دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم

  • از: دیل کارنگی
  • راوی: کیاندوخت محمدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۵۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم

کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم (میکرو کتاب)، نوشته دیل کارنگی، به بررسی موضوعات مهم در مورد دوست‌یابی و شناخت روابط متقابل می‌پردازد.

کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم (How to Win Friends and Influence People) به شما کمک می‌کند میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

تعامل با دیگران احتمالا بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبه‌رو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

دیل کارنگی (Dale Carnegie) نویسنده و سخنران آمریکایی در زمینه‌ی پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع بود. او در یک خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. دیل در نوجوانی مجبور بود ساعت 4 صبح از خواب برخیزد تا شیر گاوهای خانواده را بدوشد. او در خانه‌ی خود در نیویورک در گذشت. یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتارمان در مقابل‌شان، تغییر داد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی آیین دوست‌یابی می‌شنویم:

سرزنش، ممکن است کار خطرناکی باشد، زیرا باعث ایجاد خشمی می‌شود که می‌تواند برای سال‌ها پنهان بماند و ممکن است در آینده در بدترین شرایط به ما حمله کند. بنابراین به دست آوردن رضایت مقطعی ارزش ناراحتی‌های دراز مدت را ندارد. بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند که افراد به پاداش‌های مثبت پاسخ بهتری می‌دهند تا سرزنش‌های منفی. پس هر زمان که این ضرورت را احساس کردید که عملکرد کسی با نکوهش اصلاح شود، ابتدا از خودتان شروع کنید. به این ترتیب نسبت به یک دیدگاه صرفا خودخواهانه، دستاوردهای بیشتری خواهید داشت.

انسان‌ها موجودات منطقی‌ای هستند، اما این منطق الزاما عقلانی نیست. افراد سرشار از اشتیاق‌ و احساس، پیش‌داوری‌ها و تناقض‌های گوناگون هستند. چرا سعی می‌کنید به عنوان مثال با چیزی که یک موضوع عاطفی و حسی است از طریق منطق تعقل برخورد کنید. این شیوه موفق نخواهد بود.

 ۵۷ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱۰ دقیقه
فصل اول: اگر می‌خواهید عسل بردارید به کندو لگد نزنید
۱۴ دقیقه
فصل دوم: ۶ روش برای وادار کردن افراد به این که شما را دوست داشته باشند
۱۹ دقیقه
فصل سوم: چگونه افراد را در مسیر تفکر خودتان وارد کنید
۹ دقیقه
فصل چهارم: اصول رهبری خوب

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم

برای دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم

نظرات کتاب صوتی آیین دوست‌یابی: چطور به یک فرد اجتماعی و محبوب تبدیل شویم

Sahel S
۱۳۹۸/۳/۲۵
کتاب خوبیه و مطالب مفید و کاربردی داره
این کتاب میکروکتاب ایین دوستیابی دیل کارنگی هست من توصیه میکنم که اگه ابتدا این کتاب رو گوش کنید و بعد کتاب اصلی رو بشنوید، برای شنیدن کتاب اصلی یه آشنایی از کتاب دارید
متشکرم
اسما الف.
۱۳۹۹/۱۰/۴
همیشه راه‌های کاربردی پیچیده‌ترین راه‌ها نیستند. ‌راهکار‌های کتاب به نظرم قابلیت عملی کردن رو داره و در عین حال راحت و قابل درک هست. 🤓بعضی از مطالب ساده، در عین حال در عمل کردن، دشوار هم هستند. در مجموع کتابو دوست داشتم👍
مسلم سعیدی
۱۴۰۰/۱/۷
بسیار مفید و واقعی برای تغییر رفتار اجتماعی
من خودم شروع به تمرین گفته‌های کتاب کردم دیدم خیلی سخته، دلیلش رو فهمیدم رفتارم خوب نیست و باید کم کم درستش کنم
خط به خط این کتاب نکات ریز و ظریف و صد البته طلایی هستش
مشاهد همه نظرات (۲۲)