دانلود کتاب صوتی بازاریابی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بازاریابی

کتاب صوتی بازاریابی اثر برایان تریسی، راهنمایی کامل و جامع جهت آموزش هنر بازاریابی برای رسیدن به موفقیت است.

چگونه می‌توان از نقاط قوت خود برای کسب جایگاه برتر در بازار استفاده کرد؟ اگر کارتان را با محصول یا خدمتی خوب آغاز کنید و فرصت فروش تعداد زیادی از آن را با قیمت و سود خوب به دست آورید، آن وقت می‌توانید مطمئن باشید که رقبا بیکار نمی‌نشینند و فورا رقابت برای جذب همان مشتریان را آغاز می‌کنند.

قانونی در اقتصاد وجود دارد که هرگاه «سودی زیادتر از حد بازار» وجود دارد، ‌رقبا به آن بازار هجوم می‌برند تا کالاها و خدماتشان را ارائه کنند. برای مثال، هرگاه یک روند رشد در بازار املاک آغاز می‌شود، افراد کارآفرین بدون همکاری با هم هجوم می‌آورند تا خانه‌ها و املاک بیشتری بسازند و بفروشند. خیلی زود، بازار اشباع می‌شود و قیمت‌های بالایی که باعث جذب رقبا شده بود، به قیمت‌های پایینی تبدیل می‌شود که اغلب آن‌ها را مجبور به ترک کسب و کار می‌کند. 

رقبا به بازارهایی وارد می‌شوند که گمان می‌کنند سودی بالاتر از حد متوسط دارد. هر اقدامی برای منحرف کردن حواس آن‌ها از سود احتمالی یا واقعی‌تان، حضور شما در بازار را طولانی‌تر و قوی‌تر می‌کند. حتی اگر رقیب یا کسی که به او اعتماد ندارید از روند پیشرفت کسب‌وکارتان پرسید، همیشه بگویید «این یک مبارزه دائمی است، بازار خیلی پیچیده است و برای کسب هر دلار سخت تلاش می‌کنید». 

نخستین استراتژی هنگام ورود به یک بازار سودآور این است که جلب‌ توجه نکنید. خیلی کوچک و بی‌سروصدا وارد شوید و نشان دهید که سراغ بخش بسیار کوچکی از بازار رفته‌اید. معلوم نیست که استراتژی اپل در مورد آیفون هم همین بوده باشد اما احتمالاً همین بوده، زیرا رقبا آیفون و فعالیت‌های بازاریابی اپل را نادیده گرفتند تا وقتی که دیگر خیلی دیر شده بود. دومین اقدام این است که وقتی به سود زیاد رسیدید، خیلی درباره موفقیت خود سروصدا نکنید و لاف نزنید مگر وقتی که از رقبا خیلی پیشی گرفته باشید تا نتوانند به شما برسند.

هرگز پارچه قرمز را مقابل گاو خشمگین رقبا تکان ندهید. استراتژی بسیاری از شرکت‌ها این است که ابتدا خود را با قدرت در بازار جا می‌اندازند و سپس اعلام می‌کنند که بزرگ، قوی و کاملا مستحکم هستند و رقبایشان باید به جای دیگری بروند. گاهی این استراتژی کارساز است و گاهی خیر، ‌اما تسلط ناگهانی آن شرکت بر بازار یک محصول یا خدمت خاص اغلب باعث می‌شود رقبا به دنبال فروش و کسب سود در جای دیگری باشند. 

اولین دلیل موفقیت یا شکست هر کسب‌وکاری عملیات بازاریابی آن است. در همه کسب‌و‌کارهای موفق عملیات بازاریابی اصلی‌ترین فعالیت آن کسب‌و‌کار است. براساس تحقیق دان و برداِستریت، 48 درصد از کل شکست کسب‌وکارها به خاطر کاهش یافتن یا عملیات غیر‌ اثربخش در حوزه بازاریابی (Marketing) است.

بازاریابی استراتژیک یعنی یافتن راهی برای ساختار‌دهی کالا و خدمات‌تان به طوری که بتوانید تعداد بیشتری از آن را فروخته، آن را با قیمت بیشتری فروخته، آن‌ها را در نواحی جغرافیایی بیشتری فروخته و هر چقدر که بشود برای محصول‌تان رهبری بازار، تقویت بازار، و پایداری بازار بدست آورید.

همیشه حق با مشتری است. ادراک مشتری از نقطه نظر مشتری همیشه صحیح است. مشتریان بی‌وفا هستند، مشتریان خودخواه هستند، مشتریان طلبکار هستند، مشتریان بی‌ثبات هستند و مشتریان بی‌رحم هستند اما همیشه از دید عقلانی خودشان حق با آن‌هاست که به این معنی است که هر اشتباهی که ما می‌کنیم یا هرگونه کاهش در فروش یا فعالیت‌های بازاریابی ما نتیجه اشتباهات ما است نه اشتباهات مشتری‌یان. کار ما این است که خواسته‌ها و نیازهای مشتری، آنچه را که مشتری‌ها می‌توانند استفاده کنند و مبلغ قابل پرداخت توسط مشتریان را یافته و بر اساس آن به پیشنهادات خود طوری ساختار دهیم که بتوانند جوابگوی آرزوها، خواسته و نیازهای این مشتریان باشند.

مهم‌ترین وظیفه هر سازمانی که در اقتصاد پویا و رقابتی فعالیت می‌کند، بازاریابی است و شما می‌توانید به یک بازاریاب عالی تبدیل شوید. شما می‌توانید تبدیل به بازاریاب عالی‌ای شوید فقط تا حدی که بتوانید مهمترین مفاهیم را یاد گرفته و این مفاهیم را هر روز در برخورد با محصولات، خدمات، بازارها، مشتریان، کانال‌های توزیع و غیره در ذهن خودآگاه‌تان به یاد بیاورید.

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 1944 در شارلوت تاون کاناداست. او در آغاز زندگی به جز یک ذهن کنجکاو، برتری زیادی نسبت به دیگران نداشت. در مدرسه درس نمی‌خواند و شاگرد ضعیفی بود و در آخر هم ترک تحصیل کرد. سال‌های بسیاری را به انجام کارهای سخت بدنی گذراند و امیدی به آینده خود نداشت.

زمانی که توانش برای انجام کارهای سخت بدنی کم شد، به سراغ فروشندگی رفت. به جاهای بسیاری سر زد و با سود معینی که از فروش کالا به دست می‌آورد، زندگی‏ را می‌‏گذراند. زمان زیادی این کار را انجام داد تا این که یک روز به این فکر فرو رفت که با این همه تلاشی که من می‌کند، چرا دیگران در زندگی از او جلوترند؟

آن زمان بود که کاری را شروع کرد که زندگی‏‌اش را دگرگون کرد. فروشندگان موفق را دید و از آن ها درباره‏‌ی حرفه‌شان سوال کرد. بعد هم به توصیح‌های آن‌ها عمل کرد و فروشش بیشتر شد. آن‌قدر پیشرفت کرد که تبدیل به یک مدیر فروش شد. در کار مدیریت فروش هم از همان روش استفاده کرد تا فهمید کسانی که در مدیریت فروش موفق‌ترند، چه می‏‌کنند و خودش هم همان کارها را انجام داد و به این ترتیب مسیر موفقیتش شکل گرفت.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
مقدمه - فصل 1
۷ دقیقه
فصل 2: چهار موضوع مهم در بازاریابی موفق
۶ دقیقه
فصل 3: سه سوال کلیدی در بازاریابی
۹ دقیقه
فصل 4: بررسی بازار و اطلاعات بازاری
۶ دقیقه
فصل 5: بازاریابی مشتری محور
۸ دقیقه
فصل 6: چرا مردم خرید می‌کنند؟
۱۰ دقیقه
فصل 7: تحلیل رقابت
۸ دقیقه
فصل 8: دستیابی به امتیاز رقابتی
۹ دقیقه
فصل 9: ترکیب بازاریابی
۵ دقیقه
فصل 10: راهکارهایی درباره‌ی جایگاه و محبوبیت
۸ دقیقه
فصل 11: چهار اصل راهبردی بازاریابی
۶ دقیقه
فصل 12: انتخاب میدان برد
۹ دقیقه
فصل 13: اصول نظامی راهکار بازاریابی
۶ دقیقه
فصل 14: راهکارهای بازاریابی برای به عقب راندن رقبا
۵ دقیقه
فصل 15: استراتژی اولین و بیشترین را تمرین کنید
۶ دقیقه
فصل 16: استراتژی جایی که نیستند ضربه را وارد کنید
۳ دقیقه
فصل 17: جایی در بازار برای خود باز کنید
۴ دقیقه
فصل 18: بازاریابی خلاق
۷ دقیقه
فصل 19: روش‌های دیگر
۴ دقیقه
فصل 20: مفهوم مجموعه منابع
۱۰ دقیقه
فصل 21: چهار روش برای تغییر دادن تجارت خود

راهنمای دانلود کتاب صوتی بازاریابی

برای دانلود کتاب صوتی بازاریابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بازاریابی
محمد الماس
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
دست گلتون درد نکنه صدای عالی وروان لذت بردم
Amir . . .
۱۳۹۸/۶/۲۳
نکات ریز و کاربردی بیان شد و به عنوان بیس و پیش زمینه بازاریابی مفید بود ولی به عنوان کتاب مرجع و کامل نباید انتظار داشت
farkhondeh mozaffari
۱۳۹۸/۳/۶
راهکارهای عملی بینظیری داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)