دانلود کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید

  • از: مری کریستنسن، نیما عربشاهی
  • ناشر: انتشارات اشک یاس
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید

کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید، تالیف مری کریستنسن، یک اثر تحسین برانگیز و چیزی بیش از یک کتاب راهنما است. این، یک کتاب عملی است که شما را برای مسیر موفقیتی که در پیش دارید آماده می‌سازد.

جایگاه هیچ کسی را در دنیای ثروت، «رزرو» نکرده‌اند. هرکسی این جایگاه را بخواهد و آمادگی داشته باشد که برای داشتنش کار کند، می‌تواند آن را داشته باشد. هیچ قانونی وجود ندارد که شما را مجبور کند بین استقلال مالی و خانواده، یکی را انتخاب کنید.

همه می‌توانند رویا پردازی کنند و همه - با مهارت‌ها، تجربیات و شرایط فعلیشان - می‌توانند به رویاهای خود برسند. کتاب سوپر استار (Be a Network Marketing Superstar)، راهش را به شما نشان خواهد داد؛ حتی در «سیاره واقعیات» که زندگی، همیشه آنطور که ما انتظار داریم پیش نمی‌رود.

کتاب سوپر استار، مقدمه‌ای است عالی و مروری کامل بر صنعت فروش مستقیم و همچنین روش روشن و واضحی برای موفقیت در فروش مستقیم دارد. مری کریسْتِنْسِن یک راهنمای کامل نوشته است که به درد هر نوع فروش مستقیم سالم و هر محصولی می‌خورد. او گام‌های موفقیت را از مرحله فکر به عمل به رشته تحریر درآورده است. به اعتقاد من هرکسی که از فرمول او تبعیت کند، نتایج حیرت‌ آوری را تجربه خواهد کرد.

مری کریسْتِنْسِن (Mary Christensen) به شما نشان می‌دهد که این صنعت چقدر می‌تواند ساده باشد. خیلی‌ها هستند که در این صنعت، بسیار موفق شده‌اند. همه آن‌ها از جایی شروع کرده‌اند که شما هستید: یک رویای بزرگ. مری توانست به رویایش برسد و شما نیز می‌توانید. او پلکان موفقیت را برای شما ساخته است. او به شما می‌گوید که زمان و انرژی خود را کجا متمرکز کنید، چگونه گروه بسازید و چگونه یک راهبر عالی باشید. او نکات مربیگری گروه و روش رشد کاری و درآمد شما را بیان کرده است. هرچه برای موفقیت در حرفه‌ی کارآفرینانه‌ی فروش مستقیم وجود دارد در کتاب سوپر استار ذکر شده است.

در پایان هر فصل، قسمت تمرین عملی وجود دارد که مطالب آن فصل را به یاد شما آورده و کمکتان می‌کند آن‌ها را در دنیای واقعی، دنیای واقعی خودتان یا به قول مری، «سیاره واقعیات» به کار ببندید. این‌ها گام‌های اولیه‌ای هستند که شما را یاری می‌دهند تا مسئولیت لازم را برای موفقیت خودتان و گروهتان در این صنعت در خود ایجاد کنید.

کریستنسن با بیش از سی سال تجربه راهبری در بازاریابی شبکه‌ای، کتاب سوپر استار را نوشته که تجربه‌ی موفقیت او در صنعت فروش مستقیم است؛ از جذب بیش از 1000 نفر در سال اول گرفته تا راهبری در دو شرکت بین‌المللی فروش مستقیم.

او رئیس پیشین انجمن فروش مستقیم (DSA) بوده و طراح یکی از اولین دوره‌های دانشگاهی فروش مستقیم در دنیا است. او کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای به‌دست بیاورید را به رشته تحریر درآورده و نشریه‌ی الکترونیکی مربی دوشنبه را به راه انداخته که یک نشریه‌ی آموزشی برای دنیای فروشندگان مستقیم است.

در بخشی از کتاب سوپر استار، می‌خوانیم:

تنها محدودیتی که برای آنچه می‌توانیم در زندگی داشته باشیم وجود دارد، محدودیت قوه‌ی تصور ماست. همه افراد کامیاب از یک رویا شروع می‌کنند. از دانشمندی که کشفِ پزشکی کرده و جان میلیون‌ها نفر را نجات می‌دهد گرفته تا ورزشکاری که بر موانع غلبه کرده و رکورد جهانی را می‌شکند.

اولین پیشگامان آمریکا را تصور کنید که وقتی پا بر خاک این کشور نهادند نمی‌دانستند با چه چیزهایی روبه‌رو خواهند شد و فقط قلبی داشتند آکنده از اشتیاق سوزان برای آینده‌ی بهتر.

اولین نفری را تصور کنید که به آسمان شب خیره شد و رویای فرود بر کره ماه را در سر پروراند. رویای او در آن زمان، فراسوی غیر ممکن بود. ولی بالاخره محقق شد زیرا کسی جرأت کرد که این رویا را در سر بپروراند.

زندگی، پیمودن راهی نیست که دیگران پیش روی ما نهاده باشند. زندگی یعنی پیشگام بودن در کوره راه‌هایی که زندگی خود خواسته‌ی ما را می‌سازند.

رویا پردازی ما را از بند تردیدها، شک‌ها، پیشداوری منفی، تجربیات قبلی و توقع از دیگران آزاد کرده و حقیقت آنچه را در زندگی می‌خواهیم به ما می‌نمایاند. ظرفیت ما برای کسب و دستیابی، محدودیتی ندارد البته اگر جرأت کرده و رویاهای بزرگ داشته باشیم.

 ۱۷۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8864-64-9 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتابی که با استفاده آن می‌توانید آنقدر پول در بیاورید که نتوانید فکرش را بکنید
نظرات بزرگان درباره‌ی کتاب
مقدمه مترجم
درباره‌ی نویسنده
پیشگفتار
مقدمه
گام 1: شهامت رویا پردازی داشته باشید
گام 2: هدفگذاری کنید
گام 3: باور کنید که می‌توانید
گام 4: مطابق با طرح دستمزد شرکتتان کار کنید
گام 5: چرخ را دوباره اختراع نکن
گام 6: مسئولیت‌ پذیر باشید
گام 7: وقت صرف کنید
گام 8: استادِ شش مهارت اصلی بشوید
گام 9: به سررسید یا دفتر برنامه‌ریزی خود احترام بگذارید
گام 10: حرف بی‌فایده نزدن و درست فروختن
گام 11: انرژی مثبت، پخش کنید
گام 12: به روابط، توجه کنید
گام 13: ساده نگه داشتن
گام 14: یک رابطه‌سازِ مؤثر باشید
گام 15: مرتباً افراد جدیدی بیابید
گام 16: مربی بشوید
گام 17: استفاده از ابزارها
گام 18: هرچه پیش آمد، باز هم ادامه بدهید
گام 19: نشکنید، انعطاف‌پذیر باشید
گام 20: اولویت‌بندی
گام 21: نگذارید ترس، رویاهایتان را لگدمال کند
گام 22: اشتباه را درست کنید
گام 23: خودتان الگو باشید تا از شما پیروی کنند
گام 24: نظارت دقیق
گام 25: زگهواره تا گور، دانش بجوی
گام 26: خوش بگذرانید
کلام آخر
از همین مترجم

راهنمای دانلود کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید

برای دانلود کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید

نظرات کتاب سوپر استار، کتابی که با استفاده از آن می‌توانید آنقدر پول دربیاورید که نتوانید فکرش را بکنید

علی قربانی
۱۳۹۷/۷/۲۱
فروش گرم رو با اینکه مختصر گفته ولی بسیار کاربردیه
5 تا 6 نفر مجموعه داشته باشید برای خوندنش با مشورت اقدام کنید
سکینه زارعی
۱۴۰۰/۱/۳
کتابی در زمینه بازاریابی شبکه‌ای هستن راهکارهای خوبی ارائه دادن
محسن منطقی
۱۳۹۷/۱۰/۳
کتابی بسیار عالی. واقعا ستاره میشی.
مشاهد همه نظرات (۱۲)