دانلود کتاب صوتی انسان شادکام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انسان شادکام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انسان شادکام

کتاب صوتی انسان شادکام شامل روایت‌ها و توصیف احساساتی است که کریستین بوبن به آدم‌های دوروبرش مثل پدر، مادر، دوستان و آشنایان یا افراد معروف و شناخته شده نظیر هنرپیشه‌ها، نویسندگان و… دارد.

انسان شادکام (Lhomme joie) ماهیت داستانی ندارد و بیشتر نظرات خود بوبن درباره زندگی و دنیاست. حسن کتاب این است که چون از روایت‌هایی مجزا تشکیل شده‌ در دنیای معاصر و پردغدغه‌ امروز راحت‌تر قابل درک است و می‌توان در فرصت‌های کوتاهی که دست می‌دهد، بخش‌هایی متفاوت را به صورت جداگانه خواند و لذت برد.

بوبن در این کتابش مانند دیگر آثارش شعر و شعور را در هم می‌آمیزد، ما را به جشن ستارگان مهمان می‌کند، ناخدای کشتی‌مان می‌شود تا ما را از آب‌های طوفانی عبور دهد و چمن‌زاری پیش چشم‌مان می‌گستراند که در آن تنها صدای موسیقی نسیم شنیده می‌شود. سرانجام دست ما را در دست زندگانی می‌گذارد. از آن نوع زندگانی که شایسته انسان شادکام است.

کودکی، عشق و تنهایی دستمایه خلق آثار اوست. آثار بوبن مانند زنجیر به هم پیوسته‌اند؛ هر یک تصویر دیگری را روشن ساخته و در کنار هم تابلوی زندگی و افکار نویسنده را شکل می‌دهند.

برای او تجربه‌های ساده زندگی کودکی، عشق، تنهایی دستمایه خلق آثاری عاشقانه‌ است. بوبن بیش از آن که به مضامین و کلمات اهمیت دهد، به آوا و لحن کلام می‌پردازد؛ با این حال نوشته‌های او سرشار از اندیشه‌اند. اندیشه‌ای که از زندگی عاشقانه‌اش و از عشقش به زندگی سرچشمه می‌گیرد. برای بوبن نوشتن، سراییدنِ آواهاست.

بوبن نویسنده‌ای است که نگاه خاصی به دنیا دارد و از دریچه امید به زندگی نگاه می‌کند و در آثارش حتی جزئیات ریز و خوشی‌های کوچک زندگی‌زا را هم توصیف می‌کند.

کریستین بوبن (Christian Bobin)، نویسنده فرانسوی که پس از تحصیل در رشته فلسفه به نویسندگی روی آورد و تاکنون بیش از ۳۰ اثر از او منتشر شده‌ است. از معروف‌ترین آثار بوبن می‌توان به کتاب دیوانه‌ بازی (دیوانه‌وار) اشاره کرد.

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۱۶ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۲ دقیقه
بخش ششم
 ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۱۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی انسان شادکام

برای دانلود کتاب صوتی انسان شادکام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انسان شادکام
محمد ایرانی
۱۳۹۸/۱/۱۸
دیدگاه نوبسنده به زندگی را دوست داشتم
راوی هم خوب بود
اما موزیک متن یه یه وقتایی با موضوع جور نبود
سپاس
فرشاد محبی
۱۳۹۷/۷/۱۷
من دوستش داشتم به نظرم به زندگی انسانها رنگ و جلا و بوی خوش می دهد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)