او که نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان است، فعالیت حرفه‌ای خود را با نگارش کتاب بابای من دزد بود شروع کرد و پس از آن آثار متعددی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به انتشار رساند. قدم یازدهم، زرافه من آبی است، پشت آن دیوار آبی و هزار سال نگاه از جمله این آثار است.

طاقدیس علاوه بر کار داستانی برای کودکان، به شعر نیز علاقه زیادی دارد و در این زمینه فعالیت می‌کند. او اشعار کودکانه‌ی زیبایی به طور پراکنده در مجلات گوناگون در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

کتاب سایه‌ای زیر نور ماه مناسب چه کسانی است؟

سوسن طاقدیس کتاب سایه‌ای زیر نور ماه (a shadow under the moonlight) را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی به رشته‌ی تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب سایه‌ای زیر نور ماه می‌خوانیم:

سایه خیلی غمگین شد. غمگینی انگار مویش را آتش زده باشند، حاضر شد و با صدای بغض‌آلودی پرسید: «تو غمگینی.»
سایه گفت: «خیلی خیلی غمگینم. من جز سایه هیچی نیستم و فقط تنها و غمگینم، ولی چرا باید این قدر تنها و غمگین باشم؟ و از اینکه تنها و غمگین بود، عصبانی شد.

 ۲۱ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0958-4 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سایه‌ای زیر نور ماه

برای دانلود کتاب سایه‌ای زیر نور ماه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سایه‌ای زیر نور ماه

نظرات کتاب سایه‌ای زیر نور ماه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.