دانلود کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله

  • از: اورن کلاف، صادق زمانی
  • راوی: علی اصغر قره خانی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله

کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله نوشته‌ی اورن کلاف، به شما می‌آموزد که در هنگام ارائه پیشنهادات و نظرات‌تان چگونه روی مخاطب تاثیر بگذارید و آن را کنترل نمایید.

کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی (Pitch Anything) به بررسی مراحل‌ مختلفی مانند ارائه پیشنهاد تا نهایی‌ترین مرحله یعنی بستن قرارداد با مشتری می‌پردازد. این اثر به شما کمک می‌کند که به یک سخنران عالی و بی‌نقص تبدیل شوید.

پیامی که شما می‌دهید، باید ساده و روان باشد تا آن شخص بتواند آن را پردازش کند. داستان‌ شما باید احساس برانگیز و دل‌نشین باشد تا در ذهن اشخاصی که آن را می‌شنوند، ثبت شود. همچنین باید جایگاه اجتماعی‌تان را بالا ببرید تا بتوانید توجه دیگران را به خود جلب کنید و آن‌ها به نظرات شما احترام بگذارند. در آخر باید از اطرافیان خود کناره‌گیری کنید تا نیازمند به نظر نرسید. بگذارید آن‌ها به سوی شما بیایند و از شما درخواست چیزی داشته باشند.

هیچ فردی علاقه ندارد در جلساتی طولانی مدت و کسل کننده حضور داشته باشد، جلساتی که پر از اعداد و ارقام است و هیچ جذابیتی برای شما ندارد. اگر خواستید ایده‌ای را برای اشخاصی ارائه دهید یا فردی را متقاعد کنید، قبل از آن این کتاب صوتی را بشنوید تا بتوانید چارچوب‌های گرفتن کنترل و ماندگار کردن سخنان‌تان در ذهن مخاطب را بیاموزید.

کلاف (Oren Klaff) اهل کالیفرنیا و سرمایه‌گذار بانکی است که برای سپری کردن زندگی، معامله ارائه می‌کند و با استفاده از این راهکار برای مشتری‌هایش بیش از 400 میلیون دلار سرمایه توانسته جذب کند، و آن را در مدت ده سال به کمال رسانده است.

در بخشی از کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی می‌شنویم:

در طی این سال‌ها، شخصیت‌های تجاری مشهور زمان‌مان را، از جمله اعضای بنیانگذار یاهو، گوگل و کوالکوم متقاعد کرده‌ام و با آن‌ها قرارداد بسته‌ام. اما بدون توضیح دادن روزی که رفتم تا یکی از آنهایی را متقاعد کنم که تام ولف به او می‌گوید «ارباب کائنات» تعریف کردن داستانی که می‌خواهم به‌تان بگویم واقعاً ممکن نیست.

«جاناتان» (نه جانی و نه حتا جان) یک بانکدار سرمایه‌گذار است که مبالغ بسیار زیادی از سرمایه را کنترل می‌کند. او سالانه بین 600 تا 800 سخنرانی تجاری گوش می‌دهد؛ یعنی سه تا چهار سخنرانی در هر روز کاری. او اغلب برای سرمایه‌گذاری‌های چندین میلیون دلاری بر اساس اطلاعاتی در حد چند نامه‌ی الکترونیکی بر روی تلفن بلک‌بری‌اش تصمیم می‌گیرد. در جایگاه یک واسطه‌ی معامله‌ها، من و این آدم مطلقاً هیچ میل نداریم که نامش را به شما بگوییم؛ او همه و هرکسی را به محض اطلاع تحت تعقیب قرار می‌دهد، معامله‌ی واقعی همین است.

سه مورد را درباره‌ی جاناتان باید بدانید. نخست، او پدیده‌ی ریاضیات است و می‌تواند منحنی‌های بازده را در سرش محاسبه کند. او به برنامه‌های حسابداری نیازی ندارد و بی درنگ آنچه را برای او توضیح می‌دهید تجزیه و تحلیل می‌کند. دوم، او بیشتر از ده هزار معامله را دیده است و می‌تواند هر نوع خطا و اشتباه و کثافت‌کاری را کشف کند و اهمیتی هم ندارد این خطاها و کثافت‌کاری‌ها چقدر خوب پنهان شده باشند. سوم، با او به سختی می‌توان صحبت کرد و همزمان بذله‌گو است و شخصیتی جذاب دارد. سرانجام: وقتی او برای شما صحبت و شما را متقاعد می‌کند، شانس‌های خوبی دارد. وقتی شما برای او صحبت می‌کند، شانس‌های شما خوب نیستند. با این حال، اگر قصد دارید به طور جدی وارد سرمایه‌های مخاطره‌آمیز شوید، باید با این آدم معامله کنید.

 ۷ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۴۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
فصل اول: روش
۱۰۵ دقیقه
فصل دوم: کنترل چارچوب
۵۹ دقیقه
فصل سوم: جایگاه
۶۷ دقیقه
فصل چهارم: ارائه ایده‌ی بزرگ‌تان
۵۷ دقیقه
فصل پنجم: مرتب کردن چارچوب‌ها و شناختِ داغ
۲۸ دقیقه
فصل ششم: ریشه کن کردن نیازمندی
۷۳ دقیقه
فصل هفتم: نمونه‌پژوهشی: معامله‌ی فرودگاه
۲۴ دقیقه
فصل هشتم: ورود به بازی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله

برای دانلود کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله

نظرات کتاب صوتی ارائه هر پیشنهادی: روشی مبتکرانه برای ارائه کردن، متقاعد کردن و برنده شدن در معامله

Futurist Esmaiel Rahimi
۱۳۹۹/۱/۷
کتاب خوب؛ نویسنده خوب؛ گونده خوب؛ تدوین خوب؛ این درسته. کتاب صوتی باید اینطوری باشه. یعنی روایتی که ارتفاع شخصیت کتاب؛ شخصیت کتاب و دانش آن را پایین نیاورد.
محسن افتان
۱۳۹۹/۴/۲۷
فوق العاده بود
صدای گوینده هم بسیار عالی و مناسب بود
مشاهد همه نظرات (۲)