دانلود کتاب صوتی افسانه خودباوری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی افسانه خودباوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی افسانه خودباوری

کتاب صوتی افسانه خودباوری اثر آلبرت آلیس، توضیحی واقعی و خردمندانه از خودباوری و خویشتن پذیری ارائه می‌کند و به بررسی تفکر آموزگاران بزرگ مذهبی، فلاسفه و روانشناسان می‌پردازد.

آلبرت الیس (Albert Ellis) در کتاب افسانه خودباوری (The myth of self-esteem) توضیح می‌دهد که با استفاده از رفتاردرمانی منطقی و هیجانی می‌توان به خویشتن‌پذیری بی‌قید و شرط رسید و در این زمینه تمرین‌ها و ابزاری برای رسیدن به پذیرش بی‌قید و شرط خودمان، دیگران و زندگی پیشنهاد می‌کند.

آیا خودباوری بیماری است؟ این به روشی بستگی دارد که شما آن را تعریف می‌کنید. خودباوری به شیوه‌ی معمول را مردم و روان‌شناسان تعریف کرده‌اند. من می‌گویم خودباوری شاید بزرگ‌ترین اختلال هیجانی باشد که برای مرد و زن آشکار شده است. حتی بزرگ‌تر از داشتن احساس تنفر نسبت به کسی، البته می‌دانیم که نفرت احساس خوشایندی نیست، هر چند از خودباوری اندکی بهتر است.

چرا احساس تنفر از مردم و محکوم کردن آنان بدتر از خودباوری است و همیشه منجر به خودبیزاری می‌شود؟ چون آشکار است که این امر منجر به نزاع، عمل متقابل، جنگ و نسل‌کشی می‌شود.

شگرف است! خودبیزاری مسبب نتایج بسیار مبهمی است؛ ولی مانند احساس تنفر و بیزاری از خودتان، منجر به خودکشی نمی‌شود. در واقع، زندگی با انتقاد و نکوهش سخت از خودتان سپری می‌شود.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۵۲ دقیقه
بخش اول
۵۵ دقیقه
بخش دوم
۳۳ دقیقه
بخش سوم
 ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی افسانه خودباوری

برای دانلود کتاب صوتی افسانه خودباوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی افسانه خودباوری
سمانه عباسی
۱۳۹۷/۹/۱۸
عالی بود سپاس
فرشید آ شوری
۱۳۹۷/۷/۲
از صدای سخن نازنین ندیدم خوشتر
یادگاری که در این گنبد دوار بماند

من با اجازه حافظ عزیز یه تغیر در شعر دادم
باید بشما بالید و افتخار کرد نوع کلامتان فوق العاده خاص هست و بی نظیر من مست و سر خوش میشوم از شنیدن صدایت و عاشق کتاب میشوم
فاطیما مهران جلیل
۱۳۹۷/۷/۲
کتابی عالی، با صدای دلنشین و گویای خانم آذرسا. با سپاس از سایت خوبتون.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)