دانلود کتاب صوتی استارتاپ ناب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استارتاپ ناب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی استارتاپ ناب

اریک ریس در کتاب صوتی استارتاپ ناب (میکرو کتاب)، به شما مفاهیم مهم و ارزشمند استارتاپ را با زبانی ساده بیان کرده و با رویکردی نو، ذهنیت شما را برای کارآفرین شدن آماده کرده است تا بتوانید ایده‌های نو و ارزشمند خود را عملی کنید. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز بوده و بیش از یک میلیون نسخه از آن فروش رفته و به ۲۸ زبان ترجمه شده است.

میکروکتاب استارتاپ ناب (the lean startup) را به جرات می‌توان یک کتاب مقدس و مرجع در بین استارتاپ‌ها و کارآفرینان دانست. در اغلب داستان‌های مربوط به استارتاپ‌های موفق، چند مؤسس فوق‌العاده به طور اتفاقی به یک ایدهٔ انقلابی دست یافته و از تکنولوژی‌های نوآورانه استفاده کرده‌اند.

در ابتدا ایدهٔ آن‌ها احمقانه به نظر می‌رسیده اما خیلی سریع رشد کردند و قابلیت‌های خود را نشان دادند. موسسان سرمایهٔ بسیار زیادی جذب و یک تیم بسیار متبحر ایجاد کرده‌اند و در نهایت جهان را تغییر داده‌اند.

اما این داستان یک افسانهٔ بزرگ است که با انتخاب گزینشی و پس از وقوع روایت شد، واقعیت این است که بیشتر استارتاپ‌ها با وجود ایده‌های عالی و تلاش زیاد ناکام می‌مانند. علاوه بر این، داستان‌های مربوط به موفقیت استارتاپ‌ها معمولا از بیان جزئیات خسته‌ کنندهٔ مربوط به اجرای کار صرف نظر می‌کنند در حالی‌ که اجرا مهم‌ترین بخش در موفقیت یک استارتاپ است.

کارآفرینان تمایل دارند که مدیریت و کارهای اجرایی را همچون شرکت‌های بزرگ به شکلی بروکراتیک انجام دهند نه مانند استارتاپ‌های خلاقانه و چابک، اما در واقعیت استارتاپ‌های موفق به طور سیستماتیک نوآوری را مدیریت می‌کنند و استارتاپ‌ها ضعیف وقت، پول و تلاش‌شان را هدر می‌دهند.

اریک ریس (Eric Ries) در میکروکتاب استارتاپ ناب کسب‌وکارهای سنتی را به چالش کشیده و از لزوم ایجاد چابکی و سریع بودن در کسب‌وکارها صحبت می‌کند. او کارآفرین، استاد دانشگاه و یک نویسنده موفق است و خالق روش لین استارتاپ است که طی چندین سال روی آن تحقیق و بررسی می‌کرد.

اریک ریس در ابتدا یک وبلاگ داشت که در خصوص کارآفرینی و روش لین مطالبی در آن می‌نوشت. بعدها این وبلاگ شروعی شد برای نوشتن کتاب استارتاپ ناب. اریک امروز به استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ در مورد اجرا کردن روش لین راهنمایی و مشاوره می‌دهد و صاحب یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذار خطر پذیر است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۱۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۶ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۱۰ دقیقه
فصل سوم
۸ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۵ دقیقه
فصل ششم
۱۷ دقیقه
فصل هفتم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم
۱۱ دقیقه
فصل نهم
۱۲ دقیقه
فصل دهم
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم
۸ دقیقه
فصل دوازدهم
۴ دقیقه
پایان

راهنمای دانلود کتاب صوتی استارتاپ ناب

برای دانلود کتاب صوتی استارتاپ ناب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  استارتاپ ناب

نظرات کتاب صوتی استارتاپ ناب

Amirhossein Ghorbani
۱۳۹۸/۱۲/۸
بسیار عالی بود. از شما، تیم ترجمه و نویسنده عزیز که سخاوتمندانه فعالیت میکنید ممنونم. بنده تجربه استارت آپ رو دارم و این کتاب رو بسیار کاربردی دیدم. سپاس
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۲/۱۹
کتاب بسیار ارزشمند در مورد کارهای خلاقانه و برای شرکت‌های پروژه محور و کسانی که با کاربران متعدد مواجه هستند بخش عمده مطالب کارایی داره.
شایان حسین پور
۱۳۹۹/۲/۱۰
مثل کتاب تست مامان این کتاب هم واقعا یک کتاب مرجع است برای استارت آپ‌های نوپا فقط‌ای کاش گوینده یه کم با سرعت و عجله کمتری کناب رو میخوند.
مشاهد همه نظرات (۲۳)