دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده اثر شون لنگ، اثری جذاب و شنیدنی است که جنگ ابرقدرت‌های جهان، آمریکا و روسیه پس از جنگ جهانی را روایت می‌کند.

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم (Twentieth century history) از مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies)، شما را به سفری جذاب و شنیدنی به یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخ جهان می‌برد و با انسان‌ها، مکان‌ها، دولتمردان و حوادثی آشنا می‌کند که جهان امروز را ساخته‌اند. این اثر اطلاعات مفیدی درباره‌ی جنگ‌های جهانی، نظم نوین جهان، راه یافتن بشر به فضا و پیشرفت‌های بزرگ علمی و فناوری به مخاطبانی که علاقمند به تاریخ جهان و علوم سیاسی هستند، ارائه می‌کند.

شون لنگ (sean Lang) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که چه افرادی، چه زمانی و در چه مکانی تاریخ جهان را در قرن گذشته رقم زده‌اند و اطلاعاتی مهمی درباره‌ی این قرن به شما می‌دهد. اینکه جنگ‌ها در قرن 20 چرا شروع شدند، چگونه تمام شدند و بر جهان کنونی چه تاثیراتی گذاشتند، تأثیرگذارترین جریان‌های فکری و جنبش‌های قرن پیشین کدام بوده‌اند و سرنوشت‌شان چه شده است و چه پیشرفت‌هایی در دانش و فناوری بشر قرن 20 وجود داشت که توانسته این قرن را با قرون پیش از خود متفاوت‌تر کند.

این اثر یکی از درخشان‌ترین کتبی است که درباره‌ی تاریخ عمومی جهان در قرن 20 به نگارش درآمده. موضوعات بسیار مهمی از قبیل: امپریالیسم و استعمارزدایی، فرهنگ همگانی، قوم‌گرایی و نژادپرستی ابتدایی و حرکت جامعه جهانی به سوی مبارزه با آپارتاید و عزم بین‌المللی برای برابری نژادی در جهان نو، گسترش عظیم کمونیسم و زوال این تفکر، فمنیسم و موضوع زنان و حقوق زنان، جنبش‌های زنان و حرکت تاریخ به سوی برابری جنسیتی، پررنگ شدن نقش ورزش در تعاملات بین‌ نژادی و نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر، ارتباطات بین‌الملل، اکتشافات مهیج و تغییرات سریع جمعیتی، صنعت و تجارت و گردش سریع پول، فناوری نوین و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز تکنولوژی، مکانیزه شدن کشاورزیِ سنتی، در این کتاب بیان شده است.

 ۸ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۴۸۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش سوم: جهان تقسیم شده: 1945 تا 1989 - فصل دهم: سرد مثل یخ! جنگ سرد - قسمت اول
۳۶ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۳۴ دقیقه
فصل یازدهم: نگذار خورشید من غروب کند: پایان امپراطوری‌ها - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل دوازدهم: نسیم تغییرات در آفریقا - قسمت اول
۳۹ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
۴۷ دقیقه
فصل سیزدهم: پیش به سوی جمهوری‌های موز: آمریکای لاتین - قسمت اول
۴۴ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۴۰ دقیقه
فصل چهاردهم: ببرهای آسیا - قسمت اول
۳۹ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
فصل پانزدهم: دیسنی لند: آمریکای پس از جنگ - قسمت اول
۳۷ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل شانزدهم: سرخ در برابر سرخ: روسیه و چین - قسمت اول
۳۶ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده

برای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تاریخ قرن بیستم - بخش سوم: جهان تقسیم شده
Arya Parezad
۱۳۹۸/۴/۱۶
تاریخ همیشه جالب بوده وهیچ گاه لذتش را از دست نخواهد داد ما قرن بیستم بودیم کی به اینچنین روزی فکرمیکرد که حوادث ان زمان الان به تاریخ پیوستند من پنج ستاره برای زحمات شما وگویندگی استادانه
محمدرضا عبدالهی
۱۳۹۸/۴/۹
وای عالی 😍😍😍
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)