دانلود کتاب صوتی اثر مرکب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی، به شما می‌آموزد که چگونه استعدادهای درونی خود را شکوفا سازید و از آن‌ها در جهت رسیدن به موفقیت‌‌ استفاده نمایید.

شاید در نگاه اول با خود بگویید که کتاب اثر مرکب (the Compound Effect) نیز مثل دیگر کتاب‌های موفقیت است، اما این کتاب تفاوت‌های عمده‌ای با کتاب‌های دسته‌های روانشناسی و موفقیت دارد. تفاوت اصلی این اثر و در واقع نقطه قوت آن در این است که اثرگذاری بسیاری در شما ایجاد می‌کند و در تمام مسیر رسیدن به موفقیت با شما همراه خواهد بود و با نمونه‌ها و راه‌حل‌هایی کاربردی شما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند. نقطه مشترک این کتاب با دیگر کتاب‎های موجود در این حوزه مباحثی لز قبیل امید، تلاش، نیروی درون و... است.

موفق شدن در زندگی آسوده نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را به واقعیت تبدیل کند و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی شما نمی‌تواند موجب کم شدن وزن‌تان شود، موفقیت راحت نیست. هیچ‌گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است. بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این پرسش پاسخ دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟

در کتاب صوتی اثر مرکب، اصول به دست آوردن موفقیت و مهم‌تر از آن، ادامه داشتن آن را یاد می‌گیرید. در واقع این کتاب برای شما شرح می‌دهد که چگونه تصمیمات کوچک و به ظاهر بی‌ارزش اشخاص در طول سالیان با انباشته شدن بر روی هم زندگی‌شان را دگرگون می‌کند.

در مقدمه کتاب چنین آمده است:

«اثر مرکب، کتابی قدرتمند و علمی است که طبق سال‌ها تجربه‌های شخصی و درخشان دارن هاردی نوشته شده است و به شما می‌آموزد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید تا از فرصت‌هایی که شما را فرا گرفته‌اند در بیشترین حد ممکن بهره بگیرید. اثر مرکب گنجینه‌ای از ایده‌ها برای رسیدن به موفقیتی است که تاکنون فکر می‌کرده‌اید عملی کردن آن امکان‌پذیر نیست.» با شنیدن و عملی کردن راهکارهای این کتاب گام‌های رسیدن به موفقیت را آسان‌تر بردارید.»

دارن هاردی (Darren Hardy) مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد. دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

در قسمتی از کتاب صوتی اثر مرکب می‌شنویم:

بدون تردید، این اصطلاح را شنیده‌اید: «کسی که آهسته و پیوسته حرکت می‌کند، همیشه برنده می‌شود.» آیا داستان خرگوش و لاک‌پشت را شنیده‌اید؟ آقایان و خانم‌ها، من مثل آن لاک‌پشت هستم! اگر به من زمان کافی بدهید هر کسی را در هر زمان و مسابقه‌ای شکست خواهم داد، چرا؟ نه به خاطر این‌که از همه بهتر، باهوش‌تر یا سریع‌تر هستم. من برنده خواهم بود، چون عادت‌های مثبتی دارم که آن‌ها را ایجاد کرده‌ام و در به‌کارگیری‌شان ثابت‌قدم هستم. این باور را دارم که در دنیا معتقدترین فرد به ثبات قدم هستم. نمونه آشکاری هستم که نشان می‌دهد ثبات ‌قدم، تنها کلید موفقیت است.

همچنان این موضوع، بزرگترین تله برای افرادی است که در راه رسیدن به اهداف‌شان تلاش می‌کنند. بیشتر مردم نمی‌دانند چگونه ثبات قدم‌شان را حفظ کنند. من این را می‌دانم و از پدرم بابت این موضوع سپاسگزار هستم. او اولین مربی من برای به‌کارگیری قدرت اثر مرکب بود. وقتی 8 ساله بودم والدینم از هم جدا شدند. پدرم مرا به تنهایی بزرگ کرد. او مردی نرم و منعطف نبود. پدرم آن زمان هدایت تیم فوتبال دانشگاه را برعهده داشت. او برای کسب موفقیت خیلی بهز من سخت می‌گرفت.

به خاطر پدرم، هر روز ساعت 6 صبح زنگ ساعت به صدا در می‌آمد؛ نه با نواختن ضربه‌ای به شانه‌ام یا حتی صدای رادیو. هر روز صبح با صدای برخورد مکرر وزنه آهنی به کف سیمانی گاراژ مجاور اتاقم از خواب بیدار می‌شدم. این همچون بیدار شدن در محلی است که چهار متر از یک منطقه در حال ساخت‌وساز فاصله دارد. او بر روی دیوار گاراژ، با حروف درشت نوشته بود: «نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود». او هر گاه ورزش می‌کرد، به آن خیره می‌شد. چه هوا بارانی بود، چه آفتابی؛ پدرم همیشه با شلوارک و گرمکن ورزشی پوسیده‌اش آن‌جا بود. او حتی یک روز را هم از دست نداده است. می‌توانستید ساعت خود را طبق رویه روزانه او تنظیم کنید.

 ۵ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۳۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
پیامی ویژه از آنتونی رابینز
۱۰ دقیقه
مقدمه
۳۸ دقیقه
فصل اول: اثر مرکب در عمل
۲۹ دقیقه
فصل دوم: انتخاب‌ها - بخش اول
۳۹ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل سوم: عادت‌ها - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: تکانش - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: تاثیرات - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: شتاب بخشیدن - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۹ دقیقه
فصل هفتم: نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی اثر مرکب

برای دانلود کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اثر مرکب
فاطمه بانو
۱۳۹۸/۸/۸
محتوا فوق العاده بهترین کتاب انگیزه دهنده عمرم و بیان گوینده عااااالى 👌🏻
سید جواد همایونی
۱۳۹۸/۵/۹
کتاب اثر مرکب یکی از بهترین کتابهای نوشته شده در زمینه موفقیت هست و کتابیه که هر انسانی باید حتما اون را بخونه. اگه هم وقت کتاب خوندن ندارید حالا فرصت خوبیه که صوتی اون را بخرید و گوش کنید. این کتاب بیشتر...
مسعود اصغرپور
۱۳۹۸/۶/۴
احساس میکنم از روان شناسی غافله یک‌سری بیانات عالی در بحث دیده میشه ولی امیدوارم استفاده کافی برده باشم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۷)