دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجسم خلاق

شاکتی گواین در کتاب صوتی تجسم خلاق، به شما می‌آموزد که چگونه از قوه تخیل خود و عباراتی تاکیدی استفاده کنید تا شاهد تحولات مثبت در زندگی خود باشید. در واقع نویسنده در این اثر پرفروش، با کمک تمرین‌هایی شما را به یک رشد درونی می‌رساند تا هر زمینه‌ای به موفقیت و شادکامی برسید.

درباره کتاب صوتی تجسم خلاق:

برای آنکه به رشد شخصی برسید باید تمرین‌ها و مراقبه‌هایی را انجام دهید. این کار نیز به تنهایی صورت نمی‌گیرد و نیاز است که به منبعی خوب دسترسی داشته باشید تا روند یادگیری‌تان مناسب باشد. کتاب صوتی تجسم خلاق (Creative Visualization‏) یکی از آثاری است که در این مسیر شما را همراهی می‌کند.

مفهوم تجسم خلاق به این معناست که باید به گونه‌ای از تصاویر و تخیلات ذهنی خود استفاده کنید که تغییراتی مثبت در زندگی‌تان ایجاد کند. در حقیقت هر لحظه تجسم خلاق در زندگی روزمره‌تان به کار برده می‌شود؛ چرا که این روش همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید و موضوعی تازه نیست.

شما با استفاده از این راهنما می‌توانید قوه تخیل‌تان را قوی‌‌تر کنید و چیزی را تصور کنید که واقعا می‌خواهید آن را داشته باشید. همچنین در کنار خواستن آرزوهایتان، باید الگو و انرژی‌های منفی را از ذهن‌تان پاک کنید تا بتوانید به عزت نفس، انرژی بالا، آرامش عمیق و اعتماد به نفس برسید.

با شنیدن کتاب صوتی تجسم خلاق و عمل به راهکارهایش، می‌توانید در زمینه‌های مالی، هنری، ورزشی، سلامتی و روابط زندگی‌تان به موفقیت برسید. این کتاب تاکنون بیش از شش میلیون نسخه در جهان فروش داشته و به همه مخاطبان خود آموخته که بتوانند بر زندگی شخصی خود تسلط کافی داشته باشند.

البته یادتان نرود که این کتاب زندگی شما را یک شبه عوض نمی‌کند؛ یا با نشستن در خانه و تجسم خودتان در یک زندگی رویایی، شرایط‌تان به سرعت متحول نمی‌شود. تغییر در روند زندگی‌تان نیازمند زمان است و این اثر آرام آرام شما را آماده می‌کند تا در مسیر آرزوهایتان قدم بردارید.

شاکتی گواین را بیشتر بشناسیم:

شاکتی گواین (Shakti Gawain) یکی از نویسندگان توسعه شخصی و انگیزشی به شمار می‌رود که تاکنون کتاب‌هایش بیش از 10 میلیون نسخه فروش رفته و به 30 زبان دنیا نیز ترجمه شده‌ است.

او در اواسط دهه 1970 میلادی در رشته هنرهای زیبا و رقص از دانشگاه کالیفرنیا فارغ التحصیل شد. در حال حاضر بهترین و شناخته شده‌ترین اثر او کتاب تجسم خلاق است که با گذشت 40 سال از نگارش آن، همچنان پرفروش به حساب می‌‌آید.

گواین به عنوان نویسنده و معلم، در بیست و پنج سال گذشته از طریق سمینارها و کتاب‌هایش به هزاران نفر در ایجاد آگاهی، تعادل و یکپارچگی درون‌شان کمک کرده و به شهرتی جهانی رسیده است.

همچنین شاکتی دوستدار محیط زیست است و اعتقاد دارد که با آگاهی بیشتر نسبت به زندگی روزمره، می‌توانیم یاد بگیریم که در سیاره خود با تعادل زندگی کنیم.

کتاب صوتی تجسم خلاق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید به توسعه و رشد شخصی برسید و نیاز به راهنمایی دارید که مسیر را برایتان روشن‌تر کند، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی تجسم خلاق می‌شنویم:

مهم‌ترین عوامل تجسم خلاق، جملات تاکیدی هستند؛ تاکید کردن به معنای استوار و محکم کردن است. یک عبارت تاکیدی جمله‌ای مثبت و قوی است که پیشاپیش از وقوع آن امر خبر می‌دهد. شیوه‌ی محکم و استوار کردن آن چیزی است که تصورش را می‌کنید.

اکثر ما از حقیقت گفت‌وگوی درونی مداوم و جاری در ذهن‌مان مطلع هستیم. ذهن ما مدام در حال تحلیل و بررسی مسائل با خودش است و درباره زندگی، عالم وجود، احساسات، مشکلات و اطرافیان تفسیری بی‌پایان دارد.

کلمات و نیاتی که در ذهن‌مان جریان دارد، بسیار مهم و قابل توجه هستند. با اینکه اغلب به طور غریزی از روند افکارمان مطلع نیستیم اما تحلیل ذهن‌مان براساس تجربه‌مان از واقعیت است. تفسیر ذهنی احساسات و برداشت‌های ما بر روی زندگی‌مان تاثیر می‌گذارد و به آن رنگ و بو می‌بخشد و همین اشکال فکری هستند که درنهایت وقایع زندگی ما را جذب می‌کنند و می‌آفرینند.

 ۵ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۳۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۶ دقیقه
مقدمه ناشر
۵ دقیقه
مقدمه‌ای برای چاپ مجدد
۳ دقیقه
نامه‌ای برای شنوندگان
۱۸ دقیقه
بخش اول: اصول تجسم خلاق
۱۶ دقیقه
تمرین ساده تجسم خلاق
۹ دقیقه
چهار مرحله اساسی برای تجسم خلاق موثر است
۱۷ دقیقه
عبارات تاکیدی
۸ دقیقه
یک تناقض معنوی
۱۳ دقیقه
بخش دوم: کاربرد تجسم خلاق
۱۵ دقیقه
اتصال با ضمیر برتر
۱۱ دقیقه
موفقیت
۱۲ دقیقه
پذیرفتن خیر و صلاح خود
۹ دقیقه
ریزش و تراوش
۱۷ دقیقه
شفا دادن
۹ دقیقه
بخش سوم: مدیتیشن و عبارات تاکیدی
۱۲ دقیقه
آفرینش خلوتگاه خود
۱۵ دقیقه
مدیتیشن شفابخش
۲۰ دقیقه
نیایش
۹ دقیقه
بخش چهارم: تکنیک‌های خاص
۲۰ دقیقه
شفاف سازی یا پالایش
۵ دقیقه
نوشتن عبارات تاکیدی
۱۸ دقیقه
تعیین هدف
۱۴ دقیقه
صحنه دلخواه
۱۲ دقیقه
سلامتی و زیبایی
۱۴ دقیقه
تجسم خلاق به صورت گروهی
۷ دقیقه
بخش پنجم: خلاق زیستن

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق

برای دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجسم خلاق

نظرات کتاب صوتی تجسم خلاق

الناز حامد صابری
۱۴۰۰/۱/۲
کتاب در رابطه با قدرت تجسم ذهن هست و بیشتر به مفاهیم تئوری میپردازد. کتاب بیشتر دانشی است تا مهارتی. ولی من خوشم اومد و راضی‌ام از گوش کردن بهش. توصیه میکنم تهیه کنید. هر چه بکارید همان را درو میکنید🌱
علیرضا نوروزی
۱۴۰۰/۱/۶
واقعیت... گروهی اعتقاد نسبت به.... اما حقیقت!!! چه کسی ادعای رسیدن به حقیقت را میکنم...
سجاد گلمکانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
عالی و مفید و پرمحتوا بودمتشکرم
مشاهد همه نظرات (۸)