دانلود کتاب صوتی تیک تاک 1


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تیک تاک 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تیک تاک 1

کتاب صوتی تیک تاک 1 نوشته موسی زمان‌زاده دربان، از مجموعه فرهنگ و مطالعات مدیریت زمان و مجموعه تیک تاک به بررسی اهمیت زمان و چگونگی استفاده از آن می‌پردازد.

امروزه حوزه‌های فناوری و تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده‌اند، در جهان کنونی به کارگیری زمان از اهمیت و ضرورت بسیاری برخوردار است. اکنون چیزی که می‌توان گفت این است که 24 ساعت یا 86400 ثانیه در روز نه تنها تغییراتی به وجود نمی‌آورد، بلکه این‌گونه به نظر می‌رسد که مطابق با الگوهای تازه در زندگی‌‌های امروزی، زمان کمتری نیز در اختیار انسان‌ها قرار می‌دهد. در حقیقت به این معناست که امروزه راحتی بیشتر شده اما زمان کمتر.

تیک تاک می‌کوشد که در درک باارزش و مهم بودن زمان به شما کمک کند. نسخه متنی این اثر که در کتابراه نیز موجود است همراه با تصاویری است که در کنار متن به درک شما از این مفاهیم کمک شایانی می‌کند. زمان به شخصی تعلق دارد که دیدش به سوی آن باشد. زمان سرمایه درخشانی است که باید مراقب آن باشیم.

مجموعه تیک تاک ایده‌ای است که از ادغام چندین تفکر مختلف و گوناگون ایجاد شده، تلاشی است برای درک و فهم بهتر ارزش کلیه لحظات و ثانیه‌هایی که پس از لمس آن‌ها، به خاطراتتان افزوده می‌شوند یا به حسرتی در دلتان تبدیل می‌شوند.

کتاب صوتی تیک تاک 1 (Tik tak 1) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

افرادی که علاقه‌ی بسیار زیادی به کتاب‌های موفقیت دارند و هم‌چنین به شناخت مفهوم زمان اهمیت می‌دهند، می‌توانند این کتاب صوتی را بشنوند.

در بخشی از کتاب صوتی تیک تاک 1 می‌شنویم:

حس خاصی ندارم، نه شادی در من است و نه اندوهی! حسی مبهم، مثل عروسکی که در ویترین مغازه هست و به آن طرف خیابان زل زده است.
من از انتهای دیروز با تو سخن می‌گویم! یعنی همین امروز!
از ناب‌ترین لحظه‌ی جاری! از دیاری که خواب سوغاتی گران‌بهاست!
روشن‌ترین لحظه تا صبح فردا!
من... اینجا... من!
این جا هستم!
در همین اکنون که حالا گذشته است!
ثانیه‌ها می‌گذرند و روزها می‌گذرند!
ابرها می‌گذرند!
من هنوز هم اینجا هستم!

 ۶ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
تیک تاک 1

راهنمای دانلود کتاب صوتی تیک تاک 1

برای دانلود کتاب صوتی تیک تاک 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تیک تاک 1