دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اشتباه اردک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اشتباه اردک

کتاب صوتی اشتباه اردک نوشته‌ی اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده از کلیله و دمنه است که با زبانی ساده و شیرین روایت می‌شود.

اردک جوان و تنهایی نزدیک برکه‌ی کوچکی زندگی می‌کند. روزی اردک کم‌تجربه دلش ماهی می‌خواهد و به کنار برکه می‌رود ولی چون قبلا کسی به او ماهی را نشان نداده و ماهیگیری بلد نیست، موفق به این کار نمی‌شود. اردک جوان برای آموختن ماهیگیری به سراغ یک مرغابی پیر و باتجربه می‌رود. مرغابی اشتباه اردک را به او می‌گوید و او را راهنمایی می‌کند. ولی آیا فکر می‌کنید بالاخره اردک موفق به ماهیگیری می‌شود؟

کلیله و دمنه نام کتاب معروفی است که اصل آن تقریبا در ۲۰۰۰ سال پیش به زبان هندی قدیم نوشته شده و بعد به دستور انوشیروان به زبان پهلوی ترجمه شده است. این کتاب بعدا به زبان عربی و حدود ۷۰۰ سال پیش به زبان فارسی ترجمه شده است.

بیشتر داستان‌های کلیله و دمنه از زبان حیوانات ساخته شده و هدف این بوده که خوانندگان کتاب همین‌ طور که داستان و افسانه می‌خوانند دستورات اخلاقی و رازهای زندگی را نیز بیاموزند. در این کتاب صوتی با یکی از داستان‌های کلیله و دمنه به نام اشتباه اردک آشنا می‌شویم.

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
اشتباه اردک
 ۲۱ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک

برای دانلود کتاب صوتی اشتباه اردک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اشتباه اردک
Fateme Shams
۱۳۹۷/۵/۴
عالیه
آکبر احمدی
۱۳۹۷/۵/۶
سلام. خیلی خوشحال هستم که شما با کلمه "عالیه" ما را تشویق کردید. اما آیا می‌توانید کمی بیشتر در باره نظر خودتون توضیح بدهید؟ آیا می‌توانید این کتاب را با بقیه کتاب‌های ما مقایسه کنید؟ با تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)