دانلود کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی نوشته‌ی برایان تریسی، راهکارها و شیوه‌های مفیدی به شما ارائه می‌کند تا به کمک آن‌ها اختیارات خود را به دیگران واگذار کنید، توانایی خود را چندین برابر نمایید و در جهت پیشرفت سازمان یا شرکت خود گام بردارید.

درباره‌ی کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی:

کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی (Delegation & supervision)، درباره‌ی واگذار کردن کارها به عهده‌ی دیگر کارمندان است که یکی از مهارت‌های مهم و کاربردی مدیران مؤثر به حساب می‌آید. بدون برخورداری از توانایی تفویض کارآمد، نمی‌توانید استعداد ذاتی خود را به سان یک مدیر نشان دهید. در این کتاب صوتی، مجموعه‌ای از روش‌های کلیدی را یاد می‌گیرید که شما را به یک واگذار کننده‌ی درخشان تبدیل می‌کند. هر یک از این شیوه‌ها، راهکارها و استراتژی‌ها طی سال‌های بسیاری تست، تأیید و تضمین شده‌اند.

بسیاری از مدیران و رهبران سازمان‌ها به سختی کارها را به عهده‌ی دیگر افراد می‌گذارند. آن‌ها اغلب هیچ اشتیاقی به این کار ندارند یا انجام آن را به تاخیر می‌اندازند و در نهایت نیز فرصت‌های پیشرفت و موفقیت‌شان را محدود می‌کنند. مدیران وظایف و کارهای فراوانی دارند که باید شخصاً آن‌ها را انجام دهند و در نتیجه نمی‌توانند همکاری جامع و مفیدی با دیگر سازمان‌ها نیز داشته باشند. مدیریت به بیان ساده به معنی «کسب نتیجه از طریق دیگران» است.

واگذار کردن کارها امری است که برای مدیران و سازمان، فواید و مزایای بسیاری دارد. تفویض این امکان را در اختیار شما می‌گذارد تا در زمینه‌ی کاری‌ خودتان آنچه را که می‌توانید انجام دهید را به آنچه که می‌توانید کنترل یا مدیریت کنید، تبدیل نمایید که این کار موجب می‌شود کیفیت و کمیت نتایج ارتقا یابد. همچنین به شما کمک می‌کند تا توانایی و لیاقت اشخاص زیردست خود را شناسایی کنید و یا ارتقا دهید و استعدادهای انسانی را شکوفا کنید.

بسیاری از مدیران هیچ آموزشی درباره‌ی واگذاری کارها ندیده‌اند، به همین دلیل در هر بار واگذاری رفتار تازه‌ای می‌آموزند، نخست احساس ناشی‌گری می‌کنند. اما آن‌ها ‌هر چه بیشتر این کار را تمرین کنند، برای‌شان ساده‌تر می‌شود.

برایان تریسی (Brian Tracy) در این اثر مطالب مفیدی هم‌چون سه خصوصیت برترین مدیران، هفت راهکار واگذاری کارآمد، آشنایی یا چهار تیپ شخصیتی، دوری از واگذاری معکوس و چندین نکته‌ی مهم و موثر دیگر به شما می‌آموزد.

شنیدن کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمام مدیران سازمان‌ها و کسب وکارهای کوچک و بزرگ، پیشنهاد می‌شود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف و سخنرانی برجسته در حوزه‌ی موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

برایان تریسی به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل نموده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته که اغلب آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز به همراه داشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی می‌شنویم:

به عنوان یک مدیر وظیفه دارید در پرورش نیروی انسانی تحت نظر خود بکوشید. شما مسئولیت دارید که از کارکنان خود مراقبت کنید و برای رشد و اعتلای آن‌ها تلاش کنید. تنها نیروی انسانی است که می توان بر ارزش او افزود. کامپیوترها و سایر تجهیزات مستهلک می شوند و پس از مدتی فایده ای از آن‌ها متصور نیست. اما منابع انسانی می توانند با گذشت زمان ارزشمندتر شوند و این بستگی به این دارد که چگونه مدیریت شوند و چگونه از آن‌ها بهره‌برداری به عمل آید.

 ۲ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۱۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
ارزشمندترین منبع خود را بست و گسترش دهید
۸ دقیقه
از استوره‌های مانع تفویض اختیار کردن اجتناب ورزید
۷ دقیقه
نقطه‌ی شروع تفویض اختیار
۱۰ دقیقه
الگوی کارخانه‌ای مدیریت
۹ دقیقه
زمینه‌های تعیین کننده‌ی اصلی نتایج خود را مشخص کنید
۹ دقیقه
معیارهای عملکرد عالی را مشخص کنید
۹ دقیقه
مدیریت بر اساس هدف‌ها
۹ دقیقه
سه کیفیت روسای برتر
۹ دقیقه
هفت اقدام مهم در تفویض اختیار موثر
۵ دقیقه
مدیریت بر اساس استثنا
۷ دقیقه
خود را یک معلم در نظر بگیرید
۵ دقیقه
به کارکنان خود اعتماد به نفس بدهید
۹ دقیقه
تصمیم گیری را واگذار کنید
۳ دقیقه
آنچه را انتظار دارید وارسی کنید
۷ دقیقه
کارکنان خود را با بازخوردهای منظم کارآمد سازید
۷ دقیقه
پیوسته به کارکنانتان انگیزه بدهید
۴ دقیقه
رهبری موقعیتی را اعمال کنید
۸ دقیقه
گونه‌های شخصیتی چهارگانه را شناسایی کنید
۵ دقیقه
سه سبک رهبری
۷ دقیقه
از تفویض اختیار معکوس خودداری ورزید
۵ دقیقه
۵ اقدام مهم برای افزودن بر اثر بخشی مدیریت

راهنمای دانلود کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

برای دانلود کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

نظرات کتاب صوتی تفویض اختیار، نظارت و سرپرستی

علیرضا اسحقیان
۱۳۹۹/۷/۲۹
کتاب مفید و جامعی بود من فکر میکنم برای اون دسته از افراد که میخواهند کنترل کار بهتر و بیشتر در دست داشته باشن عالی باشه و همچنین اون دسته از افرادی که قصد دارن یه کم خودشونو بازنشست کنن هم راه حل‌های و راه کاری خوبی داره ممنون
وحید م
۱۳۹۹/۶/۳۰
مطالب ساده و در عین حال موثر و قابل توجه برای سرپرستی استخدام و مدیریت
سید میثم موسوی
۱۴۰۰/۱/۲۰
بسیار عالی کلا برایان تریسی عالیه
مشاهد همه نظرات (۳)
مدیریت سازمان، مهارت های رهبری، روش های مدیریتی، مدیریت کارکنان، مدیریت کارمندان، استراتژی مدیریت، کتاب تفویض اختیار برنامه ای برای ارتقای کارکنان و افزایش بهره وری، کتاب صوتی تفویض اختیار برنامه ای برای ارتقای کارکنان و افزایش بهره وری، کتاب مدیریت و واگذاری کارها، کتاب صوتی مدیریت و واگذاری کارها، خرید کتاب مدیریت و واگذاری کارها، معرفی کتاب مدیریت و واگذاری کارها، فایل صوتی کتاب مدیریت و واگذاری کارها، قیمت کتاب تفویض اختیار نظارت و سرپرستی، خرید کتاب تفویض اختیار نظارت و سرپرستی، معرفی کتاب تفویض اختیار نظارت و سرپرستی، فایل صوتی کتاب تفویض اختیار نظارت و سرپرستی، دانلود کتاب های برایان تریسی، مزایای تفویض اختیار، معنی تفویض اختیار، اصول تفویض اختیار، مدیریت سازمانی، مدیریت درون سازمانی، رهبری در سازمان، عوامل موثر بر بهره وری سازمانی، بهره وری سازمانی، راه های افزایش بهره وری، توانمندسازی منابع انسانی، روشهای توانمندسازی کارکنان، توانمندسازی کارکنان و تحول سازمانی، توسعه کارکنان، رهبری کارکنان، توانایی های مدیریتی، تفویض اختیار، برنامه ای برای ارتقای کارکنان و افزایش بهره وری، افزایش فرصت های پیشرفت با واگذاری کارها به دیگران، Delegation and Supervision، Brian Tracy، Delegation