دانلود کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی

کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی نوشته پاتریک ژوسو از مجموعه «به دنبال...»، با نثری روان به روایت زندگی این مرد بزرگ تاریخ، نابغه و چهره‌ی سرشناس عصر رنسانس می‌پردازد و تمام زوایای زندگی او را شرح می‌دهد.

بسیاری لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci) را نقاشی چیره دست می‌دانند غافل از اینکه او فردی با نبوغ فراوان در زمینه‌های معماری، مجسمه‌سازی، نقشه‌کشی، موسیقی‌، مهندسی، ریاضی‌، اختراع، آناتومی، زمین‌شناسی، گیاه‌شناسی و نویسندگی نیز زبردست بود. پاتریک ژوسو (Patrick Jusseaux) در این کتاب صوتی زندگی نقاش و مخترع مشهور عصر رنسانس را به صورت داستان­‌گونه و کوتاه اما کامل روایت می‌کند؛ و تصویری جامع از دوران زندگی او برای مخاطب به تصویر می‌کشد.

سبک خاص داوینچی در انجام‌ کارهایش و همچنین طرح‌های مبتکرانه‌ای که وی از خودروهای پرنده، توپ‌های بخار، هواپیما، ادوات جنگی، ادوات زرهی و... کشیده، او را از جنبه‌ی خلاقیت، در جهان مشهور کرده است. داوینچی در بخشِ هنر و نقاشی نیز اثرهای بسیاری دارد که از مهم‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها تابلوهای مونالیزا، شامِ آخر و مرد ویتورین است. مونالیزا یکی از پرآوازه‌ترین چهره فردی جهان است. شاید بسیاری او را بیشتر یک نقاش یا پیکره‌ساز بشناسند، اما او در نویسندگی هم به همان اندازه ذوق و خلاقیت داشت. یکی از آثار برجسته‌ی او قصه‌ها و افسانه‌ها نام دارد.

با شنیدن کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی (Sur les traces de Leonard De Vinci)، قدم به قدم با او در دوره رنسانس همراه خواهید بود و از تجربه همراه بودن با بخش بزرگ و مهمی از یک شخصیت بخصوص و دوره‌ای بخصوص لذت خواهید برد.

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
فصل اول: نوآموزی در فلورانس
۱۵ دقیقه
فصل دوم: نوجوانی شیطان
۱۴ دقیقه
فصل سوم: سال‌های از دست رفته
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: در راه میلان
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: هنرمندی سرسخت
۱۴ دقیقه
فصل ششم: بلندپروازی‌های نافرجام
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: ایام جنگ
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: چشم و همچشمی‌ها
۱۳ دقیقه
فصل نهم: بداقبالی
۱۷ دقیقه
فصل دهم: دارد دیر می‌شود
 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال لئوناردو داوینچی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال لئوناردو داوینچی
حسنیه سلطانی
۱۳۹۸/۵/۹
جالب بود.ولی کامل نبود. به یکی از مهم ترین و بحث برانگیز ترین قسمت های زندگی داوینچی که راز و رمز مستتر در تابلوهاش هست اصلا اشاره نشده.
abbas golipour
۱۳۹۸/۴/۹
بسیار عالی، امیدوارم تعدتد این گونه کتابها مخصوصا که صوتی باشن بیشر بشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)