دانلود کتاب سفر دل


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب سفر دل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سفر دل

کتاب سفر دل نوشته‌ی جودیت برونته، داستان عاشقانه‌ی دختری است که در توکیو با پسری آشنا می‌شود و به او دل می‌بندد.

سفر دل (Journey of the Heart‬) ماجرای دختری به نام ایزومی را روایت می‌کند که از پدری ژاپنی و مادری آمریکایی زاده شده و از مادر خود نفرت دارد. داستان این رمان در خصوص روابط میان شخصیتش‌های این خانواده است و در ژاپن رخ می‌دهد.

جودیت برونته (Judith Bronte) با نام واقعی سارا فال، رمان‌نویس آمریکایی و نویسنده‌ی داستان‌های عاشقانه به شمار می‌رود و این اثر نخستین کتاب از سری کتاب‌های «سفر» اوست.

جملات برگزیده‌ی کتاب سفر دل:

- من از آن محبوبم و محبوبم از آن من است.
- آنکه را دلی شاد باشد، ضیافتی دائمی خواهد بود.
- چشمانت را از من برگردان، زیرا آن‌ها بر من غالب شده‌اند.
- آنچه را خدا به هم پیوند دهد، هیچ انسانی نمی‌تواند جدا سازد.
- رحمت و راستی با یکدیگر ملاقات کرده‌اند؛ عدالت و صلح همدیگر را در آغوش کشیده‌اند.

در بخشی از کتاب سفر دل می‌خوانیم:

ایزومی خیلی زود متوجه شد که در یک ایستگاه شلوغ اتوبوس است، به نوشته تابلوی مقصد در بالای سر راننده خیره شده است. بر روی تابلو نوشته ‌شده بود «تری مایل بی.» ناگهان ایزومی متوجه شد که به کجا می‌روند. بالاخره می‌توانست خانه‌ای را که پدربزرگ و مادربزرگش در وصیت نامه‌ خود برای او گذاشته‌اند ببیند. ایزومی اغلب سعی می‌کرد تا در ذهن خود آن خانه را مجسم کند. زیرا هرگز نتوانسته بود مادرش را متقاعد کند تا در مورد زندگی گذشته‌اش صحبت کند.

پس از سوار شدن به اتوبوس شلوغ ایزومی فرصتی یافت تا با دقت اطراف را نگاه کند. در خارج از اتوبوس می‌توانست زمین‌هایی را ببیند. همه ‌جا از علف و درخت‌های کوچک و بزرگ پوشیده شده بود. اگر با چشم نیمه بسته نگاه می‌کرد می‌توانست کوه‌ها را در دوردست ببیند. شنید که کسی گفت: «اونا کوه‌های آدیرونداک هستند.» همه ‌چیز برای او تازه و هیجان‌انگیز بود، چون دیگر نمی‌ترسید. آن‌ها مقصدی داشتند و این انتظار مرهم خوبی برای اضطراب روز گذشته او بود.

ایزومی متوجه شد که در هر کدام از ایستگاه‌های میان راه، افرادی پیاده شده و به راه خود می‌روند. خیلی زود متوجه شد که تنها 5 یا 6 نفر با او و مادرش، در اتوبوس باقیمانده بودند. از خلوتی و سکوت اتوبوس لذت می‌برد. ایزومی چنان به حمل و نقل عمومی ژاپن عادت کرده بود که هرگز متوجه جمعیت متراکمی که بر روی پاهای یکدیگر می‌ایستادند نشده بود تا اینکه فضای بزرگ یک اتوبوس آمریکایی را دید.

در آن زمان بود که متوجه شد که مرد جوانی که در فرودگاه دیده بود در کنار در نشسته است. مرد جوان نمی‌توانست آن‌ها را ببیند، زیرا آن‌ها در سمت دیگر اتوبوس نشسته بودند. ایزومی با خجالت از صندلی خود او را نگاه کرد. مرد جوان نیز مانند مادرش، موهای بلوندی داشت و صاحب چشمانی به رنگ خاکستری کهربایی بود. از تصویر مرد جوان که در پنجره‌ی اتوبوس افتاده بود، ایزومی متوجه نگاه خسته‌اش شد. نگاه ترحم‌آمیز مرد جوان را در فرودگاه به یادآورد. ترحم مرد جوان به ‌قدری حقیقی بود که باعث شده بود ایزومی بیش از پیش به او علاقه‌مند شود.

 ۱۴۸ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97576-6-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل 1: پایان کودکی
فصل 2: دختری سرکش
فصل 3: پسر بدنام
فصل 4: اشک تنهایی
فصل 5: شب ‌بیداری
فصل 6: انعکاس‌های پنجره
فصل 7: چه زمانی می‌ترسم
فصل 8: تری مایل بی
فصل 9: لذت صبحگاهی
فصل 10: انتظار
فصل 11: دریا را شرمنده کن
فصل 12: او هرگز فراموش نمی‌کند
فصل 13: در آتش
فصل 14: قمری کوچک من
فصل 15: از امروز به بعد
فصل 16: او باید بداند
فصل 17: گل وحشی
فصل 18: دوستان کودکی
فصل 19: نزدیک‌تر از برادر
فصل 20: 5 دقیقه
فصل 21: عشق همه چیز را تاب می‌آورد
فصل 22: همه چیز ممکن است
فصل 23: اشک‌ها و لبخندها
فصل 24: او می‌تواند

راهنمای دانلود کتاب سفر دل

برای دانلود کتاب سفر دل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سفر دل

نظرات کتاب سفر دل

sara ....
۱۳۹۹/۱۲/۱۳
نمی فهمم برایچی انقد عجله ینی چی اخه عرض دوروز عاشق پسر شد بعد پسره عاشق دختر، شد بعد پیشنهاد ازدواج داد یهو قبلش از خونه فرار کرد ینی با 18سن هیچ وقت جواب مامانشو نداده بود ینی مامانش هیچی از محبت مادرانه نمی‌فهمید والا من دیگ عقلم نمیکشه متشکرم از نویسنده
R N
۱۳۹۹/۸/۲۷
اولاش بنظر قشنگ میومد اما بعد از ازدواجش با جان اتفاق خاصی نیفتاد و سطح عاشقانش خیلی کم و ضعیف بود اما از نظر اعتقاد به خدا خوب بود مخصوصا اونایی که دوست دارن از دین‌های دیگه هم باخبر بشن تیکه‌هایی از انجیل را هم داشت اما داستان خیلی تند پیش رفت
Maral .S
۱۳۹۹/۸/۲۴
کتاب خوبیه من خوندم خیلی ب خدا امیدوار شدم و اینکه کتابی بود ک چیز‌های زیادی ازش یاد گرفتم مثلا اینکه کودکان بدون محبت پدر مادر هم میتوانند زندگی کنند راجب مسیحی‌ها کمی آموختم اینکه همه میتونن عوض بشن. در کل کتاب قشنگیه بخونی پشیمون نمیشی💅
مشاهد همه نظرات (۳۶)