دانلود کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس

کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس نوشته‌ی هنریت کلاوسر، دربردانده‌ی شیوه‌ها و راهکارهایی است که به شما کمک می‌کند موانع نوشتن را از میان بردارید و به منبع خلاق درون‌تان دسترسی پیدا کنید.

کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس (‌Writing on both sides of the brain: breakthrough techniques for people who write) اثری شگفت‌انگیز و الهام‌بخش برای کسانی است که نوشتن را از خود دور کرده‌اند. نوشتن یکی از برجسته‌ترین و بااهمیت‌ترین راه‌های بیان خویشتن است و یکی از مهم‌ترین موانع آن قضاوت کردن درباره خویشتن است.

این کتاب به شما می‌گوید که نوشتن و ویرایش کردن دو کار متفاوت و جدا از هم است که مغز آن‌ها را انجام می‌دهد و بیشتر مشکلاتی که ما برای نوشتن داریم، ناشی از انجام همزمان این دو کار توسط مغز است.

اگر از فکر کردن درمورد نگارش چیزی که باید نوشته بشود، کلافه شده‌اید. اگر گمان می‌کنید ایده‌های درونی خود را سرکوب می‌کنید و بخاطر عدم اعتماد به نفس از نوشتن آن‌ها دست کشیده‌اید. اگر در کار خود ترفیع نگرفته‌اید چون نوشتن لازمه‌ی کار و حرفه‌ی شماست و شما استعداد چندانی در این زمینه ندارید. پس این اثر برای شماست. این کتاب کلید طلایی نوشتن به صورت ساده و روان را همراه با اعتماد به نفس به شما ارائه می‌کند.

هدف این اثر خلق نگرشی تازه نسبت به نوشتن در ذهن و فکر شماست. نگرشی که ابتدا وجه خلاق درون‌تان را رهایی می‌بخشد و به شما کمک می‌کند که بهترین چیزی که تاکنون نوشته‌اید را خلق کنید. سپس مهارت‌ها و فنون ویرایشی را بهبود دهید. این اثر ابزارها و راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد که تا آخر عمرتان از آن‌ها می‌توانید استفاده کنید.

هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) نویسنده‌ی کتاب درخشان نوشتن با دو نیمکره‌ی مغز، مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام کسب کرده است و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس می‌پردازد. او همچنین مدیر منابع نوشتاری است. او کارگاه‌های جذابی در حیطه‌ی غلبه بر استرس و اضطراب از طریق نگارش، خلاقیت و رابطه‌سازی برگزار می‌کند. شرکت‌های بسیاری برای مشاوره به او مراجعه کرده‌اند و بساری از آن‌ها جزء شرکت‌های برجسته و موفق بوده‌اند. او در مراکز بسیاری از قبیل دانشگاه‌ها، و آژانس‌های دولتی سخنرانی کرده است. کلاسر نویسنده کتاب‌های پرطرفدار و مشهوری است و هر ساله دورهمی‌ها، سمینارها و کلاس‌ها و کارگاه‌های بسیاری برای عموم در سراسر دنیا برگزار می‌کند و طرفداران بسیاری دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس می‌شنویم:

من همین‌طور که می‌نویسم، برمی‌گردم و هر چیزی را دوباره می‌خوانم، خط می‌زنم و حذف می‌کنم. این کار انگار تا ابد طول می‌کشد. وقتی کار تمام می‌شود، از نوشته‌ام متنفرم. تصور می‌کنم که جمله‌ی آغازین، از همه مهم‌تر است. این جمله باید توجه خواننده را جلب کند، حال و هوای نوشته را تعیین کند و پایان را پیش بینی کند؛ همه‌اش هم در یک جمله. گاهی چهل و پنج دقیقه تا یک ساعت وقت صرف نوشتن جمله‌ی اول می‌کنم، اما پس از صرف این همه وقت، باز دوستش ندارم. واقعاً دلسردکننده است. چرا نوشتن برای من این قدر طول می‌کشد؟ وقتی صحبت می‌کنم، خیلی خوب این کار را انجام می‌دهم. کاش می‌توانستم به همین راحتی هم بنویسم!

 ۸ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۴۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
معرفی
۳۹ دقیقه
فصل 1: از ترس تا قدرت: کسب مهارت در کلام مکتوب
۳۸ دقیقه
فصل 2: موی سگی که گازتان گرفت
۴۴ دقیقه
فصل 3: مغز راست / مغز چپ یعنی چه؟
۴۰ دقیقه
فصل 4: تاملی در رویابافی روزانه و رویاهای شبانه
۲۷ دقیقه
فصل 5: شاخه‌بندی: راه مغز کامل برای سازمان‌دهی مطالب‌تان
۴۳ دقیقه
فصل 6: طفره‌روی: نه فقط دور آن، بلکه پشت آن
۲۷ دقیقه
فصل 7: یادگیری ابزار وجود، مقابله با منتقد درون - بخش اول
۴۴ دقیقه
فصل 7 - بخش دوم
۴۱ دقیقه
فصل 8: بازنگری: هیولای منتقد به دعوت شما باز می‌گردد - بخش اول
۳۳ دقیقه
فصل 8 - بخش دوم
۳۶ دقیقه
فصل 8 - بخش سوم
۲۰ دقیقه
فصل 9: رفتن به سینما: تجسم خلاق و نوشتن - بخش اول
۳۶ دقیقه
فصل 9 - بخش دوم
۲۹ دقیقه
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس

برای دانلود کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  با هر دو طرف مغزت بنویس

نظرات کتاب صوتی با هر دو طرف مغزت بنویس

Zahra Amini
۱۴۰۰/۱/۲۰
کتاب خوب و مفیدی هست اما خیلی تکرار داره. به نظرم اگه یکم خلاصه وارتر بود بیشتر میشد ارتباط برقرار کرد. کتاب خوب شروع میشه اما در اواسط کتاب خسته کننده میشه. ولی صدای گوینده عالی بود.
Zohre R
۱۳۹۸/۸/۲۹
استفاده از تکنیکهای معرفی شده در کتاب باعث فعال شدن قابلیت نوروپلاسیسیته مغزمیشه. مث حرکات کششی برای مغز میمونه
هما راستین
۱۳۹۹/۴/۴
خیلی عالی ست این کتاب نوشتن را برای ما امکان پذیر و دلپذیر میکنه باید بهش عمل کنیم تا پیشرفت داشته باشیم ممنونم
مشاهد همه نظرات (۱۲)