دانلود کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش

کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش نوشته‌ی فران پیکرینگ، اطلاعات مهم و مفیدی درباره‌ی انیشتین و چندین دانشمند دیگر در قالب داستان به کودکان و نوجوانان ارائه می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی آلبرت انیشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش:

آلبرت اینشتین دانشمند و فیلسوفی شناخته شده است که به خاطر کشف و مطرح نمودن نظریه‌ی نسبیت در دنیا مشهور شد. او در سال 1921 جایزه نوبل فیزیک را کسب نمود.

فران پیکرینگ (Fran Pickering) در کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش (Spilling the Beans on Albert Einstein and Other Clever Clogs)، دانسته‌های مهمی در قالب داستان درباره‌ی اینشتین و کارهای خارق‌العاده‌ی او و دیگر دانشمندان ارائه می‌دهد.

شنیدن کتاب صوتی آلبرت انیشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش، به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

کتاب صوتی آلبرت انیشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش برای کودکانی که سال‌های آخر دبستان را سپری می‌کنند و نوجوانانی که به مطالب علمی علاقمند هستند، مناسب است.

آلبرت اینشتین را بیشتر بشناسیم:

آلبرت انیشتین (Albert Einstein) از برجسته‌ترین دانشمندان و کاشفان قرن بیستم است. او در سال 1879 در آلمان چشم به جهان گشود. آلبرت بسیار دیرتر از بچه‌های عادی دیگر و در سن سه سالگی شروع به صحبت کرد. به خاطر پیشرفت کند گفتاری او و بی‌توجهی به بسیاری از امور مدرسه، برخی او را کند ذهن به شمار می‌آوردند. با این وجود او کسی است که سال‌ها بعد نظریه نسبیت را مطرح کرد و فرمول جرم و انرژی را از خود به ارث گذاشت.

اینشتین را به عنوان یکی از مهره‌های اصلی فیزیک مدرن و مکانیک کوانتوم می‌شناسند. او در سال 1921 به خاطر فعالیت‌های گوناگون در فیزیک نظری و کشف قانون اثر فتوالکتریک، جایزه نوبل فیزیک را کسب نمود. اینشتین همچنین با تحقیق بر روی نظریه نسبیت عام، مطالعات دقیقی روی کیهان انجام داد و علم جدید کیهان‌شناسی را اختراع کرد. او درنهایت در سال 1955 و در 76 سالگی دار فانی را وداع گفت.

در بخشی از کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش می‌شنویم:

حتی اگر شما دانشمند هم نباشید می‌توانید فکر کنید و برای جستجوی جهان بیرون و درون خود، تخیلتان، یا شعورتان را به کار بگیرید. همانطور که اینشتین گفته است: «مهم‌ترین چیز اینست که دست از پرسش برندارید و تخیلتان را به کار بگیرید.»

اینشتین بیشتر از آنکه به خود اشیا علاقه‌مند باشد به آنچه در فضای پیرامون اشیا اتفاق می‌افتاد علاقه‌مند بود. «پرده‌ها را کنار می‌زنیم و همه اسرار فاش می‌شود.»

 ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
بخش اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش

برای دانلود کتاب صوتی آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آلبرت اینشتین و بقیه مزاحم‌های باهوش
Rudabeh rafeai
۱۳۹۹/۵/۵
🌷🌷🌷🌷🌷⁦👌🏻⁩
Hjjshhxhx Uutjuhb h
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
عالی مفید بود بنظر من خیلی خوب بود حتما بخرید
Mahdi Shams
۱۳۹۹/۱۰/۳
بی نطیر بود دمت گرم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)