دانلود کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد

کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد نوشته‌ی پائولا هال، دربردارنده‌ی تکنیک‌ها و شیوه‌های مفیدی برای زوج‌هایی است که می‌خواهند روابط زناشویی خود را ارتقا دهند و به شیوه‌ای سالم و موثر بر چالش‌ها و مشکلات زندگی پیروز شوند.

درباره کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد:

روابط امروزی دیگر همانند زمان‌های گذشته ساده نیستند. با پیچیده‌ شدن موقعیت‌ها و تغییر دغدغه‌ها، روابط نیز گسترده و مبهم‌تر شده‌اند که برای کنترل و مدیریت آن باید از دانش و اطلاعات کافی برخوردار باشید. بهبود تمام روابط به‌ویژه روابط زناشویی، دیگر براساس شانس نیست و دوام آن به مراقبت احتیاج دارد. آیا شخصی وجود دارد که نخواهد روابط زناشویی‌ خود را بهبود بخشد؟ نخواهد کنترل زندگی‌اش را کاملاً به دست بگیرد و آن را وارد مسیر بهتری کند؟

زندگی زناشویی همیشه فرآیندی در حال پیشرفت است و همیشه راهی برای بهبود و ارتقای آن وجود دارد، زیرا در ازدواج دو شخص متفاوت از دو جهان مختلف کنار هم قرار می‌گیرند و می‌خواهند زندگی در صلح و آرامش داشته باشند. بنابراین گفتگو درباره تفاوت‌ها، برگرداندن شور و عشق به رابطه و رفع اختلاف‌ها الزامی است و هر زوجی که دغدغه‌ی زندگی خوب را دارد خود را ملزم به آن‌ها می‌داند.

پائولا هال (Paula Hall) روان‌درمانگر درخشانی در زمینه روابط جنسی و زناشویی است که تاکنون به زوج‌هایی که در روابط خود دچار مشکل شده‌اند و دغدغه‌ اصلی آن‌ها بهتر شدن روابط بوده، کمک کرده است.

در کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد، توصیه‌ها و راهکارهای بسیاری وجود دارد که می‌توانید این اطلاعات را با همسرتان در میان بگذارید و هر دو در کنار هم برای ارتقای زندگی زناشویی خود بکوشید. این کتاب صوتی هم برای زوج‌های تازه‌ای که می‌خواهند روابط خود را به درستی آغاز کنند، مناسب است و هم برای زوج‌هایی که مدت‌هاست با هم ازدواج کرده‌اند و می‌خواهند اوضاع روابط خود را بهبود بخشند.

شنیدن کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمام انسان‌ها در طول زندگی دغدغه بهتر شدن شرایط و موقعیت‌ها را دارند. ازدواج و روابط زناشویی نیز یکی از ارکان مهم زندگی هر انسانی به شمار می‌رود و یک زندگی مشترک موفق یا ناموفق می‌تواند بر روی دیگر جوانب زندگی اشخاص اثر بگذارد؛ بنابراین شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند به شما در شناخت مشکلات کمک کند و راهکارهای مفیدی جهت بهبود روابط‌تان ارائه دهد. پائولا هال در این اثر با زبانی گویا و روان به شما می گوید که تغییرات اساسی از خودتان آغاز می‌شود. اگر خودتان تغییر کنید، شرایط نیز بر وفق مراد شما پیش می‌رود.

در قسمتی از کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد می‌شنویم:

مسئله‌ای که برای یکی توهین آمیز است عین خیال دیگری نیست. روشن است که استثنا هم در این مورد وجود دارد: به ندرت کسی پیدا می‌شود که اگر همسرش بدون اطلاع دو ساعت دیر کرده باشد و دست آخر هم هنر کند و خرید شیر را فراموش کند، به هیچ عنوان ناراحت نشود. اما بسیاری از حرف‌ها و کارهای بی فکرانه واقعا بی فکرانه هستند، و یا اینکه آن‌ها را گفته اید یا انجام داده اید چون «فکر می‌کرده اید» مشکلی ایجاد نمی‌کنند.

بسیاری از زوج‌ها زندگی موفقی دارند چون به این شعار عمل می‌کنند: «با دیگران آن گونه رفتار کن که دوست داری با تو رفتار کنند». اما پیروی از این شعار زمانی کارایی دارد که هردوی شما انتظار داشته باشید یک جور با شما رفتار شود. چنانچه طعنه زدن و دست انداختن در کودکی در خانواده‌ی شما تفریحی بی ضرر بوده باشد احتمالا در بزرگسالی هم به آن واکنش نشان نمی‌دهید و اگر خلق همسرتان به این خاطر تنگ شود تعجب می‌کنید. یا اینکه اگر در خانواده‌ای با تقسیم کار بسیار دقیق بزرگ شده باشید هرگز انتظار نخواهید داشت همسرتان در کارهایتان کمکی به شما بدهد و بالطبع به نظرتان منصفانه نیست او هم از اینکه شما در کارها کمکش نمی‌کنید ناراحت شود. در این موارد هیچ چیز درست یا غلط نیست، بلکه صرفا متفاوت است.

 ۱۸ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۷۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۴۰۰۰ ت - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
برگه تقلب
۵۳ دقیقه
فصل اول: درک اقتصاد عشق
۵۹ دقیقه
فصل دوم: پرداختن به پرسش‌هایی درباره‌ی رابطه
۷۰ دقیقه
فصل سوم: ایجاد قوانین اساسی برای یک رابطه‌ی موفق
۶۲ دقیقه
فصل چهارم: در اولویت قرار دادن رابطه‌ی زناشویی
۵۵ دقیقه
فصل پنجم: یک دنیا کار رمانتیک
۱۰۱ دقیقه
فصل ششم: واجبات روابط جنسی
۵۴ دقیقه
فصل هفتم: بالا کشیدن شعله‌ی روابط جنسی
۶۶ دقیقه
فصل هشتم: تبیین قوانین ارتباط موثر
۵۳ دقیقه
فصل نهم: برطرف کردن اختلاف نظر‌‌ها
۴۶ دقیقه
فصل دهم: شکستن چرخه‌ی جروبحث
۷۷ دقیقه
فصل یازدهم: غلبه بر غرولند‌های روزمره
۸۲ دقیقه
فصل دوازدهم: مدیریت مشکلات بزرگ‌تر
۹۴ دقیقه
فصل سیزدهم: مدیریت تغیرات بزرگ در زندگی
۹۴ دقیقه
فصل چهاردهم: از سر گذراندن خیانت
۶۳ دقیقه
فصل پانزدهم: تشخیص رابطه‌ای که به آخر خط رسیده است
۱۶ دقیقه
فصل شانزدهم: ده راه برای شعله‌ور کردن شهوت
۱۵ دقیقه
فصل هفدهم: ده نکته در زمینه‌ی گفتگو با یکدیگر
۱۹ دقیقه
فصل هجدهم: ده راه برای اجنتاب از بگومگو
۲۱ دقیقه
فصل نوزدهم: ده توقع بزرگ برای زن و شوهر‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد

برای دانلود کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد

نظرات کتاب صوتی بهبود روابط زناشویی به زبان آدمیزاد

محمد مهدی کشاورز
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
کاش زودتر با این کتاب آشنا میشدم مهارت‌های زندگی مثل تخصص در یک کار می‌مونه اگر بلد نباشی دچار مشکل میشی
J. Mohebby
۱۳۹۹/۹/۶
خیلی خوب بحث کرده ولی برای چی درصحبتهایش میگه حفظ کنیم
میلاد مجیدزاده
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
به نظرم گوینده رو باید عوض کنین
مشاهد همه نظرات (۷)
موفقیت در زندگی زناشویی، مجموعه به زبان آدمیزاد، کتاب های دامیز، دامیز، سری کتاب های دامیز، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، روابط زن و مرد، ازدواج موفق، حل مشکلات زناشویی، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، روابط زناشویی، رفع مشکلات زناشویی، کتاب برای بهبود روابط زناشویی، بهترین کتاب برای بهبود روابط زناشویی، کتاب صوتی مهارت های زندگی زناشویی، دانلود کتاب صوتی روابط زناشویی موفق، دانلود فایل صوتی زندگی زناشویی، خرید کتاب بهبود روابط زناشویی، قیمت کتاب بهبود روابط زناشویی، معرفی کتاب بهبود روابط زناشویی، موفقیت در ازدواج، زندگی زناشویی، رفع مشکلات خانواده، مهارت های ازدواج، آموزش مهارت های زندگی، آموزش های خانواده، مشاوره ازدواج، موفقیت در زندگی، راه و رسم زندگی، روابط عاطفی، عشق در زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، کتاب ازدواج موفق، انتخاب همسر، دانستنی های ازدواج، زناشویی، عشق ورزیدن به همسر، آموزش روابط زناشویی، آموزش زناشویی، تشکیل خانواده، روانشناسی ازدواج، ازدواج، همسر داری، راز زندگی موفق زناشویی، مسائل جنسی، مهارت های زندگی، Improving Your Relationship For Dummies، دانلود کتاب های for dummies، دانلود کتاب های for dummies فارسی، For Dummies، Paula Hall