دانلود کتاب شاه کلید فروش در ایران

  • از: سعید تقدسی
  • ۳۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شاه کلید فروش در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شاه کلید فروش در ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شاه کلید فروش در ایران

سعید تقدسی در کتاب شاه کلید فروش در ایران، روش‌هایی کاملاً کاربردی برای موفقیت در کسب‌وکار و افزایش فروش را به زبان ساده و خودمانی ارائه کرده است.

شما با خرید این کتاب خیلی از رقیبان را پشت سر می‌گذارید؛ چرا که در هر کسب‌وکاری فقط ده درصد افراد دنبال پیشرفت و یادگیری هستند و شما جزو آن ده درصد هستید.

با توجه به بازار فعلی بسیاری از کسب‌وکارها با مشکل فروش ناکافی محصولات روبرو هستند و با وجود اینکه فکر می‌کنند بهترین محصول و خدمات را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می‌کنند اما باز هم فروش کافی ندارند و محصولی با کیفیت و امکانات کمتر فروش بیشتری دارد. اگر شما هم چنین مشکلی دارید یا می‌خواهید فروش‌تان را افزایش دهید و کسب‌وکارتان را توسعه دهید و تحولی بزرگ در آن ایجاد کنید اصلاً نگران نباشید؛ کتاب شاه‌کلید فروش در ایران دقیقاً برای شما نوشته‌ شده است و باعث افزایش فروش در 30 روز بدون هزینه و تبلیغات خواهد شد.

مطالب این کتاب از ده‌ها سمینار و دوره آموزشی و صدها کتاب جمع‌آوری و در کسب‌وکارهای مختلف در ایران امتحان شده و تنها نکات کلیدی که باعث افزایش فروش می‌شوند، بعد از تست ارائه شده‌اند. همچنین این مطالب قبل از چاپ توسط کارآفرینان برتر کشور و بسیاری از کارخانه‌دارهای بزرگ و مدیران فروش آن‌ها، مورد بررسی قرار گرفته و مهر تأیید بر این روش‌ها زده‌اند.

در بخشی از کتاب شاه‌کلید فروش در ایران می‌خوانیم:

هر وقت خواستی یک کسب‌وکار جدید رو شروع کنی. همیشه از پایان شروع کن. پایانی‌ترین مرحله هر کسب‌وکار فروش هست.
افرادی که در کار صنعت هستند می‌گن: 80 درصد کارخانه‌داری فروش هست. یک کارخونه تا زمانی که فروش خوبی داره احتمال ورشکست شدنش خیلی کمه.

تولید-فروش= آشغال

اگر محصولی تولید کنی که نتونی بفروشی برابر هست با آشغال چون برای نگهداری اون باید کلی هزینه بکنی. مثل هزینه انبار، هزینه نگهبان و... اگر زندگی‌نامه افراد موفق رو بخونی می‌بینی که اکثر اون‌ها از فروش شروع کردند.

خود من زمانی که می‌خواستم آموزش کسب‌وکار بدم و حتی مشاوره از فروش شروع کردم. اول رفتم با چند تا مشاور و مربی صحبت کردم و رزومه اون‌ها رو گرفتم و بعد شروع کردم به فروش کلاس‌ها و مشاوره کسب‌وکار، افرادی که باهاشون قرارداد داشتم و درصد خوبی از پول رو برای خودم برمی‌داشتم؛ و باقی‌ماندش ‌رو به مشاور یا مربی می‌دادم بدون یک ریال سرمایه.

 ۱۶۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6535-10-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تأییدیه‌های کتاب شاه کلید فروش در ایران
مقدمه
بخش اول: پنج اصلی که اگر ندانیم پیشرفت نمی‌کنیم
فصل اول: رازی که همه ثروتمندان می‌دانستند
فصل دوم: بهترین تفریح دنیا
فصل سوم: باورت در مورد خودت چیه؟
فصل چهارم: از کجا شروع کنیم؟
فصل پنجم: هدف هدف نیست!!!
بخش دوم: اصول کاربردی فروش در ایران
فصل ششم: چرا بازار خراب است؟
فصل هفتم: کارهای قبل از فروش (6 میم فروش)
فصل هشتم: کارهای هنگام فروش
فصل نهم: کارهای بعد از فروش
فصل دهم: عمل کردن به آموخته‌ها

راهنمای دانلود کتاب شاه کلید فروش در ایران

برای دانلود کتاب شاه کلید فروش در ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شاه کلید فروش در ایران

نظرات کتاب شاه کلید فروش در ایران

مهدی احمدزاده
۱۳۹۹/۱/۱۹
سلام اقای تقدسی راه کار شما برای فروش خوب هست ولی انگار برای مغازه دارها نوشتید و شرکت‌هایی که در دفتر کار هستن خیلی کم پرداختید و بعضی جاها خیلی شخصی مثال زدید با این حال کتاب مفیدی بود با آرزوی موفقیت برای شما 🌹🌹
احسان سدیری
۱۳۹۷/۸/۲۵
باسلام، کتاب با زبانی خودمانی و کاربردی و ساده نه تنها راهکارهای مناسب برای فروش ارائه نموده است بلکه بر روی احیای شخصیت خوانده و رشد شخصیتی او کار نموده است. از نویسنده صمیمانه تشکر می‌کنم. موفق باشید
Muhammad Ansari
۱۳۹۸/۱/۲۸
سپاسگزارم از مدیر یا مدیران این سایت که اجازه میده قسمتهایی از کتاب مطالعه کنیم گوش بدیم از نظر من ایشون یا این‌ها خیلی سخت گرفتم فروش شاه کلید فروش خود تو هستی به همین راحتی
مشاهد همه نظرات (۳۹)