دانلود کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

با شنیدن کتاب صوتی مشهور و پرفروش تو همانی هستی که می‌اندیشی نوشته‌ی جیمز آلن، به میزان اثرگذاری تفکرات و تصوراتتان در شکل‌گیری شخصیت خود پی خواهید برد. این اثر در حدود 100 سال در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار داشت.

درباره‌ی کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی:

جیمز آلن (James Allen) با نوشتن کتاب تو همانی هستی که می‌اندیشی (As a Man Thinketh) قصد داشته تا زنان و مردان را به کشف خود و درک این حقیقت که خودشان خالق خویش‌اند تشویق و ترغیب کند. آفریننده‌ی اصلی لایه درونی شخصیت و لایه بیرونی شرایط ذهن انسان است و اگر شخصی تا به امروز زندگی‌اش را در درد و رنج و غفلت گذرانده، احتمالاً بعد از شنیدن این کتاب به شادی و آگاهی می‌رسد.

«تو همانی که می‌اندیشی» این واژگان قصار، نه تنها همه‌ی‌ وجود انسان را دربرمی‌گیرد، بلکه به قدری کامل است که تمام شرایط و اتفاقات زندگی آدمی را نیز شامل می‌شود. انسان به معنای واقعی حاصل اندیشه‌های خود است و شخصیتش مجموعه‌ی کاملی از همه‌ی تفکرات و اندیشه‌های اوست.

هر کردار و رفتار بشر، از دانه‌های نهان در اندیشه‌اش برگرفته شده است و بدون آن‌ها توانایی بروز ندارد. درست همچون گیاهی که از دانه به وجود می‌آید. این موضوع، هم به بخش عمل‌های ذاتی و هم به آن‌هایی که سنجیده به شمار می‌روند مربوط است، مانند کارهایی که حساب شده انجام می‌شوند.

قانون جهانی جذب، فارغ از مسیری که برای تفکر برمی‌گزینید از شما دستور می‌گیرد. جسم آدمی در بند ذهن او اسیر است و از آن پیروی می‌کند، چه اندیشه‌ها آگاهانه انتخاب و چه ناخودآگاه بازگو شده باشند. تراوش افکار غیراخلاقی در ذهن، بدن را بسیار سریع به ناخوشی و تباهی می‌کشاند. بدن با افکار زیبا و شاد، به جوانی و زیبایی می‌نشیند. ذهن آدمی همچون باغی است که می‌تواند هوشمندانه پرورش داده شود یا رها گردد، اما چه بپرورد و چه به آن توجهی نشود، خواه ناخواه به بار می‌نشیند. اگر دانه‌ی مفیدی در آن کاشته نشود علف‌های هرز همه‌ی باغ را دربرمی‌گیرد و هر روز بیشتر می‌شود.

در کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی این نکته بیان می‌شود که شما حاصل تفکری هستید که در ذهن خود پرورش می‌دهید. اگر اندیشه‌ی انسان شیطانی باشد، نتیجه‌ی آن چیزی جز درد و عذاب نخواهد بود، درست به همان شکل که ارابه از پسِ گاو می‌آید، اندیشه‌ی انسان نیز اگر پاک و ناب باشد، خوشبختی و سعادت همانند سایه به دنبالش خواهد رفت.

به عقیده‌ی بعضی از صاحب‌نظران، این کتاب را می‌توان سنگ بنای جنبش خودیاری و تفکر نوین به حساب آورد. همچنین این اثر الهام‌بخش استادان و نویسندگان موفقیت بسیاری همانند نورمن وینسنت پیل، ارل نایتینگل، دنیس ویتلی و جان مکسول بوده است. جیم ران این اثر را در لیست 20 کتابی قرار داده که هر شخصی حتماً باید آن را در زندگی‌اش بشنود.

کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید تغییری درون خود و شرایط و موقعیت‌تان ایجاد کنید و به رویاهایی که در سر دارید دست یابید این کتاب را از دست ندهید.

با جیمز آلن بیشتر آشنا شویم:

جیمز آلن در 28 نوامبر سال 1865 در شهر لستر انگلستان زاده شد. او در یک خانواده‌ی چهار نفره از طبقه‌ی فرودست جامعه زندگی می‌کرد و دو برادر کوچک‌تر از خود داشت. 15 ساله بود که پدرش مورد حمله قرار گرفت و به قتل رسید و آلن ناچار شد تحصیلاتش را برای تأمین مخارج خانواده رها کند.

او تا سال 1902 در مؤسسات تولیدی و تجاری مختلف به حرفه‌ی منشی‌گری مشغول بود. آلن که تحت تأثیر آثار تولستوی قرار داشت، در 38 سالگی همراه همسر و دخترش به یک ویلای کوچک در شهر ایلفراکامب رفت و شروع به نویسندگی کرد.

پس از 9 سال، او 19 عنوان کتاب را به ثبت رساند و به کمک همسرش مجله‌ی فلسفی پرتو خرد را چاپ کرد. محتوای اغلب آثار آلن، بهره‌گیری از نیروی فکر برای توسعه‌ی شخصیت و بهبود شرایط زندگی است.

جیمز آلن با انتشار دوره‌ی «انسان اندیشه است» در بین مردم به شهرت و محبوبیت رسید. این دوره به مدت 55 دقیقه توسط معاون او ضبط و به صورت صوتی منتشر شد. به جرأت می‌توان گفت این دوره همچنان یکی از بهترین دوره‌ها در زمینه‌ی قانون جذب است.

در بخشی از کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی می‌شنویم:

شما همانی می‌شوید که به آن فکر می‌کنید، شما براساس همان چیزی که هستید عمل می‌کنید. شما همان چیزی را جذب می‌کنید که منطبق با عمل شماست.

هر چیزی را که به آن دست پیدا کردید یا از دست یافتن به آن بازماندید نتیجه‌ی افکار خودتان است. نقاط قوت و ضعف شما، فضایل و معایب شما همگی متعلق به خودتان است. آن‌ها توسط دیگران و یا شرایط به شما تحمیل نمی‌شوند، فقط شما می‌توانید خودتان را بهبود ببخشید.

سعادت و رنج شما از درونتان است. تنها شما می‌توانید حال خودتان و حالت خودتان را تغییر بدهید. شما همان چیزی هستید که به آن فکر می‌کنید. همان چیزی خواهید بود که به اندیشیدن آن ادامه می‌دهید. یک فرد قوی نمی‌تواند به فرد ضعیفی کمک کند. مگر اینکه آن‌ها کمک بخواهند، حتی در آن هنگام نیز فرد ضعیف باید کار کند تا قوی‌تر شود. با تلاش‌هایتان باید ویژگی‌هایی را که در دیگران تحسین می‌کنید در خودتان پرورش بدهید.

در طول تاریخ عموماً گفته می‌شود بسیاری از مردم تحت ستم هستند زیرا اقلیتی بر آن‌ها فرمانروایی می‌کنند، بنابراین باید از رهبران متنفر باشید. اگر این دیدگاه را معکوس کنید چه؟ رهبران خوب نایاب هستند زیرا اکثر مردم تنها پیرو آن‌ها هستند. بیایید فکر کردن را متوقف کنیم و مانند قربانیان ناتوان رفتار نکنیم.

 ۵۲ دقیقه، ۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
پیشگفتار
۵ دقیقه
فصل اول: شخصیت
۱۳ دقیقه
فصل دوم: شرایط
۶ دقیقه
فصل سوم: سلامت
۴ دقیقه
فصل چهارم: هدف
۵ دقیقه
فصل پنجم: موفقیت
۶ دقیقه
فصل ششم: رویاها
۴ دقیقه
فصل هفتم: آرامش
۴ دقیقه
فصل هشتم: تمرین

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی

برای دانلود کتاب صوتی تو همانی هستی که می‌اندیشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو همانی هستی که می‌اندیشی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
واقعا عنوان کتاب راست هست به هرچیزی که فکر کنه میرسه ممنون از کتابراه بابت این کتاب خوب و تاثیرگذار
Esi Sori
۱۳۹۹/۱۰/۳
واقعا همانی هستیم اگر درست انتخاب والبته درست عمل کنیم شما ارزشتان بهشت است پس گول نخورید فقط کافی هست خودمان خودمان را گول نزنیم یعنی خودخواه وهواپرست نباشیم خدا کافیه برای پرستش یکی بود یکی نبود. خود آ
سیدجواد قاسمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
نمونه روخوندم بنظرم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)