دانلود کتاب صوتی اثر مرکب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب اثر دارن هاردی، حاوی روش‌های ساده اما شگفت‌انگیزی است که موفقیت را در هر حوزه‌ای از زندگی چندین برابر می‌کند.

کتاب صوتی اثر مرکب (the Compound Effect) دربردانده‌ی نکات طلایی موفقیت در کار و زندگی‌ست و اصول به دست آوردن موفقیت و مهم‌تر از آن ادامه داشتن آن را در این کتاب یاد می‌گیریم.

همه ما به دنبال موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهایمان هستیم. اثر مرکب وجه اشتراک تمام افراد موفق با یکدیگر است که "دارن‌ هاردی" با بررسی تک‌تک آن‌ها، به آن رسیده است. این کتاب به شما می‌گوید که چطور با چند اصل ساده زندگی روزمرتان را متحول کنید. اثر مرکب می‌گوید برای به وجود آمدن تغییرات بزرگ نیاز به قدم‌های بزرگ نیست بلکه ثبات قدم در انجام تغییرات کوچک است که می‌تواند شما را به آنچه می‌خواهید تبدیل کند. همچنین این تغییرات کوچک و اتفاقات پیرامون آن‌ها را در مسیر موفقیت بررسی می‌کنید.

دیگر زمان آن رسیده است که یک بار برای همیشه حقیقت موفقیت را بدانید. هیچ فرمول معجزه‌آسایی وجود ندارد. شما با دو روز کار در اینترنت میلیاردر نمی‌شوید یا با استفاده از یک کِرِم بیست سال جوان‌تر نخواهید شد. خیلی عالی بود اگر می‌شد موفقیت، اعتماد به نفس و سلامتی را در یک پکیج از سوپرمارکت خرید اما اینطور نیست. باید آن‌ها را بدست آورید و دارن‌ هاردی به ما می‌گوید که از طریق کنترل نیرویی که در زندگی‌مان وجود دارد باید این کار را انجام داد. با کنترل نیروی اثر مرکب. چیزی که در این کتاب صوتی به شما گفته می‌شود، نتیجه 16 سال تحقیقات و تجربه دارن‌ هاردی با بهترین اساتید دنیاست. قبل از شروع لازم است بدانید که بدست آوردن موفقیت دشوار، گاهی خسته کننده و تکراری است. در این کتاب شما رازهای خارق‌العاده‌ای را کشف نمی‌کنید، بلکه چیزهایی که در زندگی‌تان وجود دارد را کنترل و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگ برای خودتان به وجود می‌آورید.

کتاب اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه‌ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهره‌مند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در مقدمه کتاب ادعایی بزرگ می‌کند و می‌گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می‌گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می‌کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می‌آید.

موفقیت آسان نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را واقعیت ببخشد و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی صد در صدی شما نمی‌تواند باعث کم شدن وزن‌تان شود. صادقانه بگوییم، موفقیت اصلا راحت نیست. هیچ گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است.

اگر تا اینجای قصه را می‌توانید بازی کنید برای شما یک پیشنهاد ردنشدنی داریم. پیشنهادی درست شبیه یک نوشیدنی گرم وقتی دست‌هایتان از شدت سرما بی‌حس شده است. پیشنهاد ما انجام تغییرات و روش‌هایی است که «دارن هاردی» در کتاب «اثر مرکب» برای شما می‌گوید. این تغییرات به هیچ‌وجه اطلاعات جدیدی نیست. بلکه تمام کارهایی است که شما می‌دانید و انجام نمی‌دهید.

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال 2015 ناشر "مجله موفقیت" یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک کند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

 ۷ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۲۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱۴ دقیقه
در ستایش کتاب اثر مرکب
۱ دقیقه
تقدیم
۲ دقیقه
قدردانی
۱ دقیقه
هشدار
۹ دقیقه
پیام ویژه‌ی آنتونی رابینز
۱۰ دقیقه
پیشگفتار
۱۵ دقیقه
فصل اول - اثر مرکب در عمل - بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۱۸ دقیقه
فصل دوم - انتخاب‌ها - بخش اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
فصل سوم - عادت‌ها - بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۷ دقیقه
بخش پنجم
۶ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
فصل چهارم - تکانه - آغاز حرکت تو به سوی هدف - بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم
۱۶ دقیقه
فصل پنجم - عامل‌های تاثیرگذار بیرونی - بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۶ دقیقه
فصل ششم - شتاب گرفتن - بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
سخن آخر
۱۷ دقیقه
ضمایم - بخش اول
۱۵ دقیقه
ضمایم - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی اثر مرکب

برای دانلود کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اثر مرکب

نظرات کتاب صوتی اثر مرکب

فرشید م...
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کیفت صدا و نوع بیان بسیار مهم که در این اثر فوق‌العاده صدای زیبا و جذاب با موسقی متن ملایم و مرتب وجه تمایز آن با سایر فایل‌های صوتی داخل اینترنته حتما خریداری کنید و لذت ببرید و تحولی در زندگی خود ایجاد کنید با انجام و عملیاتی کردن توصیه‌ها و نکات مهم و ساده این کتاب صوتی.
شاد و موفق و مؤ‌ثر باشید✌️
Morteza Nabavi
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
سلام من چاپ شده این کتاب رو خوندم واقعا محشره. برنامه ریزی ثبت وقایع تقویت نقاط قوت به جای حذف نقاط ضعف از جمله نکاتی بود که من از این کتاب یاد گرفتم
علی شاه محمدی
۱۳۹۸/۱/۴
اثر مرکب کتاب فوق العاده‌ای است. کتابی بی‌نظیر برای همه کسانی که بارها در زندگیشان تصمیمهای بزرگ و خارق العاده برای تغییر گرفته‌اند اما پس از مدتی به زندگی عادی قبلی خود بازگشته‌اند زیرا آن‌ها هرگز متوجه نشده‌اند که بنای نظام هستی و کائنات بر تکامل و تکوین بنا شده نه تغییرات لحظه‌ای و خلق الساعه. و به همین دلیل از ایجاد تغییر در زندگی خود ناامید شده‌اند. نمونه شکست خورده تغییرات آنی در کشور خودمان صدها بار آزموده شده نتیجه هربار یکی بوده: طرح ضربتی ایجاد اشتغال، طرح ضربتی مبارزه با گران فروشی و...
دارن هاردی در کتاب اثر مرکب پله پله به ما می‌آموزد که تغییرات شگرف و ماندنی پله پله است و زمان بر نه یکشبه. این کتاب را به همه کسانی که از زندگی معمولی خود خسته شده‌اند و رویاهای بزرگ در سر دارند توصیه میکنم.
مشاهد همه نظرات (۱۸۵۷)