معرفی و دانلود کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید: تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید

عکس جلد کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید: تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید: تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید

چگونه می‌توان از شر احساسات منفی رهایی یافت و انرژی مثبت را وارد زندگی کرد؟ جول اوستین کشیش و نویسنده پرفروش آمریکایی، در کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید راهکارهایی را به شما ارائه می‌کند که با کمک آن‌ها می‌توانید بر افکار و احساسات منفی مثل خشم، غم، حسادت، ناامیدی و بدبینی غلبه کنید و از زندگی‌تان به بهترین نحو بهره ببرید.

درباره کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید:

آیا می‌دانید دلیل لذت نبردن برخی از افراد در زندگی چیست؟ جول اوستین عقیده دارد اکثر این افراد قلبشان را با چیزهای منفی پر می‌کنند. مواردی مثل نگرانی برای شغل، خشم، احساس گناه، سرکوب احساسات و پشیمانی از تصمیم‌های گذشته راه ورود شادی و خلاقیت را مسدود کرده‌اند. این افراد با صدور مجوز ورود احساسات منفی به ذهنشان، فضا را برای وجود افکار مثبت اشغال می‌کنند.

این نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب احساسات منفی را خالی کنید (Empty Out the Negative) به شما این پیام مهم را می‌رساند که شما تنها به این دلیل به این دنیا پا گذاشته‌اید که زندگی خود را لبریز از شادی، آرامش و اعتمادبه‌نفس کنید. هیچ کس نباید اجازه بدهد نگرانی به زندگی‌اش وارد شود. به این دلیل که فضای کافی برای همه این احساسات وجود ندارد.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که اگر افکار خود را از احساسات منفی تخلیه کنید، خداوند نیز وجودتان را پر از احساس و انرژی مثبت خواهد کرد. پس بهتر است در قدم اول دلایل وجود احساسات منفی در درونتان را شناسایی کرده و بعد در جهت رفع آن‌ها بکوشید. اگر دوست دارید بدانید چگونه می‌توان این موارد را برطرف کرد، باید گفت یکی از اصولی‌ترین روش‌های آن دوری از افراد بدبین، دروغگو، خشن و ناامید است.

کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید به شما می‌گوید لزومی ندارد با اشخاصی که هیچ سودی برایتان ندارند ارتباط داشته باشید. نیاز نیست با کسانی که تنها کاری که بلدند ایجاد انرژی منفی است، در ارتباط باشید و این جملهٔ مهم و تأثیرگذار که زندگی بسیار کوتاه‌تر از آن است که بتوانید آن را با چیزهای منفی پر کنید.

کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید انرژی منفی را از خود دور کنید و زندگی شادتر و پربارتری داشته باشید، شنیدن این کتاب کمک زیادی به شما می‌کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودسازی از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 به دنیا آمد. سخنرانی‌های او در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیش از 200 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان آن‌ها را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جول اوستین (Joel Scott Osteen) در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و برخی از آن‌ها بیشتر از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

وی همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید می‌شنویم:

زن‌ و شوهری بودند که به محلهٔ جدیدی نقل‌مکان کردند. یک روز صبح، درحالی‌که آن‌ها مشغول خوردن صبحانه بودند، زن از پنجره به بیرون نگاه کرد و همسایه خود را دید که در حال پهن کردن رخت‌های شسته شده روی بند است. زن متوجه شد، لباس‌هایی که همسایه‌شان شسته هنوز کثیف‌اند. به شوهرش گفت: «آن خانم نمی‌داند چگونه باید لباس‌ها را شست. لباس‌هایش اصلاً تمیز نیست. نمی‌دانم اصلاً از مواد شوینده استفاده می‌کند یا نه.»

روزها می‌گذشت و زن هر روز همین نظر را می‌داد: «من باورم نمی‌شود آن خانم نمی‌داند چطور باید لباس‌هایش را بشوید.» چند هفته بعد او از پنجره به بیرون نگاه کرد و دید لباس‌های خانم همسایه تمیز و درخشان است. همان‌طور که باید باشد. زن چنان شگفت‌زده شد که به شوهرش تلفن زد و گفت: «ببین این خانم بالاخره نحوهٔ شستن لباس‌ها را یاد گرفت. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده.»

شوهرش لبخندی زد و گفت: «عزیزم. من امروز صبح زود بیدار شدم و پنجره‌ها را تمیز کردم.» مشکل این نبود که خانم همسایه بلد نباشد چگونه لباس بشوید. مشکل این نبود که لباس‌های او کثیف باقی‌مانده. مشکل پنجره‌ای بود که زن از آن به بیرون نگاه می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۱ دقیقه
فصل اول / بخش یک: افکار منفی را بیرون کنید
۲۱ دقیقه
فصل اول / بخش دو: قلب خود را خالص و تمیز نگه دارید
۲۱ دقیقه
فصل دوم / بخش یک: تفکر قدرتمند
۱۸ دقیقه
فصل دوم / بخش دو: هماهنگ شوید
۲۱ دقیقه
فصل سوم / بخش یک: یک حالت تازه
۱۸ دقیقه
فصل سوم / بخش دو: آیا پنجرهٔ شما تمیز است؟
۲۰ دقیقه
فصل چهارم / بخش یک: بیندازش
۱۷ دقیقه
فصل چهارم / بخش دو: رها کن، بگذار و برو
۲۵ دقیقه
فصل پنجم / بخش یک: ضبط صحیح
۱۱ دقیقه
فصل پنجم / بخش دو: درها را روی افکار منفی ببندید
۱۹ دقیقه
فصل ششم / بخش یک: قدرت خاک
۲۲ دقیقه
فصل ششم / بخش دو: افراد مناسب را پیدا کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید: تا برای شادی و خوشبختی جایی باز نمایید
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید

پریسا فرهنگ
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بسیار بسیار عالیست. نمی‌دانم برای توصیف تاثیر این کتاب دقیقا در زمانی که پراز احساسات منفی بودم چه بگویم. که چگونه توانستم ذهنم را خالی کنم. انگار درقبری پراز خاطرات تلخ کودکی افتاده بودم و این کتاب طنابی طلایی بود که کمکم کرد از آن قبر بیرون بیایم. خدارا شکر میکنم که کتابراه را دارم و از کتابهای و عالی فوق العاده شما استفاده می‌کنم. سپاسگزارم کتابراه. برای تمام عوامل کتابراه آرزوی سلامتی و شادی می‌کنم.
Mohammad reza Amiri
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
در کل کتاب فقط میگه که فکرای منفی نکن بگو من منحصر به فردم و.... خب مهم اینه که راهکار بده چجوری افکار منفی رو از خودمون دور کنیم یه مطلب میخوندم نوشته بود وقتی درگیر فکر منفی شدید با یه خودکار چیزی به یه سطح ضربه بزنید و با شنیدن صداش ذهنتونو از افکار منفی منحرف کنید و..... در کل منظورم اینه که باید راهکار ارائه بشه وگرنه همه میدونن نباید فکرای منفی بکنن دیگه این کتاب نوشتن نداره.
kambiz rezaeepour
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
بسیار عالی و اثر گذاره من هر کتابی از این نویسنده ببینم میخرم بخصوص صوتی که در طول روز میتونم بیشتر گوش کنم ممنون از ترجمه صوتی کتابهای ایشان
GENERAL KARIN
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
هرچند صدای گوینده رسا، حرفه‌ای و دقیق بود اما من عادت کرده بودم با صدای گوینده کتاب قدرت من هستم از همین نویسنده یعنی جوول اوستین، آثارش رو گوش بدم.
مریم غلامنژاد
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
این کتاب خیلی با دقت آدم تشویق میکنه که خودت باش
و خیلی عادی صحبت میکنه یعنی از آدم نمیخواد کارای عجیب کنه یه کار معمولی که میتونه حالت خوب کنه بنظرم کتابه خوبیه
شاهرخ یزدانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
بینظیر بینظیر بینظیر بهترین و جامع‌ترین کتاب ممکن و همه تکنیک‌ها و راهکار‌های همه کتاب هارو انگار تک یک کتاب جمع کردند اصلا حرف نداره واقعا حال کردم.
امیدرضا حیدریان
۱۴۰۰/۱۰/۱۸
کتاب بسیار روان وعالی در کنار صدای شیوا و رسا گوینده یک پکیج عالی بود از لحظه لحظه کتاب لذت بردم ممنون از نویسنده، مترجم، گوینده و کتابراه
shahrzad izadi
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
بسیار عالی. کلا کتابهای جول اوستین سرشار از انرژی مثبت است. هدیه کننده یک حال خیلی خوب. تشکر فراوان از کتابراه عزیز.
مشاهده همه نظرات ۴۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید

برای دریافت کتاب صوتی احساسات منفی را خالی کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.