دانلود کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی

کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی اثر دارن هاردی، شما را برای یک سفر هیجان‌انگیز بر قطار کارآفرینی آماده می‌کند و شیوه‌های مفیدی جهت موفقیت در کسب و کار ارائه می‌دهد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی (The Entrepreneur Roller Coaster) در سال 2015 در آمریکا منتشر شد و پس از مدت زمان کمی به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در حیطه‌ی کارآفرینی و کسب و کار تبدیل شد. هم‌چنین توسط نشریه‌های بسیار ارزشمند و مهمی مانند نیویورک تایمز به عنوان بهترین و درخشان‌ترین کتاب‌های این زمینه در سال‌های اخیر معرفی شد.

دارن هاردی (ِDarren Hardy) در این اثر ابتدا دلایلی که باعث به وجود آمدن شکست در کسب و کارها می‌شود را بیان می‌کند و سپس راه‌های عملی و کاربردی برای عبور از این شکست‌ها ارائه می‌کند. پس از شنیدن این اثر درمی‌یابیم که موضوعاتی از قبیل ثروت و سرمایه، محل کسب و کار، اعتبار شخصی، مدیریت و رقبا هیچ ارتباطی با پیروزی در کسب و کار ندارد. او عقیده دارد که دلایل شکست ماهیت خارجی ندارد و از درون فرد کارآفرین سرچشمه می‌گیرد.

این کتاب صوتی آموزش‌های کاربردی و مفیدی به شما منتقل می‌کند و تمامی فاکتورهای مؤثر در شکست 66 درصدی کسب و کارها را مانند مین‌های جنگی خنثی می‌کند. آموزش‌هایی از قبیل از بین بردن ترس از آینده، شک و تردید و رهایی از تجربیات و آموزه‌های تلخ گذشته، توسعه مهارت‌های فردی، انگیزه و...

اگر در رویاها و ذهن خود کسب وکاری برای خود دارید، اما از ناشناخته‌ها و مسیر پرفراز و نشیب آن می‌ترسید و نمی‌دانید چه چیزهایی در انتظار شماست و برای روبه‌رو شدن با آن‌ها باید چه کاری انجام دهید. اگر به عنوان یک کارآفرین مشغول به فعالیت هستید اما می‌خواهید مطمئن شوید که در راه درست موفقیت قدم بر می‌دارید. این کتاب برای شماست و برای همه کسانی است که رویای رسیدن به تجارتی شخصی را در سر می‌پرورانند.

دارن هاردی مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد. دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

در قسمتی از کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی می‌شنویم:

از کنار هر یک از ترن‌های هوایی در هر یک از شهربازی‌های جهان که عبور کنید کافی است به چپ یا راست صف سر بچرخانید تا با چنین صحنه‌ای مواجه شوید: کودکی نگران که پشتش را به یک تخته مدرج چسبانده است. هر یک از خطوطی که روی این تخته کشیده شده‌اند یک اینچ را نشان می‌دهند و در میان آن‌ها یک خط از همه مهم‌تر است: خطی که حداقل قد لازم برای سوار شدن را مشخص می‌کند.

بچه‌ها برای اینکه قدشان به آن خط برسد هر کاری می‌کنند: صاف می‌ایستند. نفسشان را حبس می‌کنند. توی کفششان روزنامه می‌گذارند. موهایشان را پُف می‌دهند. هر کاری می‌کنند تا شاید نیم اینچ به قد آن‌ها اضافه شود. کشیده و پُف کرده منتظر رای نهایی می‌ماند، آیا قدش به اندازه لازم رسیده است؟ آیا بدنش می‌تواند از پیچ و خم‌ها و سقوط‌ها و صعودهایی که باعث ایجاد جیغ‌های پشت‌سرش شده‌اند جان سالم به در برد؟ آیا سوار ترن شدن برای او امن است؟

راستش را بخواهید سفر کارآفرینی شما نیز دقیقاً در همین نقطه شروع می‌شود، در همان لحظه پیش از شیرجه زدن، وقتی که دارید با نگرانی به این فکر می‌کنید که آیا از این سفر جان به در خواهید برد یا خیر؛ و گرچه احتمالاً هیچ مسئولی آنجا نخواهد بود که اگر قدتان نرسید شما را راه ندهد، ولی باز هم ملزوماتی برای سوار شدن وجود دارد. ولی آنچه برای ورود به این سفر پرهیجان لازم است، قد بلند نیست. عشق است.

فرانکلین پی. جونز درست گفته: «عشق چیزی است که به حرکت در این جهان ارزش می‌دهد». عشق چنان عنصری حیاتی است که اگر عاشق این مسیر نیستید، بهتر است اصلاً سوار نشوید. ستارگان موسیقی راک این موضوع را می‌دانند. بزرگان تجارت این موضوع را می‌دانند. همه افراد موفقی که تا به حال در رسانه‌ها، روی صحنه، یا در لوح فشرده همراه مجله Success با آن‌ها مصاحبه شده است نیز این را می‌دانند: اولین و مهم‌ترین عامل برای ایجاد کسب‌وکاری موفق این است که عاشق آن باشید. ولی دلیل اهمیت بالای عشق چیست؟ و چطور می‌شود پیدایش کرد؟ سفر از اینجا آغاز می‌شود. اولین و مهمترین عاملی که برای ایجاد کسب‌وکار موفق نیاز دارید یک چیز است: عاشق آن باشید.

 ۸ ساعت و ۵۴ دقیقه، ۴۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
مقدمه: باجه بلیت‌فروشی: سوار شویم یا نه؟!
۶۹ دقیقه
فصل اول: حداقل قد لازم برای سوار شدن
۵۷ دقیقه
فصل دوم: کمربند ایمنی خود را ببندید
۸۲ دقیقه
فصل سوم: سوخت موتور
۶۷ دقیقه
فصل چهارم: پر کردن صندلی‌های خالی
۶۵ دقیقه
فصل پنجم: سواری در صندلی جلو
۶۶ دقیقه
فصل ششم: سرعت دادن به کارها
۴۳ دقیقه
فصل هفتم: دست‌ها بالا
۵۳ دقیقه
فصل هشتم: به دوربین لبخند بزنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی

برای دانلود کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترن هوایی کارآفرینی

نظرات کتاب صوتی ترن هوایی کارآفرینی

حبیب لعل کامیابی
۱۳۹۸/۷/۱۷
آدم رو واقعا متحول میکنه این یه جادوی کسب ثروت است با کتابهای که از دارن هاردی خوندم فهمیدم ما خودمون خدای هستیم که هر چیزی که فکرش رو بکنی و یا در رویا داشته باشی رو میتونی به دست بیاری ما خودمون خالق تمام چیزهای هستیم که نیاز داریم ولی همه این رو نمیدونن ثروت و قدرت و موفقیت در اختیار عده خواصی و نیست در اختیار تمام انسانهاست فقط باید بخواهی داشته باشی خداوند خواست و انجام شد انسان خواست و انجام شد کمی ایمان داشتن به خود خدایمان ما رو به انجام هر کار غیرممکن قادر میسازد ایمان مثل روز تولدت که انتظار بهترین‌ها رو داری باید هر روز تولدت باشد تا هر روز بهترینها رو داشته باشی وقتی اشرف مخلوقات هستیم یعنی اشرف قدرت یعنی اشرف ثروت یعنی اشرف مهربانی یعنی اشرف بخشندگی یعنی اشرف هر چیزی که فکرش را بکنی
M. Saidi
۱۳۹۹/۳/۲
این کتاب رو بسیار دوست داشتم و چندین مرتبه اون رو گوش کردم، کتاب ارزشمندی برای افرادی هست که می‌خواهند تغییری در حوزه کسب و کارشان ایجاد کنند. چون درن هاردی در جایگاهی هست که دلایل موفقیت انسان‌های بسیاری رو بررسی کرده بهتر از هرکس دیگری می‌تونه راهنمای موفقیت شغلی باشه. صدای گوینده هم خوب بود، و و فراز نشیب احساس داشت. اگر تازه با «درن هاردی» آشنا شدید پیشنهاد می‌کنم اول کتاب اثر مرکب رو از این نویسنده بخونید.
علیرضا عسگری
۱۳۹۸/۱۱/۳
اثر مرکب زندگی منو تغییر داد و این ترن هوایی به این تغییر داره مسیر میده...
دارن هاردی اوعجوبه است
با تشکر از جناب آقای ارشیا شریعتی (گوینده) با این لحن بیان شیوا
مشکلی که بنظرم آمد مدت زمان طولانی سکشن‌ها هست
امیدوارم در نسخه‌های آتی هر فصل به دو یا بیشتر تقسیم گردد
هم به لحاظ حجم دانلود و سرعت هم از لحاظ اینکه گاها دست بخوره فایل بره اول سخت میشه فهمید تا کجا شنیده بودی
مشاهد همه نظرات (۱۰۵)