دانلود کتاب صوتی آرامش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آرامش

تیم پارکس تلاش می‌کند در کتاب صوتی آرامش به روایت تجربیات و درس‌های شگفت‌انگیزی بپردازد که در زندگی کسب کرده است. او بیماری‌های لاعلاجی داشت و به رغم اعتقادات معنوی اندک برای بهبود به انرژی درمانی و قدرت ذهن روی آورد و توانست با این اتفاق بر بیماری پیروز شود و مسیر زندگی خود را تغییر دهد.

درباره کتاب صوتی آرامش:

آیا تا به حال به این سوال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید در این جهان بی‌نظم به آرامش دست پیدا کنید؟ تیم پارکس (Tim Parks) نویسنده‌ای است که بخش عمده‌ی زندگی خود را به دور از امور معنوی گذرانده و همواره نسبت به این مسائل بدبین بوده است. این فرد در کتاب حاضر تلاش می‌کند تا پاسخی مناسب برای این پرسش بنیادین پیدا کند. پارکس در این کتاب صوتی روایتگری‌ به شدت صادق است؛ تا جایی که صداقت او در برخی موارد بسیار بی‌رحمانه می‌شود و همین موضوع جذابیت کتاب آرامش (Calm) را بیشتر می‌کند. شما تیم پارکس را در سفری همراهی می‌کنید که صداقت و بذله‌گویی‌های او باعث می‌شود از این سفر عجیب لذت ببرید. این سفر، شما را از بی‌ایمانی و آشفتگی به آرامش درونی می‌رساند و یکی از بزرگترین اسرار بشریت را برایتان بازگو می‌کند. در حقیت می‌توان چنین برداشت کرد که کتاب آرامش به شما می‌آموزد که در عصر مدرن چگونه دوام بیاورید و از زندگی لذت ببرید.

البته ناگفته نماند که کتاب اصلی تیم پارکس «به ما بیاموزید که ساکن بنشینیم» نام دارد و این کتاب صوتی، گزیده‌ای از آن محسوب می‌شود و به خوبی تمامی نکات مهم و ضروری را آورده است.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است که از سوی انتشارات پنگوئن منتشر شده است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

تیم پارکس را بیشتر بشناسیم:

تیم پارکس که در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمده است، امروزه به عنوان نویسنده، مترجم، منتقد و استاد شناخته می‌شود. او در لندن رشد یافت و در دانشگاه‌هایی مانند کمبریج و هاروارد تحصیل نمود. این نویسنده 14 رمان دارد و تاکنون توانسته است جوایزی مانند سامرست موم، بتی ترسک و لِولین ریس را کسب کند. تیم پارکس آثار غیرداستانی‌ بسیاری در خصوص فوتبال، ایتالیا، قطار و... دارد. وی هم‌اکنون در ایتالیا به سر می‌برد و هر روز مراقبه می‌کند و آرامش کامل دارد و این را مدیون اتفاقاتی است که در زندگی‌اش رخ داد.

کتاب صوتی آرامش مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی به تمامی افراد و با هر سلیقه و شخصیتی توصیه می‌شود، مطمئن باشید از شنیدن کتاب صوتی آرامش پشیمان نخواهید شد!

در بخشی از کتاب صوتی آرامش می‌شنویم:

روز چهارم گریه کردم، صحبت درمورد این مسئله برایم از صحبت درباره‌ی دردهای مجرای ادراری‌ام شرم‌آورتر است. اما اگر در این باره صحبت نکنم، نقطه‌ی عطفی را از دست می‌دهم. صبح زود در یک جلسه‌ی دوساعته بودم. حس خوشبختی کوتاه مدت روز قبل تکرار نشده بود اما با این حال چیزی تغییر کرده بود چون پی بردم که هر چه بیشتر خودم را بدون نگرانی از این رها کنم که هر جلسه کی تمام می‌شود یا به چه چیزی فکر می‌کنم و چه حسی دارم درد نشستن به این شکل برایم کمتر می‌شود. طوری بود که گویی این درد چهار زانو نشستن به من کمک می‌کرد تا حرکت ذهنی‌ای را که تا پیش از این انجام نداده بودم درک کنم.

 ۳ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۱۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۳ دقیقه
یادداشت سرپرست مجموعه
۳ دقیقه
یادداشت نویسنده
۲۹ دقیقه
ناقوس
۱۷ دقیقه
مهمانی غافل‏گیری
۱۸ دقیقه
آنیکا
۴۰ دقیقه
سخنرانی بوکر
۲۷ دقیقه
البته من شخصاً
۳۳ دقیقه
کلمن
۲۹ دقیقه
خیرخواهی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آرامش

برای دانلود کتاب صوتی آرامش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آرامش

نظرات کتاب صوتی آرامش

Jaf Kam
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
این کتاب واقعا مانند نامش به انسان آرامش میدهد، بویژه با صدای گرم گوینده آن. در زمانهایی که به آرامش فکری نیاز داشتم آنرا گوش کردم.
برای من بسیار مفید بود. متشکرم
مهسا سرشار
۱۳۹۹/۱۰/۷
کتاب خوبیه و دوستدارم کامل بخونمش
محمد رضا فرجی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
گوینده خیلی تند صحبت میکنه بعد اصلاً کتابِ چرت و پرتیه
مشاهد همه نظرات (۴)