دانلود کتاب شفای زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شفای زندگی

توصیه‌های لوئیز ال هی به خوانندگان این کتاب: من با نگارش این کتاب قصد داشته‌ام آنچه را که می‌دانم به شما خوانندگان عزیزم یاد دهم. این کتاب بخش‌هایی از کتاب معجزه‌آسایم «شفای بدن» را نیز در بر دارد و به شما الگوهای ذهنی بسیار بسیار جالب و موثری را یاد می‌دهد.

من به شما پیشنهاد می‌کنم که این کتاب را یک بار به طور کامل بخوانید، پس از اتمام، دوباره خواندن آن را با سرعت بسیار کم آغاز کنید و سعی نمایید روی تمرینات آن تمرکز کنید و یک به یک آن‌ها را به کار ببرید. پس از چندین تمرین متوجه خواهید شد که چه تغییرات معجزه‌آسایی در زندگی‌تان حاصل می‌شود. پس از آنکه تمرین‌ها را به خوبی یاد  گرفتید، می‌توانید آن‌ها را به دیگر اعضای خانواده‌تان نیز یاد بدهید و از آن‌ها بخواهید که همانند شما کتاب را بخوانند و دوباره مطالب آن را مرور نمایند.

لازم است بدانید هر یک از فصل‌های ما با یک جمله زیبا، به یاد ماندنی و آموزنده آغاز می‌شود. بهتر است برای استفاده بهتر از مطالب کتاب، جملات ابتدایی هر فصل را حفظ کنید و آن‌ها را خوب به خاطرتان بسپارید. همچنین هر فصل با یک نوع تمرین به پایان می‌رسد. از شما انتظار می‌رود که روش‌های ارائه شده در هر تمرین را روزانه چندین بار بخوانید و همانطور که از شما خواسته شده آن‌ها را به درستی انجام دهید.

 ۱۷۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-59-2 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: چیزی که من به آن معتقدم
فصل 2: مشکل اصلی چیست؟
فصل 3: ریشه‌ی مشکل از کجاست؟
فصل 4: آیا درست است؟
فصل 5: در حال حاضر چه کاری باید انجام دهیم؟
فصل 6: مقاومت برای تغییر
فصل 7: چگونه تغییر کنیم؟
فصل 8: دستیابی به شرایط جدید
فصل 9: کارهای روزانه
فصل 10: ارتباطات
فصل 11: کار
فصل 12: موفقیت
فصل 13: سعادت و خوشبختی
فصل 14: بدن

راهنمای دانلود کتاب شفای زندگی

برای دانلود کتاب شفای زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شفای زندگی

نظرات کتاب شفای زندگی

Aseman Abi
۱۳۹۸/۷/۱۶
من میخوام با استفاده از این کتاب به یه بیمار سرطانی کمک کنم بنظرتون تاثیری داره؟ ۳۵ سالشه و دو تا بچه کوچیک داره و حوصله هیچکیو نداره انگار با تمام دنیا قهر کرده. هر روز دارن بهش برق وصل میکنن و شیمی درمانی میشه وضعیت بدی داره. بنظرتون با این روش میتونه تغییر کنه و بیماری رو از خودش دور کنه؟؟؟ دارم مطالب مهم این کتاب رو خلاصه میکنم براش تو یه دفتر و نکات مهمش رو با ماژیکای رنگی مینویسم که جذبش شه. میتونید نظرتون رو بگید؟؟؟
مینا ر
۱۳۹۷/۲/۱۳
این کتاب فوق العادس البته من با ترجمه خانم. گیتی خوش دل رو خوندم و اون ترجمه رو بیشتر دوست داشتم
کتاب راجع به این. موضوع بحث میکنه که دلیل بیماری‌های ما برمیگیرده به انرژی های. منفی که به خودمون میدیم و راجع به چیز های. منفی فکر میکنیم و میگه با القای کلمات. مثبت میتوان بیماری را درمان. کرد و طبق
اموخته هایش دلایلی برای هر بیماری بیان. کرده و تاکید بر خویشتن دوستی دارد توضیحات من درباره کتاب بسیار ناچیزه و توصیه میکنم که حتما بخونیدش
زینب -
۱۳۹۸/۱۲/۳
کتاب بسیار عالی هست و می‌تواند تغییر زیادی در زندگی افراد ایجاد کند. مهمتر اینکه این کتاب به انسان می‌آموزد چگونه انسان باید در همه شرایط زندگی‌اش را مدیریت کند و بتواند روحیه خود را حفظ کند و سعی کند با نگاهی متفاوت مشکلات را ببیند. من خواندن این کتاب را به افراد توصیه می‌کنم. من هم چنین خواندن که کتابهای دیگری در حوزه کمک به خود (از جمله کتابهای قانون جذب) چاپ شده‌اند را نیز به افراد توصیه می‌کنم.
مشاهد همه نظرات (۱۶۳)