دانلود کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی

کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی نوشته جف هافمن و دیوید فینکل، به شما می‌آموزد که چگونه از سیستم‌ها، کنترل‌ها و تیم‌هایتان حداکثر استفاده را ببرید و بهترین نتایج را به دست آورید.

اغلب مدیران کسب و کار از طریق سخت کار کردن کارمندان و تلاش شخصی به دنبال تولید بیشتر تجارت خود هستند. اما این راهی که انتخاب کرده‌اند پر از مشکل و ایراد است. این راه در بهترین حالت باعث رشد متوسط می‌شود. در بدترین حالت نیز کل شرکت و سازمان را به خطر می‌اندازد.

کتاب ایجاد کسب و کار واقعی به جای این راهکارهای قدیمی، نقشه راه مرحله سوم را به شما پیشنهاد می‌دهد، یک مدل کامل برای ایجاد و رشد کسب و کار شخصی‌تان. نقشه راه مرحله سوم در واقع به شما کمک می‌کند تا یک کسب و کار تازه را شروع کنید و آن را ارتقا دهید.

ارتقاء و رشد شرکت یا سازمان و دستیابی به هدف‌های زندگی‌تان نیازمند این است که فراتر از شرکتی با سیستم مالک محور بروید و به شرکتی سیستم محور تبدیل شوید. برای ارتقا شرکت‌تان باید گروه مدیریتی قوی داشته باشید و کنترل کننده‌های هوشمندی را در کسب و کارتان به کار ببرید، به عبارتی یک شرکت مرحله سوم باشد.

شما مجبور نیستید که بین کسب و کار و زندگیتان یکی را انتخاب کنید. بلکه، اگر این کار را به شکل درست انجام دهید، هم کسب و کار و هم زندگی خود را خواهید داشت. تنها راه تاسیس شرکتی که واقعاً قابلیت ارتقا داشته باشد این است که اتکاء شرکت به خودتان، یعنی به مالک، را به شدت بکاهید و با استفاده از سیستم‌ها، تیم و کنترل کننده‌های داخلی کسب و کار، از رشد سریع شرکت و سازمان خود پشتیبانی کنید.

جف هافمن (jeff Hoffman) و دیوید فینکل (David Finkel)، هر دو مشاور کسب و کار هستند و تجربه‌های بسیاری دارند و با صدها کسب و کار کوچک، متوسط و بزرگ همکاری کرده‌اند، آن‌ها در این کتاب یافته‌ها و تجربیات خود را در زمینه‌ی ایجاد و ارتقای کسب و کار به شما ارائه می‌دهند. آن‌ها درخشان‌ترین و بهترین راهکارها و استراتژی‌های خود را برای ارتقا کسب و کارتان با شما به اشتراک می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۷۰۰۰ ت (۳۰%) - 2.44€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
نقشه‌ی راه مرحله سوم
۶ دقیقه
داستان مورگان
۹ دقیقه
شایعه‌ی کنترل
۱۳ دقیقه
واگذاری کارها
۱۳ دقیقه
کسب و کار مرحله 3
۱۳ دقیقه
نحوه راه اندازی شرکت
۶ دقیقه
نجات کسب و کار

راهنمای دانلود کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی

برای دانلود کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ایجاد کسب و کار واقعی

نظرات کتاب صوتی ایجاد کسب و کار واقعی

شیرین علایی
۱۳۹۹/۱/۲
مختصر و مفید بود، من از این دست کتاب‌ها چند تایی گوش دادم، مساله‌ای که تو اکثرشون دیدم این بود که یه موضوع رو توی فصل‌های مختلف کتابشون مدام تکرار می‌کنن و یه جایی دیگه خسته کننده میشه ولی این کتاب این طور نبود
Reza Shahin
۱۳۹۸/۹/۱۴
روایت و خواندن کتاب توسط آقای مهیار ستاری بسیار هیجان انگیز و عالی بود. اصلا خسته کننده نیست. کتاب مطالب خوبی را هم به کارآفرینان تازه کار و هم به صاحبان کسب و کار با سابقه گوشزد میکنه
فرنوش رنجبر
۱۳۹۹/۸/۱۹
کتاب جالبی بود، اگر به فکر شروع کسب و کار خودتان هستید شما را به فکر وادار می‌کند
مشاهد همه نظرات (۷)