دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اشتباه اردک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اشتباه اردک

کتاب صوتی اشتباه اردک نوشته‌ی اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که با زبانی ساده و شیرین روایت می‌شود.

اردک جوان و تنهایی نزدیک برکه‌ی کوچکی زندگی می‌کند. روزی اردک کم‌تجربه دلش ماهی می‌خواهد و به کنار برکه می‌رود ولی چون قبلا کسی به او ماهی را نشان نداده و ماهیگیری بلد نیست، موفق به این کار نمی‌شود. اردک جوان برای آموختن ماهیگیری به سراغ یک مرغابی پیر و باتجربه می‌رود. مرغابی اشتباه اردک را به او می‌گوید و او را راهنمایی می‌کند. ولی آیا فکر می‌کنید بالاخره اردک موفق به ماهیگیری می‌شود؟

کلیله و دمنه نام کتاب معروفی است که اصل آن تقریبا در ۲۰۰۰ سال پیش به زبان هندی قدیم نوشته شده و بعد به دستور انوشیروان به زبان پهلوی ترجمه شده است. این کتاب بعدا به زبان عربی و حدود ۷۰۰ سال پیش به زبان فارسی ترجمه شده است.

بیشتر داستان‌های کلیله و دمنه از زبان حیوانات ساخته شده و هدف این بوده که خوانندگان کتاب همین‌ طور که داستان و افسانه می‌خوانند دستورات اخلاقی و رازهای زندگی را نیز بیاموزند. در این کتاب صوتی با یکی از داستان‌های کلیله و دمنه به نام اشتباه اردک آشنا می‌شویم.

 ۲۱ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
اشتباه اردک

راهنمای دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک

برای دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اشتباه اردک
Fateme Shams
۱۳۹۷/۵/۴
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)