دانلود کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع

کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع نوشته‌ی دیل کارنگی، به شما راهکارها و شیوه‌های مفیدی ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید به گوینده‌ و سخنرانی جذاب، پرقدرت، بانفوذ و حرفه‌ای تبدیل شوید.

کتاب صوتی آیین سخنوری (The Quick and Easy Way to Effective Speaking) به شما کمک می‌کند مهارت‌های لازم جهت سخنرانی را به دست بیاورید و هر روز پیشرفت کنید و به هر موقعیتی که می‌خواهید، برسید. اطرافیان خود را با سخنان خودتان تحت تاثیر قرار دهید و متقاعدشان کنید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و خجالتی بودن را کنار بگذارید. هم‌چنین می‌آموزید که دیگران را چگونه تشویق کنید تا عملی را انجام دهند که دوست دارید.

در جامعه‌ی امروزی و در کشورهای پیشرفته جهان، سخنوری یک عامل رشد به حساب می‌آید. گفتگو کردن و ایجاد روابط اجتماعی موجب پیوستگی افراد می‌شود و از گذشته تاکنون دارا بودن این مهارت موضوعی مهم برای اقشار مختلف جامعه بوده است. زیرا این مهارت موجب دگرگونی‌های زیادی در ارتباطات روابط انسانی می‌شود.

کتاب صوتی آیین سخنوری به شما می‌آموزد که چگونه به سادگی و زیبایی سخن بگویید و بدانید کجا و کی در مورد چه موضوعی صحبت کنید. باید بدانید که افرادی در اجتماع موفق‌تر هستند که از قدرت بیان بهتری برخوردار باشند، یکی از درخشان‌ترین شیوه‌ها جهت محبوبیت و نفوذ در بین مردم داشتن زبان خوش و زیباست. زیبا صحبت کردن استعدادی است که با آن می‌توان بسیاری از کارها را ساده‌تر کرد، مهارتی است که با اندکی تمرین می‌توان آن را ارتقا داد. داشتن اعتماد به نفس نقش به سزایی در صحبت کردن و سخنرانی دارد و یکی از ارکان مهم در سخنرانی است که موجب می‌شود استرس و اضطراب را از خود دور کنید.

دیل کارنگی را بیشتر بشناسیم:

دیل کارنگی (Dale Carnegie) نویسنده‌ی درخشان و سخنران برجسته‌‌ی آمریکایی است که در یک خانواده‌ی فقیر چشم به جهان گشود و دوران کودکی دشواری را سپری کرد. او اغلب کتاب‌های روانشناسی می‌نویسد که و به طرفدارانش درس‌های بسیاری در زمینه‌های خودسازی، پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع داده که باعث پیشرفت و موفقیت روزافزون آن‌ها شده است. امروزه برنامه‌های آموزشی او به بیش از 30 زبان ترجمه شده‌ و در ایالات متحده و سراسر دنیا در دسترس همگان قرار گرفته‌ است. از جمله آثاز او عبارت‌اند از: آئین دوست یابی، آیین زندگی، آیین همسرداری،نگران نباش! زندگی کن، هرگز فراموش نشوید و...

در قسمتی از کتاب صوتی آیین سخنوری می‌شنویم:

«هرگز تصور نکنید اضطراب و ترس در چنین لحظاتی مختص شماست. زبده‌ترین سخنوران نیز در اوایل کار خود دچار ترس‌های کشنده می‌شده‌اند و در هنگام نطق دست و پای خود را گم می‌کرده‌اند. ویلیام جینگز برایان، یکی از سربازان برجسته‌ی جنگ در جایی اعتراف کرده است که در نخستین نطق خود زانوهایش به لرزش افتاده بوده است. مارک تواین زمانی که برای نخستین بار برای ادای سخنرانی از جا برخاست، احساس کرد دهانش پر از پنبه شده و قلبش چنان به تپش افتاد که می‌ترسید هر لحظه از سینه‌اش بیرون بیفتد! ژنرال گرانت که ویکسبورگ را فتح کرد و یکی از مهم‌ترین جنگ‌های آن زمان را به نفع خود به پایان برد خودش در جایی اعتراف کرده است که هر وقت می‌خواسته است جلوی جمع سخنرانی کند دست و پایش به شدت می‌لرزیده است. جین ژوره، یکی از قوی‌ترین سخنرانان سیاسی فرانسه در زمان خودش بود. او قبل از آن که شهامت لازم را برای ادای سخنرانی در مجالس به دست آورد به مدت یک سال در مجلس نمایندگان ساکت و خاموش می‌نشسته است.»

 ۶ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۳۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۴۰ دقیقه
بخش اول: اصول و قواعد سخن گفتن موثر - فصل اول: کسب مهارت‌های اساسی
۳۸ دقیقه
فصل دوم: افزایش اطمینان
۲۷ دقیقه
فصل سوم: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع
۳۵ دقیقه
بخش دوم: سخن، نطق، گوینده، ناطق، شنونده، مخاطب - فصل چهارم: روش درست صحبت کردن
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: روح بخشیدن به کلام
۲۵ دقیقه
فصل ششم: شنونده را در کلام سهیم کردن
۳۴ دقیقه
بخش سوم: قصد کنید فلبداهه و بی مطالعه سخن بگویید - فصل هفتم: کوتاه سخن بگویید تا مقصود حاصل شود
۲۷ دقیقه
فصل هشتم: سخن گفتن به منظور آگاهی دادن
۲۴ دقیقه
فصل نهم: گفتگو به منظور متقاعد کردن
۲۰ دقیقه
فصل دهم: فلبداهه سخن گفتن
۲۱ دقیقه
بخش چهارم: هنر ارتباط - فصل یازدهم: نحوه ارائه سخن
۲۲ دقیقه
فصل دوازدهم: معرفی سخنران
۳۶ دقیقه
فصل سیزدهم: سخنرانی‌های طولانی مدت
۲۷ دقیقه
فصل چهاردهم: به کار گرفتن آنچه در این کتاب یاد گرفته‌اید

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع

برای دانلود کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع

نظرات کتاب صوتی آیین سخنوری: سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع

ایمان فردین
۱۳۹۹/۶/۱۸
ترجمه خوبی نداره و گاهی جملات کلمه به کلمه ترجمه شدن و مفهوم روشنی ندارن، و گوینده معمولی و قابل قبول هست
این هم باید در نظر داشت که کتاب قدیمی هست و کتابهای جدیدتر و مناسب تری هم پیدا میشه
در نهایت به نظرم ارزش یکیار شنیدن یا خوندن رو داره
فاطمه امینی
۱۳۹۹/۱/۲۴
سلام خسته نباشید من خیلی وقته در جستجو‌ی کتاب مفید واسه صحبت کردن تو جمع خانوادگی هستم. این کتاب واقعا عالیه و کمک زیادی بهم کرد که توی جمع اطرافیان فقط شنونده نباشم
زینب فلسفیان
۱۳۹۸/۹/۲۵
استفاده مفید کردم بسیار بسیار عالی و کاربردی
احسنت بر حسن سلیقه دست اندر کاران محترم علی الخصوص استاد بزرگوارم سرکار خانم طاهره رستگار
مشاهد همه نظرات (۴۲)
مهارت گفتاری، سخنرانی، آموزش سخنرانی، آموزش سخنرانی و فن بیان، کتاب پرفروش، نحوه سخنرانی، اشتباهات سخنرانی، کتاب سخن گفتن موثر به روش ساده و سریع، سخنرانی در همایش، مهارت های سخنرانی، آموزش فن بیان، هنر سخنوری، مهارت های گفتاری، کتاب آموزش سخنرانی، مهارت حرف زدن، روشهای سخنرانی جذاب، مهارت سخنرانی در جمع، تکنیک های صحبت در جمع، چگونه سخنرانی را شروع کنیم، ترس از سخنرانی، سخنرانی حرفه ای، تقویت فن بیان، اصول مذاکره، موفقیت شخصی، ارتباطات انسانی، برقراری ارتباط با دیگران، ارتباط بین اشخاص، ارتباطات کلامی، ارتباط گفتاری، ارتباط موثر با دیگران، اصول و فنون مذاکره، بهبود روابط اجتماعی، تکنیک های مذاکره، تقویت مهارت های ارتباطی، روش های مذاکره، مهارت ارتباط موثر، آشنایی با اصول و فنون مذاکره، انواع مذاکره، روابط بین اشخاص، مهارت های اجتماعی، مهارت های رفتاری، آداب معاشرت، چگونه جذاب صحبت کنیم، تکنیک های آداب معاشرت، آداب معاشرت در زندگی اجتماعی، روابط عمومی بالا، Dale Carnegie، دیل هاریسون کارنگی، The Quick and easy to effective speaking